Polańczyk Amer-Pol 07,09,2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
szynszyl64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 217
Na forum od: 31 sty 2016 15:02
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polańczyk Amer-Pol 07,09,2018

Post autor: szynszyl64 »

Ok.Widzę że nikt się nie kwapi na odpowiedz czy jedzie w tym terminie z NFZ-tu?Dobra.Konkretnie.Kto jedzie
z Wielkopolski z jakiej części? Jak ma zamiar tam dotrzeć? Baną,autem,samolotem,bimbom,statkiem,konno,
czy może lektyką z klimą.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Polańczyk Amer-Pol 07,09,2018

Post autor: zbigniew165 »

Szynszyl64 z Wrocławia masz bezpośredni autobus firmy z Podkarpacia NEOBUS, który zawiezie cię bezpośrednio prawie pod samo sanatorium na godzinę 7.00 rano. Najlepiej stawić się właśnie o tej godzinie, żeby załapać się na lepszy pokój i zabiegi w odpowiednim czasie, czyli przed obiadem. Jeszcze ci dodam, że właśnie tym autobusem z Wrocławia i z Warszawy jedzie dużo kuracjuszy do Polańczyka. Chyba, że pojedziesz własnym samochodem, ale też warto być rano o 7.00 już w recepcji.
szynszyl64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 217
Na forum od: 31 sty 2016 15:02
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polańczyk Amer-Pol 07,09,2018

Post autor: szynszyl64 »

Witaj Zbigniew165.Dzięki za info.Widzę że jesteś skarbnicą wiedzy.Ludziska bądźmy wdzięczni że są tacy
co chcą pomóc.I to za darmola.
szynszyl64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 217
Na forum od: 31 sty 2016 15:02
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polańczyk Amer-Pol 07,09,2018

Post autor: szynszyl64 »

Po wstępnych analizach stwierdziłem że zaprzęgnę moje konie do pracy.A co niech pociągną wòz z woźnicą.
Jak ktoś ma ochotę mogę zabrać z okolic Poznania.Wyjazd planuje 6,09,około 21-szej.Warunek nie pozwolić
woźnicy zasnąć coby konie same nie wybrały gdzie chcą iść.

Pozdrawiam.
Popromienna
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 12 lip 2016 21:41
Oddział NFZ: Śląski

Re: Polańczyk Amer-Pol 07,09,2018

Post autor: Popromienna »

Czesc Szynszyl64

dziekuje za odpowiedzi wskazowki ;) zobaczymy jak bedzie ;) napisz wiecej jak dotrzesz na miejsce!

Pozdrawiam
Malgoska
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 23 lip 2015 20:07
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Polańczyk Amer-Pol 07,09,2018

Post autor: Malgoska »

Witam
Ja również jadę do Polańczyka w terminie 7-28 września. Jestem z Koszalina, ale będę jechać NEOBUSEM z Warszawy.
Pozdrawiam wszystkich kuracjuszy, którzy będą tam w tym samym terminie.
Pozdrawiam
szynszyl64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 217
Na forum od: 31 sty 2016 15:02
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polańczyk Amer-Pol 07,09,2018

Post autor: szynszyl64 »

Witam Małgośka.Widzę że marszrutę do Polańczyka masz obcykaną.Szkoda że nie odezwałaś się prędzej.
Myślę że tułaczka do Poznania była by krótsza i można było to zgrać tak żeby jechać razem.Zawsze to
weselej.Ale wyszło jak wyszło.Myślę że będzie fajnie na miejscu i zdołamy się dogadać kto jest kto.

Pozdrawiam.I Was wszystkich nieśmiałych.
Malgoska
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 23 lip 2015 20:07
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Polańczyk Amer-Pol 07,09,2018

Post autor: Malgoska »

szynszyl64 pisze: 14 sie 2018 19:17 Witam Małgośka.Widzę że marszrutę do Polańczyka masz obcykaną.Szkoda że nie odezwałaś się prędzej.
Myślę że tułaczka do Poznania była by krótsza i można było to zgrać tak żeby jechać razem.Zawsze to
weselej.Ale wyszło jak wyszło.Myślę że będzie fajnie na miejscu i zdołamy się dogadać kto jest kto.

Pozdrawiam.I Was wszystkich nieśmiałych.
Zawsze wszystko planuję z zapasem i mam obcykane ;) Jadę przez Warszawę, bo mam syna w stolicy, więc przy okazji zaliczyłam odwiedziny :)
Z pewnością będzie fajnie, liczy się nastawienie. Ja zawsze podchodzę do wszystkiego z dystansem i nigdy nie szukam dziury w całym. W końcu to tylko 3 tygodnie i nawet z niedogodnościami da się wytrzymać ;)
Pozdrawiam :D
szynszyl64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 217
Na forum od: 31 sty 2016 15:02
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polańczyk Amer-Pol 07,09,2018

Post autor: szynszyl64 »

Witaj Małgośka.Super że przejazdem możesz odwiedzić dziecię swoje.Telefony nie oddadzą tego że można być
blisko własnego syna.Nawet jak jest to (jak to się mówi) stary koń.Matczynej dłoni nigdy za wiele.
Pozdrawiam.
szynszyl64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 217
Na forum od: 31 sty 2016 15:02
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polańczyk Amer-Pol 07,09,2018

Post autor: szynszyl64 »

Normalny ciemnogród.
ODPOWIEDZ