13.08 do 3.09 Krynica Zdrój -20 WSzUR ul.Świdzińskiego 4

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 372
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

13.08 do 3.09 Krynica Zdrój -20 WSzUR ul.Świdzińskiego 4

Post autor: tygrys »

Ktoś jedzie?,bo ostatnio niby nikogo nie byłodo Muszyny,a na miejscu ujawniały się osoby odwiedzające nasze forum ale tylko śledzące,czytające itp.Nie wstydzić się.Po za tym zapraszam do tematu i te osoby które już tam były i posiadają jakąś wiedzę i mogą pomóc udzelić rad
Dpdać opis miejsca i podzelić się opinią.Każda mile widziana. .:)
Awatar użytkownika
Beti43
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 29 maja 2018 23:43
Staż sanatoryjny: 4

Re: 13.08 do 3.09 Krynica Zdrój -20 WSzUR ul.Świdzińskiego 4

Post autor: Beti43 »

Witaj.Ja również wybieram się w tym terminie do Krynicy ale do sanatorium Lwigród. :P
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 372
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: 13.08 do 3.09 Krynica Zdrój -20 WSzUR ul.Świdzińskiego 4

Post autor: tygrys »

Beti43 pisze: 22 cze 2018 06:46 Witaj.Ja również wybieram się w tym terminie do Krynicy ale do sanatorium Lwigród. :P
Witaj Beti43 to miło w sumi prawie obok :) ,pewnie nie raz nasze drogi się skrzyżują.Dzielić Nas będzie tylko "kościółek" ;).Ja będę miał z górki :) . Pozdrawiam.
ania1961
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 198
Na forum od: 11 maja 2013 17:36
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: 13.08 do 3.09 Krynica Zdrój -20 WSzUR ul.Świdzińskiego 4

Post autor: ania1961 »

Ja będę w Krynicy od 10 września w Continental 😊
Pozdrawiam Ania
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 372
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: 13.08 do 3.09 Krynica Zdrój -20 WSzUR ul.Świdzińskiego 4

Post autor: tygrys »

ania1961 pisze: 22 cze 2018 12:28 Ja będę w Krynicy od 10 września w Continental 😊
Pozdrawiam Ania
No to niestety się nie spotkamy :) .Również pozdrawiam.
Rezerwacji jako takiej nie ma,tak jak zresztą inni już wspominali.Dzwoniłem i pisałem maila na który otrzymałem odpowiedź :) .Po klei gdy dzwoniłem dostałem inf.,że nie ma rezerwacji.Po napisaniu maila dostałem inf.cyt."nie rezerwujemy pokoi,ewentualnie proszę dzwonić pod nr:..........".Oczywiście ten sam na który dzień wcześniej dzwoniłem :) .Także jedno już mam wyjaśnione.Ja sobie temat rezerwacji odpuszczam.Chyba,że z nudów pojadę dzień wcześniej 12.08.Wtedy się zobaczy na miejscu.Ogarniam po woli dojazd.Np. "Polonus" z Krynicy na powrót do Wa-wy trafiłem za 15 "zyla".W zeszłym roku również wracałem z Krynicy zwlekałem do ostatniej chwili i bilecik na tej samej trasie kosztował mnie już 65PLN. Tak więc kto się nudzi i ma trochę wolnego czasu proponuje żeby zawczasu powoli ogarniał temat.Niby nie wiele,ale zawsze to lepiej mieć w swoim portfelu ;) , a bilet i tak trzeba kupić.Aha ,ja nie jeżdżę w góry samochodem . Tym bardziej do sanatorium.Pierwszy raz kiedyś tam pojechałem do Iwonicza i któryś tam raz do Muszyny i "złomki" przestały cały ten czas na parkingu za który zresztą trzeba zapłacić.Po za tym ja nie jeżdżę w góry po to żeby tam jeździć samochodem.Ale to każdy niech decyduje za siebie.Także 2 problem i temat w moim przypadku również wyjaśniony.Kwestia wolnego czasu:Zapraszam "tam bywalców" do sugestii i dzielenia się z "bliźnimi" pomysłami.Może ktoś z jakiegoś pomysłu skorzysta,a w podziękowaniu dostaniecie "400 dni odpustu zupełnego" ;) .Nie żałować dzielić się.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20131
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: 13.08 do 3.09 Krynica Zdrój -20 WSzUR ul.Świdzińskiego 4

Post autor: Felice »

Tygrys pogrzeb nieco na forum. Sugestii spędzania tam wolnego czasu było już wiele. Wejdź na strony biur podróży. Mają bardzo bogatą ofertę i można sobie pewne wyjazdy zaplanować dużo wcześniej. Ja osobiście polecam ofertę biura „Jaworzyna”.
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 372
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: 13.08 do 3.09 Krynica Zdrój -20 WSzUR ul.Świdzińskiego 4

Post autor: tygrys »

Dziękuję Felice :kwiat:. .Zapraszam inne osoby do dyskusji w temacie.
mundurowy
Posty: 4
Na forum od: 24 cze 2018 17:40
Oddział NFZ: Małopolski

Re: 13.08 do 3.09 Krynica Zdrój -20 WSzUR ul.Świdzińskiego 4

Post autor: mundurowy »

Beti43 pisze: 22 cze 2018 06:46 Witaj.Ja również wybieram się w tym terminie do Krynicy ale do sanatorium Lwigród. :P
Beti, skad jestes?
Awatar użytkownika
Beti43
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 29 maja 2018 23:43
Staż sanatoryjny: 4

Re: 13.08 do 3.09 Krynica Zdrój -20 WSzUR ul.Świdzińskiego 4

Post autor: Beti43 »

mundurowy pisze: 24 cze 2018 18:10
Beti43 pisze: 22 cze 2018 06:46 Witaj.Ja również wybieram się w tym terminie do Krynicy ale do sanatorium Lwigród. :P
Beti, skad jestes?
Lubelskie :D
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 372
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: 13.08 do 3.09 Krynica Zdrój -20 WSzUR ul.Świdzińskiego 4

Post autor: tygrys »

[/quote]
Beti, skad jestes?
[/quote]


A temu "panu" o co chodzi? Nie zaśmiecać tematu,proszę bardzo grzecznie !
Temat konkretnie sprecyzowany,tak więc proszę trzymać "fason".A takimi. "panami"-"marynarzami","atrakcyjnymi" itp.,czas chyba żeby ktoś się zaintersował bardziej bo chyba im portale z randkowymi się pomyliły."Banować"IP., dożywotnio,bo każdy temat potrafią roz.....ć! Konkretnie masz coś do powiedzenia,pisz.Nie,to masz "Priv" itp.,tam się umawiaj na randki,oprowadzanie po Krynicy ,czy łapanie kaczek za ogon.Pozdrawiam normalnych,a reszcie dziękuję,"postoję".
ODPOWIEDZ