Ustron Narcyz od 22 sierpnia

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
burz50
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 17 lip 2018 13:59

Re: Ustron Narcyz od 22 sierpnia

Post autor: burz50 »

Hejka
przeczytałam i jak mi się uda to odpisze na priw.
A tak na marginesie to co do telefonu masz rację.
Pozdrawiam u mnie w tej chwili deszczowo ale cieplutko. ;)
MARK50
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 83
Na forum od: 01 sie 2014 11:59
Oddział NFZ: Śląski

Re: Ustron Narcyz od 22 sierpnia

Post autor: MARK50 »

Witaj cieplutko cieszę się że możemy swobodnie rozmawiać na Price to pewne że się nie zgubimy buziaki
burz50
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 17 lip 2018 13:59

Re: Ustron Narcyz od 22 sierpnia

Post autor: burz50 »

napisałam na priv.
Pozdrawiam wszystkich kuracjuszy obecnych i przyszłych.
Leszek+
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 38
Na forum od: 08 maja 2017 14:05
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Ustron Narcyz od 22 sierpnia

Post autor: Leszek+ »

Proponuję żebyśmy 24 się gdzieś spotkali. Ci którzy będą od 22 niech napiszą na tej stronie. Albo jeśli ktoś wie już dziś gdzie dobrze można potańczć to proszę niech zaproponuje spotkanie w tym miejscu w dniu 24 sierpnia. L
burz50
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 17 lip 2018 13:59

Re: Ustron Narcyz od 22 sierpnia

Post autor: burz50 »

Witajcie
Leszek dobry pomysł tylko jak trafić dobrze jak ktoś jedzie pierwszy raz do Ustronia i nie zna "ścieżek".
burz50
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 17 lip 2018 13:59

Re: Ustron Narcyz od 22 sierpnia

Post autor: burz50 »

Hej zrobiło się cicho a do wyjazdu coraz bliżej . jak tam pakujemy się. ;)
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Ustron Narcyz od 22 sierpnia

Post autor: Dzia_dek »

burz50 pisze: Leszek dobry pomysł tylko jak trafić dobrze jak ktoś jedzie pierwszy raz do Ustronia i nie zna "ścieżek".
Jak ktoś czuje "bluesa" to ścieżki szybko znajdzie. Praktycznie vis-à-vis "Narcyza" jest hotel "Wilga", a w nim karczma "Zapiecek".
Można dobrze zjeść, codziennie wieczorki taneczne, które prowadzi DJ Janek, młody, bardzo kontaktowy i spoko gość. Gra bez
żadnych problemów kawałki na życzenie. Muza dość szybka, taka trochę dla młodszych, przynajmniej duchem, ale można się dobrze
rozkręcić. Dla "łysiejącej młodzieży", takiej bardziej statecznej, polecam Klub Kuracjusza w sanatorium "Równica", której trudno nie
zauważyć, a tym bardziej znaleźć. Muzyka na żywo, spokojniejsza, parkiet zdecydowanie większy jak w "Zapiecku", ale ... no właśnie.
Co kto lubi, a z gustami się nie dyskutuje. To informacje z pobytu zimowego. Latem są jeszcze imprezy w plenerze np. w barze "Utropek",
(to po drugiej stronie Wisły od Was) ale nie potrafię nic bliższego na ten temat powiedzieć. Chyba, że ktoś ze stałych bywalców Ustronia,
których tu na forum jest nie mało, coś doda.
burz50
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 17 lip 2018 13:59

Re: Ustron Narcyz od 22 sierpnia

Post autor: burz50 »

Dzięki za informacje. Powoli zaczynam czuć atmosferę więc liczę że będzie dobrze. Pozdrawiam
MARK50
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 83
Na forum od: 01 sie 2014 11:59
Oddział NFZ: Śląski

Re: Ustron Narcyz od 22 sierpnia

Post autor: MARK50 »

Mnie pozostało już tylko i aż 13 dni do wyjazdu czuję atmosferę i potrzebę wyjazdu tym bardziej w takie urokliwe miejsca .co do miejsc do potanczenia to dowiedziałem się ze W zapięcku jest planowany remont Ale dopiero w wrześniu Ale zawsze pozostaje Kuracjusz w Rownicy o którym słyszałem same dobre rzeczy więc może całe towarzystwo spotka się 24 w Kuracjuszy o 18.30 co Wy na to
burz50
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 17 lip 2018 13:59

Re: Ustron Narcyz od 22 sierpnia

Post autor: burz50 »

Hejka wszystkim
ok ja tam się zgadzam, bliżej terminu ustalimy może szczegóły spotkania. Pozdrawiam u mnie bardzo cieplutko.
ODPOWIEDZ