Krynica Zdrój sanatorium Lwigrod 19.10-09.11

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Honorka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 153
Na forum od: 07 sie 2016 18:44
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój sanatorium Lwigrod 19.10-09.11

Post autor: Honorka »

lawenda pisze: 10 sie 2018 20:46 A kiedy będziesz w Kudowie. :?: Bo to już bardziej realne. :D
Jeśli coś lub ktoś niepokieraszuje mi planów to gdzieś tak 30.08-06.09 ..Ale sama wiesz jaka teraz sytuacja u mnie😢 a potem pzeciez mam to sanatirium
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1540
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój sanatorium Lwigrod 19.10-09.11

Post autor: lawenda »

Honorciu zadzwonię pod koniec sierpnia.
Głowa do góry.....będzie dobrze. ;)

Buziaki. :kwiat: :kwiat:
John2306
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 262
Na forum od: 10 lip 2018 09:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 19

Re: Krynica Zdrój sanatorium Lwigrod 19.10-09.11

Post autor: John2306 »

Ja również jadę do Lwiegogrodu w Krynicy od 20.10.2018. Jeżeli potrzebujecie informacji na temat tego ośrodka i Krynicy to piszcie. Ostatnio byłem w tym ośrodku w styczniu tego roku. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia , a może spotkaniu na soczku w kawiarence?
John2306
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 262
Na forum od: 10 lip 2018 09:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 19

Re: Krynica Zdrój sanatorium Lwigrod 19.10-09.11

Post autor: John2306 »

Ja również jadę do Lwiegogrodu w Krynicy od 20.10.2018. Jeżeli potrzebujecie informacji na temat tego ośrodka i Krynicy to piszcie. Ostatnio byłem w tym ośrodku w styczniu tego roku. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia , a może spotkaniu na soczku w kawiarence?
Honorka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 153
Na forum od: 07 sie 2016 18:44
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój sanatorium Lwigrod 19.10-09.11

Post autor: Honorka »

John2306 pisze: 13 sie 2018 22:32 Ja również jadę do Lwiegogrodu w Krynicy od 20.10.2018. Jeżeli potrzebujecie informacji na temat tego ośrodka i Krynicy to piszcie. Ostatnio byłem w tym ośrodku w styczniu tego roku. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia , a może spotkaniu na soczku w kawiarence?
Czyli będziesz dzień po mnie 😆😆😆 to Ci przyszykuje miejsce 😆😆 .. Szczerze mówiąc to wolę za dużo nie wiedzieć o tym ośrodku bo każdemu co innego odpowiada więc po co nastawiać się na opak ...a Krynica jest i tak piękna i zawsze coś tam się dla siebie wynajdzie ciekawego np..wycieczkiii...A kawusia jak najbardziej ...mogą być też jakieś tam wygibasy na parkiecie ..wszystko dla ludzi 😆😆😕😆
John2306
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 262
Na forum od: 10 lip 2018 09:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 19

Re: Krynica Zdrój sanatorium Lwigrod 19.10-09.11

Post autor: John2306 »

Miejsca nie musisz mi rezerwować. Do tego ośrodka jadę po raz trzeci . Poprzednie dwa razy mieszkałem w tym samym pokoju na tym samym łóżku, myślę, że teraz będzie podobnie . Kawę pijam , ale zapewniam Cię ,że dasz się namówić na sok z owoców i warzyw. Wycieczki nie wiem czy o tej porze nie zostaną w znacznym stopniu ograniczone. Polecam Przełom Dunajca jeżeli lubisz piękne widoki. Poskakać w Krynicy jest gdzie. W samym ośrodku robią wieczorki ok 3 razy w turnusie, ale można poskakać bo na stołówce są stoliki a na holu tańce. Ponadto są fajfy od 14 w Prezydenckiej i u Łysego w Artystycznej. Jeżeli chodzi o wstęp to o ile się nie mylę nieodpłatnie wchodzi się tylko do Galicyjskiej w której gra tydzień Łysy , a następny jego syn.
Nie polecam jazdy własnym samochodem .
Honorka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 153
Na forum od: 07 sie 2016 18:44
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój sanatorium Lwigrod 19.10-09.11

Post autor: Honorka »

John a dlaczego nie polecasz mi jazdy samochodem do Krynicy ? Przecież jak wykupie miejsce parkingowe przy sanatorium to mam gdzie zaparkować 😆😆😆 Jakbym jechała któryś raz z kolei do Krynicy to może bym znalazla coś bezpłatnego 😆😆😆😆
John2306
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 262
Na forum od: 10 lip 2018 09:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 19

Re: Krynica Zdrój sanatorium Lwigrod 19.10-09.11

Post autor: John2306 »

Honorciu dla Ciebie będą to dodatkowe koszty. Jeżeli chodzi o parking to taki jest przy ośrodku, jednak trzeba pamiętać , że w Lwimgrodzie obecnie budowany jest basen czyli liczba miejsc może być ograniczona. Są miejsca nieodpłatne , których trzeba niestety poszukać. Np. przed ośrodkiem po jednej stronie jezdni jest parking płatny, po drugiej darmowy. Jeżeli będziesz jechała autem to proponuję wcześniej dokonać rezerwacji w recepcji.
Honorka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 153
Na forum od: 07 sie 2016 18:44
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój sanatorium Lwigrod 19.10-09.11

Post autor: Honorka »

John wiem, ze to koszty dlatego się nieco zastanawiam nad Tym ...😕chyba ze znajdzie się ktoś kto się ze mną zabierze ale to i tak ten parking trzeba zapłacić ..Najgorzej że ja nie mam bezpośredniego dojazdu a z tobolami to sam wiesz jakie te przesiadki ..zresztą nie mogę obciazac mocno kregoslup...a troche tego trzeba zabrac na te 3 tygodnie no i to trochę cieplejsze klamoty😆😆😆😕...jak się jest autem to i gdzieś można w okolicy pozwiedzać popołudniem tylko fakt że dzień krótszy to i żadne zwiedzanie po ciemku 😢😢😢 więc pewnie przemysle czy warto autem jechać w tym przypadku 😕😕😕
gabimaga
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 19 lip 2016 21:23
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Krynica Zdrój sanatorium Lwigrod 19.10-09.11

Post autor: gabimaga »

Problemem może być ewentualny śnieg. Jak Krynice zasypało to ponoć nie dało się wjechać i wyjechać przez tydzień.

Zastanów się co i gdzie chcesz zwiedzać bo ja tam sensu nie widzę bujać się autkiem w celu zwiedzania. Dodatkowo trzeba będzie doliczyć parkingi.
Zwiedzać można za 5zł busem na Jaworzynę czy do Nowego Sącza. Dalej z wycieczką za 50-100zł z biletem na coś. Samochodem jest fajnie jak ma się plan i wie się gdzie chce się pojechać, po za tym z kimś bo i fajniej i koszty mniejsze. W praktyce jak ktoś już Ci się znajdzie to koszt przeliczany jest na tzw piwo, więc kasa ucieka.

W Lwim zabiegi miałam porozwalane nawet do 16. No chyba że jednym z zabiegów będziesz miała picie wody to będziesz czasowa.
Przed ośrodkiem wiecznie były mandaty za wycieraczkami ale ja tam nie zwracałam uwagi po której stronie. W środku wjazd był na pilot za opłatą.

Wszystkie tancbudy są blisko, jak się zamierza wrócić później to lepiej wspomnieć na recepcji bo uszy puchną jak się obudzi recepcję.


Walizka- kosmetyki można kupić na miejscu, kiecek mniej wziąć no chyba że męża szukasz. :) Pralki nie było.
ODPOWIEDZ