Polańczyk Amer-Pol 06.09.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Polańczyk Amer-Pol 06.09.2018

Post autor: alaxa »

Moniczka, ja z tymi kijkami to może troszkę na wyrost powiedziałam, nawiązałam do wypowiedzi Szynszylka o KIJOŁAZACH... to przypomniałam sobie, ze wiszą gdzieś w garażu, a skoro mogą darmo wisieć...to równie dobrze mogą leżeć w bagażniku :lol: :lol: :lol: jak nie zapomnę, to oczywiście zapakuję, cieszę się, że zbiera się fajna grupa, będzie wesoło ... już się cieszę, do miłego :kwiat: :D :D
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Polańczyk Amer-Pol 06.09.2018

Post autor: alaxa »

Szynszylek... wkupne zawsze mile widziane... :P :roll: :D :D
Monisia BP
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 28 lip 2018 00:21
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Polańczyk Amer-Pol 06.09.2018

Post autor: Monisia BP »

Alaxa 🤗Kiedy planujesz przyjazd?
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Polańczyk Amer-Pol 06.09.2018

Post autor: alaxa »

Monika, chciałabym wyjechać 5-go,zeby pod wieczór na spokojnie dojechać, ale nie wiem jak się to wszystko ułoży. Jakoś nie chce mi się wyjeżdżać skoro świt ... :roll: ;)
szynszyl64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 31 sty 2016 15:02
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polańczyk Amer-Pol 06.09.2018

Post autor: szynszyl64 »

Witajcie.Mam nadzieję że nie macie nic przeciwko że piszę na waszym forum.Kijki nie posiadam ale mam kije do moczenia w wodzie.Mam
obawy że do chodzenia się nie nadadzą.Myślę że kije będą potrzebne wam bardziej do obrony niż do łażenia.Ale pozory zawsze można robić.
Monisiu.Piszesz że zauroczyłaś się Bieszczadami.Pochwal się gdzie byłaś niech inni zazdroszczą.Ale też piszesz że chodziłaś z musu.Przynajmniej ja tak to odebrałem.Może przekaz był do d..y?
Monisia BP
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 28 lip 2018 00:21
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Polańczyk Amer-Pol 06.09.2018

Post autor: Monisia BP »

No chyba się nie zrozumieliśmy 😁co do kijów i te do wody i do chodzenia są mi obce.sytuacji zagrożenia raczej być nie powinno ,to i kije właściwie wykorzystamy.a co do zmuszania to był żart(moje poczucie humoru),mój mąż jest wprawiony w terenie ,więc my zawsze z tyłu się wleczemy.😂Ale zawsze docieramy do celu😉
szynszyl64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 31 sty 2016 15:02
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polańczyk Amer-Pol 06.09.2018

Post autor: szynszyl64 »

Słyszałyście?Ale pizgło.To kamień spadł mi z serca.A serce mam i bije.Nie wiemy gdzie cię ten chłop zwany menżem w końcu wyciągnął?
Może bardziej jemu zależało niż tobie.Nie obrażam gościa w końcu facet.
Malgoska
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 23 lip 2015 20:07
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Polańczyk Amer-Pol 06.09.2018

Post autor: Malgoska »

Jak najbardziej mogę być nauczycielem, nie ma sprawy, chociaż nie każdy potrafi przekazać swoją praktykę, mam nadzieję, ze ja będę potrafiła :D
Wydaje mi się, że tam na miejscu będzie "chodzenie z kijami" jako jeden z zabiegów, tak czasami jest w sanatoriach :) Ja załapałam bakcyla "kijowego", jak byłam w sanatorium w Ustroniu (w "Równicy"), to było jakieś 4 lata temu - super sprawa!
Co do miłości do gór, to święta racja! Góry, albo się kocha, albo nienawidzi. Ja, gdy pojechałam 25 lat temu w Tatry, to się zakochałam bez pamięci! :serce: Nie ma dla mnie znaczenia, czy to Beskidy, Sudety, Bieszczady czy Tatry - wszystkie uwielbiam, tak samo i lubię oglądać je "z góry" ;)
Do Bieszczad wracam ponownie po 30 latach i już nie mogę się doczekać, kiedy pójdę "w trasę" :D
Malgoska
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 23 lip 2015 20:07
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Polańczyk Amer-Pol 06.09.2018

Post autor: Malgoska »

szynszyl64 pisze: 17 sie 2018 14:21 Witajcie.Mam nadzieję że nie macie nic przeciwko że piszę na waszym forum.Kijki nie posiadam ale mam kije do moczenia w wodzie.Mam
obawy że do chodzenia się nie nadadzą.Myślę że kije będą potrzebne wam bardziej do obrony niż do łażenia.Ale pozory zawsze można robić.
Monisiu.Piszesz że zauroczyłaś się Bieszczadami.Pochwal się gdzie byłaś niech inni zazdroszczą.Ale też piszesz że chodziłaś z musu.Przynajmniej ja tak to odebrałem.Może przekaz był do d..y?
Widzę Szynszyl, że Ty, tak samo, jak ja, na obu forach :D Tam jest cisza, ale za to tutaj coś się dzieje :)
Monisia BP
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 28 lip 2018 00:21
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Polańczyk Amer-Pol 06.09.2018

Post autor: Monisia BP »

Dzieje się oj dzieje !😁Kijki kije spacery😉Plany sympatyczne🤗
ODPOWIEDZ