Kołobrzeg,, LECH'' NFZ 18.08.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
K66+
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 25 maja 2018 10:40

Kołobrzeg,, LECH'' NFZ 18.08.2018

Post autor: K66+ »

Czy ktoś może udzielić info o aktualnych warunkach w tym ośrodku?
forumowicz

Re: Kołobrzeg,, LECH'' NFZ 18.08.2018

Post autor: forumowicz »

Witaj na forum :) wejdź na 1 stronę stronę opinie o sanatoriach,,,,,w prawym górnym rogu jest lupka,,,wpisz nazwę sanatorium i miejscowości szukaj. Opinie trochę chaotycznie napisane ale na pewno znajdziesz parę informacji. Pozdrawiam, miłej lektury.
K66+
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 25 maja 2018 10:40

Re: Kołobrzeg,, LECH'' NFZ 18.08.2018

Post autor: K66+ »

Nic aktualnego nie znalazłem niestety :( poczekam może ktoś się odezwie.
K66+
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 25 maja 2018 10:40

Re: Kołobrzeg,, LECH'' NFZ 18.08.2018

Post autor: K66+ »

:o halo, halo! Nikt w tym roku nie był w LECHU :?:
to może ktoś jedzie w tym terminie co ja...
K66+
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 25 maja 2018 10:40

Re: Kołobrzeg,, LECH'' NFZ 18.08.2018

Post autor: K66+ »

Miesiąc minął i zero odzewu :(. Pozdrawiam wszystkich obecnych i przyszłych kuracjuszy LECHA. 🙋
K66+
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 25 maja 2018 10:40

Re: Kołobrzeg,, LECH'' NFZ 18.08.2018

Post autor: K66+ »

Witam wszystkich zainteresowanych opinią o Lechu🙋‍♂️
Szanowni przyszli kuracjusze i kuracjuszki, pobyt w tym sanatorium to wygrana w Lotto (nie jest to tylko moja opinia)!!! Trzy tygodnie wspaniałego wypoczynku połączonego z przemiłą obsługą na zabiegach rehabilitacyjnych, posiłkach, pań sprzątających, opieki medycznej co tu wyliczać- całego personelu tego ośrodka. Jadło które nam serwowano to mega smaczne domowe potrawy. Czytałem wpisy o nie ciekawym traktowaniu kuracjuszy NFZ względem gości komercyjnych. Nic z tych rzeczy! Mieliśmy oddzielną stołówkę i cudowną obsługę😊. Nie chcę się powtarzać odnośnie parkingu, kawiarni i że wszystkie zabiegi są na miejscu o tym już wielu pisało. Najważniejsze że za 623zł (byłem w pokoju 2-u osobowym i jest to opłata z klimatycznym i dodatkowymi usługami tv, czajnik itp) spędzicie wspaniale 21 dni ćwicząc, spacerując, tańcząc, plażując, porostu dbając tylko o siebie😁. Życzę wszystkim tej WYGRANEJ 👍.
Jeśli macie jakieś pytania to chętnie na nie odpowiem.
Serdecznie pozdrawiam wdpółkuracjuszy 18.08-8.09. 2018🙋‍♂️😊
ODPOWIEDZ