Rymanów Zdrój - Zimowit - 07.10.2018r.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Ana86
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 29 sie 2018 21:03
Oddział NFZ: Śląski

Re: Rymanów Zdrój - Zimowit - 07.10.2018r.

Post autor: Ana86 »

Czy jedzie jeszcze ktoś z Częstochowy do Rymanowa od 7 października ?
mg11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 241
Na forum od: 30 mar 2012 16:55
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Rymanów Zdrój - Zimowit - 07.10.2018r.

Post autor: mg11 »

Pewnie będą i z Częstochowy, i z Lublina, tylko nie wiedzą , że jest takie forum.
kasiaa256
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 24 sie 2018 12:24
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Rymanów Zdrój - Zimowit - 07.10.2018r.

Post autor: kasiaa256 »

NoRbI pisze: 10 wrz 2018 23:11 Witajcie,
Czy wy również zaczynacie się pakować, kasiaa256 zabieram buty trekingowe zatem jak nie wypalą rowery to mam zamiar pochodzić po górkach.
NoRbi ja cały czas waham się z tymi rowerami - mój syn ma astmę i pewnie nie da rady ze mną jeździć, a sama nie lubię. Obawiam się, że tylko będę miała problem. Na spacery zawsze się piszę, bo jest gdzie pochodzić. Na pewno połażę po lasach, bo to czas na rydze :)

Co do ciuchów to ja wrzucę do samochodu cienkie zimowe kurtki - pamiętam śnieg w Rymanowie 18 października :) Chociaż zapowiadają piękną złotą polską jesień i tego się trzymajmy.
Awatar użytkownika
kajacek
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 02 maja 2018 11:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Rymanów Zdrój - Zimowit - 07.10.2018r.

Post autor: kajacek »

Zastanowiłbym się z tym czajnikiem - proponowałbym najpierw zadzwonić do Zimowita i wybadać sprawę, jak do tego podchodzą...

Jesień ma ten plus, że nie powinno być już os - w czasie mojego turnusu był to naprawdę duży problem - ja po 5 ukąszeniu przestałem liczyć dalsze - dobrze, że nie byłem uczulony ;)

Dużo napisałem na temat Zimowita w innych wątkach - jakby ktoś chciał jakieś dodatkowe informacje, to piszcie

Polecam też trasę do pozostałości po tej łemkowskiej wiosce Wołtuszowej - oprócz tych wspomnianych wcześniej tras na górę zamkową i Przymiarki.
kasiaa256
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 24 sie 2018 12:24
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Rymanów Zdrój - Zimowit - 07.10.2018r.

Post autor: kasiaa256 »

Za każdym razem miałam w Zimowicie swój czajnik i nikomu to nie przeszkadzało. Nie wyobrażam sobie poranka bez kawy i nie będę latała i szukała ogólnodostępnego czajnika.
Jadę samochodem więc mogę wziąć dużo niezbędnych dla mnie rzeczy np. nocną lampkę.
NoRbI
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 16 lip 2018 22:55
Oddział NFZ: Śląski

Re: Rymanów Zdrój - Zimowit - 07.10.2018r.

Post autor: NoRbI »

Witajcie,
aale wiadomości :shock: przez kilka dni.

Mam nadzieje na ładną pogodę ale pamiętam Zakopane 2013r i październikowy śnieg na początku miesiąca, ale tak to w górach jest.
Wracając do tematu Kasi, naprawdę nie chce wykorzystywać Cię w celu przywożenia rowerów wolę pochodzić z Tobą czy Wami na wycieczki
a jak opisują jest dużo do zobaczenia, mam tylko pragnienie że będzie na to wszystko czas :)
elkaszka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 73
Na forum od: 16 mar 2012 22:18

Re: Rymanów Zdrój - Zimowit - 07.10.2018r.

Post autor: elkaszka »

Witam i życzę miłego weekendu :kwiat:. Czy nastawiacie się na spacery po lesie i zbieranie grzybów ? Sama bardzo lubię. Tylko gdzie suszyć ?
kasiaa256
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 24 sie 2018 12:24
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Rymanów Zdrój - Zimowit - 07.10.2018r.

Post autor: kasiaa256 »

Eh grzyby pewnie będą, szczególnie, że ma teraz popadać. W życiu nie widziałam tylu rydzów co w Rymanowie. Tylko z suszeniem problem - strasznie ganiają, ale na korytarzach i tak czuć, że po kątach suszarki chodzą. Ja pierwszy tydzień jestem na prywatnej kwaterze - nastawiam się, że kilka słoiczków marynowanych sobie zrobię :) Akurat na turnus będą :)
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Rymanów Zdrój - Zimowit - 07.10.2018r.

Post autor: jan19557 »

Przy schodkach jest kotłownia i wystarczy dogadać się z palaczem i można sobie fajnie wysuszyć grzybki .
elkaszka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 73
Na forum od: 16 mar 2012 22:18

Re: Rymanów Zdrój - Zimowit - 07.10.2018r.

Post autor: elkaszka »

Witam serdecznie przyszłych współuczestników turnusu w Zimowicie. Ale się nam ochłodziło ! Jednak trzeba powyjmować ciepłe odzienie i obuwie. Już się przymierzam do pakowania.... Cieplutko pozdrawiam :serce:
ODPOWIEDZ