Gołdap turnus 19 lipca 2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Karolajnax
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 13 lip 2018 13:21
Oddział NFZ: Mazowiecki

Gołdap turnus 19 lipca 2018

Post autor: Karolajnax »

Hej Kochani chciałabym się dowiedzieć czy ktoś jedzie do Gołdapi 19 lipca bo fajnie kogoś poznać wcześniej :D
Ja mam 31 lat i jestem troszkę przerażona to mój pierwszy wyjazd do sanatorium jadę bo mam nerwice z zaburzeniami somatycznymi piszcie :D pozdrawiam Karolina
Awatar użytkownika
NOVA
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 28 cze 2017 09:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Gołdap turnus 19 lipca 2018

Post autor: NOVA »

Hej Karolcia
tez jade na psychosomstyke w tym terminie !
Jadw z Warszawy a Ty?
Pozdrawiam Cie
Ola
Awatar użytkownika
Karolajnax
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 13 lip 2018 13:21
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Gołdap turnus 19 lipca 2018

Post autor: Karolajnax »

Ale się cieszę że się odezwałaś ja też z warszawy :) ile masz lat? Jedziesz pierwszy raz?
Awatar użytkownika
NOVA
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 28 cze 2017 09:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Gołdap turnus 19 lipca 2018

Post autor: NOVA »

Napisalam na prive
Awatar użytkownika
Karolajnax
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 13 lip 2018 13:21
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Gołdap turnus 19 lipca 2018

Post autor: Karolajnax »

Ja jestem bardzo optymistycznie nastawiona i mam nadzieję że będzie fajnie :D nie wiem tylko czego się spodziewać bo jadę z myślą że wypoczne za wszystkie czasy A może być różnie :) myślę że będzie dobrze oby zajęcia pomogły A tak to mam plan w wolnym czasie będę dużo spacerować i leżeć plackiem na plaży :) najlepszy relaks dla mnie :)
Awatar użytkownika
NOVA
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 28 cze 2017 09:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Gołdap turnus 19 lipca 2018

Post autor: NOVA »

Ja tez bardzo licze ze zregeneruje sie 😊

Tam jest super powietrze i osrodek w lesie. Cisza, spokoj i zero odpustu przy tezniach.

Ja planuje wziasc rower. W poniedzialek bede wiedziec czy mi sie uda to zorganizowac.
A Ty jak jedziesz do Goldapi?
Bardzo ciesze sie ze jestes pozytywnie nastawiona 😍
Awatar użytkownika
Karolajnax
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 13 lip 2018 13:21
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Gołdap turnus 19 lipca 2018

Post autor: Karolajnax »

Mnie wiezie mój mężczyzna ;) samochodem bo sama bym tam raczej nie dojechała busem :lol: powiedz mi jak z pokojami? Bo z tego co czytam i widzę na zdjęciach to tragedii nie ma i jak z osobami w pokojach? Oni sami nam kogoś dobiora czy można samemu się dobierać? Ja potrzebuje pokój z balkonem wiesz może czy dwójki są z balkonem? Liczę że w pokoju wyladujemy razem :) :) :)
Awatar użytkownika
NOVA
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 28 cze 2017 09:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Gołdap turnus 19 lipca 2018

Post autor: NOVA »

Z tego co wiem to wszystkie pokoje, ktore sa z balkonami w glownym budynku od strony wejscia to sa z wannami.
Wiekszosc tych pokoji to sa trojki. Wiem, ze sa tez dwojki ale niewiem czy te pokoje sa przeznaczone na psychosomatyke czy na narzad ruchu.
Jak tam dzwonilam ostatnio to zrozumialam, ze oni pozmienieniali od mojego ostatniego pobytu jakim pacjetom przyznaja pokoje. Zrozumialam z rozmowy ze dla psychosomatyki pokoje sa w prostopadlych skrzydlach, ktore niemaja balkonow. Jednak moglam to zle zrozumiec i moge w poniedzialek zadzwonic i sie dowiedziec czy dla psychosomatyki moglaby byc dwojka z balkonem? Musisz sie jednak liczyc z ... WANNA!

Bardzo chetnie bym z Toba zamieszkala 😍 Bardzo zalezy mi na kontakcie z pozytywna i radosna duszyczka aby milo spedzic ten czas ☺
Oczywiscie, ze mogbysmy poprosic o dokwaterowanie razem. Nierobia z tym problemu. Kto piereszy ten lepszy. Problem jest tylko z jedynkami.
Awatar użytkownika
Karolajnax
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 13 lip 2018 13:21
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Gołdap turnus 19 lipca 2018

Post autor: Karolajnax »

Jeśli mogę Cię prosić i to nie problem to zadzwoń ja w ogóle mam zaświadczenie od lekarza żeby mieć pokój jednoosobowy ale z Tobą chętnie zamieszkam ale musi być balkon bo mam jakiś niepokój jak jest tylko okno :lol:
A tak to nic mi nie przeszkadza lubię tylko jak jest czysto i fajne towarzystwo ogólnie jestem bezkonfliktowa :D
Awatar użytkownika
NOVA
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 28 cze 2017 09:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Gołdap turnus 19 lipca 2018

Post autor: NOVA »

Jezeli nieprzeszkadzalaby Ci wanna to chetnie zadzwonie i dowiem sie.
Rozumirm Cie poniewaz tez bardzo lubie otwarte przestrzenie we wnetrzach. Te pokoje bez balkonow sa rzeczywiscie klaustrofobiczne z malymi oknami.
Takze jak tylko cod bede wiedziec to dam Ci znac.

Super ze jestes tak pozytywna. Mnie bardzo zalezy na dobrych i zdrowych relacjach i zalagodzeniu wszystkich problemow.

A o ktorej godzinie mniej wiecej planujesz wyjazd z Warszawy?
ODPOWIEDZ