Krynica Zdrój LWIGRÓD od 7 do 28 września

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
margolka63
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 191
Na forum od: 28 lip 2012 11:58
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Krynica Zdrój LWIGRÓD od 7 do 28 września

Post autor: margolka63 »

No to za 20 dni Krynico Welcome to!!! :D :D :D
John2306
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 264
Na forum od: 10 lip 2018 09:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 19

Re: Krynica Zdrój LWIGRÓD od 7 do 28 września

Post autor: John2306 »

Witaj margolka63 bardzo przepraszam, że dopiero teraz piszę ale ostatnio jestem troszeczkę zakręcony. W Krynicy byłem 4 razy w Nowych Łazienkach Mineralnych, 1 w Energetyku, 1 raz w wojskowym, 2 razy w Lwimgrodzie i 20 pażdziernika jadę po raz 3. Według mnie najlepsze zabiegi są w wojskowym, najbardziej rodzinna atmosfera w Energetyku, chociaż po ostatnim pobycie w NŁM też jestem pod wrażeniem. Kiedyś wydawało mi się , że na temat Krynicy wiem wiele, ale o tych perełkach i ciekawych miejscach dowiedziałem się dopiero wtedy kiedy przyszło mi mieszkać z góralem - górnikiem z Ochotnicy Górnej (najdłuższa wieś w Polsce). Podpowiedział mi trochę na temat gdzie warto jechać na wycieczkę , gdzie można zabalować a dodatkowo gdzie dobrze zjeść i nauczył picia herbatki z prądem ale to nie wszystko bo i kawy też. Szkoda , że mamy różne terminy turnusów , ale jeżeli będziesz miała jakieś pytania to chętnie odpowiem. Jeżeli będziesz miała szczęście i będą jeszcze organizowane spływy Dunajcem to bardzo polecam. Pozdrawiam i życzę miłego pobytu. :kwiat:
margolka63
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 191
Na forum od: 28 lip 2012 11:58
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Krynica Zdrój LWIGRÓD od 7 do 28 września

Post autor: margolka63 »

John2306 pisze: 18 sie 2018 22:23 Witaj margolka63 bardzo przepraszam, że dopiero teraz piszę ale ostatnio jestem troszeczkę zakręcony. W Krynicy byłem 4 razy w Nowych Łazienkach Mineralnych, 1 w Energetyku, 1 raz w wojskowym, 2 razy w Lwimgrodzie i 20 pażdziernika jadę po raz 3. Według mnie najlepsze zabiegi są w wojskowym, najbardziej rodzinna atmosfera w Energetyku, chociaż po ostatnim pobycie w NŁM też jestem pod wrażeniem. Kiedyś wydawało mi się , że na temat Krynicy wiem wiele, ale o tych perełkach i ciekawych miejscach dowiedziałem się dopiero wtedy kiedy przyszło mi mieszkać z góralem - górnikiem z Ochotnicy Górnej (najdłuższa wieś w Polsce). Podpowiedział mi trochę na temat gdzie warto jechać na wycieczkę , gdzie można zabalować a dodatkowo gdzie dobrze zjeść i nauczył picia herbatki z prądem ale to nie wszystko bo i kawy też. Szkoda , że mamy różne terminy turnusów , ale jeżeli będziesz miała jakieś pytania to chętnie odpowiem. Jeżeli będziesz miała szczęście i będą jeszcze organizowane spływy Dunajcem to bardzo polecam. Pozdrawiam i życzę miłego pobytu. :kwiat:
Witam. Dzięki za opis. Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)
John2306
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 264
Na forum od: 10 lip 2018 09:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 19

Re: Krynica Zdrój LWIGRÓD od 7 do 28 września

Post autor: John2306 »

Również życzę Ci miłego dnia. Odradzam wypady do Hawany. :D
margolka63
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 191
Na forum od: 28 lip 2012 11:58
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Krynica Zdrój LWIGRÓD od 7 do 28 września

Post autor: margolka63 »

John2306 pisze: 20 sie 2018 14:06 Również życzę Ci miłego dnia. Odradzam wypady do Hawany. :D
A cóż tam takiego strasznego?
forumowicz

Re: Krynica Zdrój LWIGRÓD od 7 do 28 września

Post autor: forumowicz »

Disco Polo - pewnie kolega piszący nie lubi .. ja polecam - skoro taki zły lokal , to ciekawe czemu zawsze jest zapełniony :?: :mrgreen:
a moze nie zawsze :?: :mrgreen: moze zapełniony był tylko wtedy , gdy ja tam koczowałem :?: :roll: :P

gratuluję Krynicy , Lwigrodu , terminu , i polecam Hawane - swojska nuta :twisted:
margolka63
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 191
Na forum od: 28 lip 2012 11:58
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Krynica Zdrój LWIGRÓD od 7 do 28 września

Post autor: margolka63 »

Waldeklat45 pisze: 20 sie 2018 14:27 Disco Polo - pewnie kolega piszący nie lubi .. ja polecam - skoro taki zły lokal , to ciekawe czemu zawsze jest zapełniony :?: :mrgreen:
a moze nie zawsze :?: :mrgreen: moze zapełniony był tylko wtedy , gdy ja tam koczowałem :?: :roll: :P

gratuluję Krynicy , Lwigrodu , terminu , i polecam Hawane - swojska nuta :twisted:
Kobieta to ciekawska istota, wiec na pewno tam zaglądnąć trzeba :lol:
John2306
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 264
Na forum od: 10 lip 2018 09:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 19

Re: Krynica Zdrniosłem się do ój LWIGRÓD od 7 do 28 września

Post autor: John2306 »

Spoko diso polo z umiarem może być. W Hawanie byłem tylko raz , wypiłem piwo i przeniosłem się do innego lokalu. Dlaczego nie polecam - z uwagi na miejscowych bywalców i złą famę , która się o tym lokalu niesie. Ale jeżeli komuś te klimaty odpowiadają , to w czym problem.
John2306
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 264
Na forum od: 10 lip 2018 09:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 19

Re: Krynica Zdrój LWIGRÓD od 7 do 28 września

Post autor: John2306 »

Ja polecam Galicyjską , a droga z Lwiegogrodu miej więcej taka sama.
margolka63
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 191
Na forum od: 28 lip 2012 11:58
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Krynica Zdrój LWIGRÓD od 7 do 28 września

Post autor: margolka63 »

Pojedziemy, zobaczymy :lol:
ODPOWIEDZ