Gołdap turnus 19 lipca 2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Karolajnax
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 13 lip 2018 13:21
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Gołdap turnus 19 lipca 2018

Post autor: Karolajnax »

Co do piętra i pokoju to zdaje się na ciebie😊 mi jest wszystko jedno tak naprawdę...A co do palenia to u mnie chyba narazie jeszcze brak szans na rzucenie...Ale nigdy nie mówię nigdy zobaczymy co będzie ja jestem od marca na tych antydepresantach i moja psychiatra twierdzi że może być jeszcze za wcześnie na taki szok 😂😂😂 więc jak dojedziesz to bierz pokój który uważasz A ja jak dojadę to wpadnę na gotowe 😍 oby ładna pogoda była bo ja uwielbiam się opalać i mam nadzieję że te zajęcia nie będą trwały cały dzień żebym mogła słoneczka trochę złapać czy to na plaży czy na balkonie 😊 ale się cieszę że Ciebie poznałam już nie mogę się doczekać czuje się tak jakbym na kolonie jechała A wcześniej miałam paranoje co to będzie z kim będę w pokoju itp....🤩
Awatar użytkownika
NOVA
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 28 cze 2017 09:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Gołdap turnus 19 lipca 2018

Post autor: NOVA »

Czy masz mesengera? Wachapp? Moze przejdziemy na prive?
Awatar użytkownika
Karolajnax
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 13 lip 2018 13:21
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Gołdap turnus 19 lipca 2018

Post autor: Karolajnax »

Mam whats up a ale nie mogę do Ciebie napisać prywatnej wiadomości nie wiem czemu więc wyślij mi na priv swój numer A ja napiszę ci wiadomość
Awatar użytkownika
NOVA
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 28 cze 2017 09:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Gołdap turnus 19 lipca 2018

Post autor: NOVA »

Ok
MAnty
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 111
Na forum od: 23 sty 2017 15:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Gołdap turnus 19 lipca 2018

Post autor: MAnty »

NOVA pisze: 14 lip 2018 16:02 Dzwonilam do OSRODKA!!!

i... ja mam pokoj z balkonem!!!

Jest to uzaleznione od nr umowy wpisanej w skierowaniu.
Jezeli w lewym gornym rogu w umowie masz wpisany nr umowy: 0164 to to jest pokoj z balkonem. I wtefy moglybysmy razem byc zakwaterowane do dwojki. Bez problemu Pani powiedziala.
Jezeli masz wpisany nr: 0165. To wtedy nie.
Jaki masz nr umowy?
witam
164 to zlecenie sanatorium a 165 szpital , jak sanatorium to pokoje z balkonami , jak szpital to bez balkonów w innej części budynku i tych zleceń nie można zmienić bo to podpisane kontrakty
pozdrawiam w razie jakichkolwiek pytań służę pomocą (informacje z tamtego roku)
Szpaczek
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 18 paź 2018 19:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Gołdap turnus 19 lipca 2018

Post autor: Szpaczek »

Dzień dobry wszystkim. Chciałam zapytać jak jest w Bryzie czy w innym miejscowościach w 2018 czy jak będzie w 2019 r. ja jestem ze śląskiego ZUS- Rybnik. Jaka jest szansa wyjazdu nad morze. Czy kierują najbliżej miejsca zamieszkania czy można poprosić na komisji o miejscowość i termin ? 23 października mam komisję i interesuje mnie prewencja psychosomatyczna. Dziękuję za ewentualny odzew bo to moja pierwsza komisja i ewentualnie 1 wyjazd :) Chciałabym dalej wyjechać z brudnego śląska, czy mam szanse. Czytałam na forum ze kierują najbliżej miejsca zamieszkania. W moim przypadku zostałby Ustroń, ale chcę daleko. Co powie orzecznik, nie wiem. I pytanko...……… może słyszał ktoś co nam przyniesie 2019 r.??? :) pozdrowionka dla walczących o swoje zdrowie :) i dziękuję za ew. odzew :). Chciałabym już wyjechać :(
ODPOWIEDZ