Wysowa Zdrój Sanatorium Beskid ZUS, 19.07.2018.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
BasiaSzc
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 30 kwie 2018 22:12
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Wysowa Zdrój Sanatorium Beskid ZUS, 19.07.2018.

Post autor: BasiaSzc »

Witam,wybieram się w tym terminie do Beskidu Wysowa Zdrój,może znajdzie się ktoś, kto tam jedzie lub był niedawno i opisze jakie są warunki i rehabilitacja w tym sanatorium.Z góry dziękuje.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wysowa Zdrój Sanatorium Beskid ZUS, 19.07.2018.

Post autor: andrzej1955 »

Witam,w wyszukiwarce-prawy górny róg-masz informacje na temat Beskidu,Przyjemnego pobytu w tym cichym zakątku życzę i pozdrawiam :)
forumowicz

Re: Wysowa Zdrój Sanatorium Beskid ZUS, 19.07.2018.

Post autor: forumowicz »

Ja z Zus do Beskidu ale w pażdzierniku więc mam ogromną prośbę byś sie po powrocie (lub w trakcie jak bedziesz miała czas i chęć) podzielila się wrażeniami z pobytu,zabiegów i w ogóle. z góry dziękuję :)
Wojciech1
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 22 kwie 2018 13:06
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 28

Re: Wysowa Zdrój Sanatorium Beskid ZUS, 19.07.2018.

Post autor: Wojciech1 »

Basiaszc nie martw sie jak widac nikt nie chce z nami jechac wiec jedziemy sami.😜
Awatar użytkownika
BasiaSzc
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 30 kwie 2018 22:12
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wysowa Zdrój Sanatorium Beskid ZUS, 19.07.2018.

Post autor: BasiaSzc »

Po powrocie z sanatorium postaram się opisać wrażenia te dobre i złe (oby ich nie nie było). Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
BasiaSzc
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 30 kwie 2018 22:12
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wysowa Zdrój Sanatorium Beskid ZUS, 19.07.2018.

Post autor: BasiaSzc »

OK nie martwie się ,więc jedziemy sami na turnus ZUS.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wysowa Zdrój Sanatorium Beskid ZUS, 19.07.2018.

Post autor: andrzej1955 »

Witam,Beskid to najmniejszy z 4 Obiektów Sanatoryjnych-obok Macie Instytut a nieco wyżej dużą majestatycznie położoną na zboczu góry Biawenę-tak że sami nie będziecie,Pozdrawiam i raz jeszcze Miłego pobytu Życzę :)
Awatar użytkownika
BasiaSzc
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 30 kwie 2018 22:12
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wysowa Zdrój Sanatorium Beskid ZUS, 19.07.2018.

Post autor: BasiaSzc »

Witam serdecznie. Tak jak obiecałam przed turnusem opisze w skrócie swój pobyt. W połowie sierpnia wróciłam Wysowej-Zdrój sanatorium Beskid,turnus ZUS. Jestem zadowolona zarówno z pobytu w tym sanatorium,wyżywienia i zabiegów. Wszystkie zabiegi miałam na miejscu ,dochodziłam tylko do Biaweny na baseni kriosaune. Wyżywienie dobre dla mnie wystarczyło miałam diete lekkostrwną.Pokój miałam na 3 piętrze z balkonem na parking przed budynkiem i Biawene.Okolica piękna,cisza ,spokój i piękny Park Zdrojowy z kawiarnią.Pogoda dopisała,chodziliśmy po okolicy na wycieczki z panią Marią.Turnus ZUS był bardzo zgrany mieliśmy 2 wspólne ogniska ,jedno w lesie na polanie ,drugiew chacie za Instytutem.Wieczorami chodziliśmy na tańce do Biaweny,Istytutu i do karczmy Dziurnówka,więc z pobytu na tym turnusie jestem zadowolona.
Wojciech1
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 22 kwie 2018 13:06
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 28

Re: Wysowa Zdrój Sanatorium Beskid ZUS, 19.07.2018.

Post autor: Wojciech1 »

Barbara potwierdzam twoją opinnie .Bylo super i za krótko😜.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14481
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wysowa Zdrój Sanatorium Beskid ZUS, 19.07.2018.

Post autor: ANDY12345 »

BasiaSzc pisze: 26 sie 2018 19:46 Witam serdecznie. Tak jak obiecałam przed turnusem opisze w skrócie swój pobyt. W połowie sierpnia wróciłam Wysowej-Zdrój sanatorium Beskid,turnus ZUS. Jestem zadowolona zarówno z pobytu w tym sanatorium,wyżywienia i zabiegów. Wszystkie zabiegi miałam na miejscu ,dochodziłam tylko do Biaweny na baseni kriosaune. Wyżywienie dobre dla mnie wystarczyło miałam diete lekkostrwną.Pokój miałam na 3 piętrze z balkonem na parking przed budynkiem i Biawene.Okolica piękna,cisza ,spokój i piękny Park Zdrojowy z kawiarnią.Pogoda dopisała,chodziliśmy po okolicy na wycieczki z panią Marią.Turnus ZUS był bardzo zgrany mieliśmy 2 wspólne ogniska ,jedno w lesie na polanie ,drugiew chacie za Instytutem.Wieczorami chodziliśmy na tańce do Biaweny,Istytutu i do karczmy Dziurnówka,więc z pobytu na tym turnusie jestem zadowolona.
Witam, jadę 4.09 do Beskidu z NFZ. Jeżeli są takie warunki jak opisujesz to będę bardzo zadowolony bo zależy mi na spokoju i ciszy i w miarę ładnej pogody. Pozdrawiam an :)
ODPOWIEDZ