RABKA Zdrój- OLSZÓWKA 10.09.2018 ZUS może ktoś jedzie samochodem z Radomia czy okolic

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Agnieszkam75kg
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 230
Na forum od: 26 gru 2015 22:19
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

RABKA Zdrój- OLSZÓWKA 10.09.2018 ZUS może ktoś jedzie samochodem z Radomia czy okolic

Post autor: Agnieszkam75kg »

Witam wszystkich bardzo serdecznie po przerwie. Znowu ZUS wysyła mnie do sanatorium tym razem do Rabki Zdrój. Wiem, że trudno znaleźć kogoś żeby w ogóle tam jechał :lol: :lol: :lol: a ja szukam podwózki :roll: :roll: :roll: no ale czasem zdarza się taki cud i może ktoś z Radomia czy okolic wybiera się samochodem do Rabki 10 września i mógłby mnie zabrać po drodze oczywiście dołożę się do kosztów podróży :? :? :?
Tapamaraba
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 185
Na forum od: 17 lis 2016 16:11
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: RABKA Zdrój- OLSZÓWKA 10.09.2018 ZUS może ktoś jedzie samochodem z Radomia czy okolic

Post autor: Tapamaraba »

Witam!
Napisałam na priv. Pozdrawiam
Agnieszkam75kg
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 230
Na forum od: 26 gru 2015 22:19
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: RABKA Zdrój- OLSZÓWKA 10.09.2018 ZUS może ktoś jedzie samochodem z Radomia czy okolic

Post autor: Agnieszkam75kg »

:roll: :roll: :roll:
Mexx
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 09 sie 2018 09:42

Re: RABKA Zdrój- OLSZÓWKA 10.09.2018 ZUS może ktoś jedzie samochodem z Radomia czy okolic

Post autor: Mexx »

Witaj
Jadę na ten sam turnus z tym, ze jeszcze nie wiem czym pojadę mam trzy opcje...auto, autobus, pociag...
Jestem z Opoczna.
Pozdrawiam
Agnieszkam75kg
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 230
Na forum od: 26 gru 2015 22:19
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: RABKA Zdrój- OLSZÓWKA 10.09.2018 ZUS może ktoś jedzie samochodem z Radomia czy okolic

Post autor: Agnieszkam75kg »

Witaj Mexx :D u mnie wszystko jest proste. albo autobus. mam dobre połączenie, albo podwózka się trafi :roll: :roll: :roll: rozważam jeszcze podróż dzień wcześniej bo nie chce mi się wstawać w nocy żeby do południa tam się stawić :lol: :lol: :lol:
Mexx
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 09 sie 2018 09:42

Re: RABKA Zdrój- OLSZÓWKA 10.09.2018 ZUS może ktoś jedzie samochodem z Radomia czy okolic

Post autor: Mexx »

Witaj Agnieszka
Jeśli będę jechała autem(mąż ma mnie wieść jesli będzie mógł ) nie ma problemu możesz jechać ...
Jęsli nie wypali.to tez biorę pod uwagę jechac dzień wcześniej... hahahah :D :D :D :D :D , ale tylko z czystego lenistwa :lol: :lol: :lol: :lol:
Mozemy się zgadać i w razie w jechać wcześniej...chyba,że jeszcze zgłosi sie ktos jadacy w tym terminie...
Pozdrowka ;)
Agnieszkam75kg
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 230
Na forum od: 26 gru 2015 22:19
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: RABKA Zdrój- OLSZÓWKA 10.09.2018 ZUS może ktoś jedzie samochodem z Radomia czy okolic

Post autor: Agnieszkam75kg »

Mexx dzięki za dobre chęci, ale trochę nam nie po drodze :lol: :lol: :lol:
poczekamy zobaczymy co się będzie działo :D :D muszę po niedzieli zadzwonić i dopytać o ewentualny nocleg. Miłego dnia :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Agnieszkam75kg
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 230
Na forum od: 26 gru 2015 22:19
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: RABKA Zdrój- OLSZÓWKA 10.09.2018 ZUS może ktoś jedzie samochodem z Radomia czy okolic

Post autor: Agnieszkam75kg »

Może jednak ktoś jeszcze z dorosłych się znajdzie co jedzie w tym samym czasie do tego Kurortu dziecięcego :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:
Agnieszkam75kg
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 230
Na forum od: 26 gru 2015 22:19
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: RABKA Zdrój- OLSZÓWKA 10.09.2018 ZUS może ktoś jedzie samochodem z Radomia czy okolic

Post autor: Agnieszkam75kg »

nikt się nie odzywa ale wcale się nie dziwię, bo trudno znaleźć kogoś podążającego w tym kierunku :roll: :roll: :roll: ale przy niedzieli podnoszę post wyżej życząc miłej niedzieli :D :D :D
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: RABKA Zdrój- OLSZÓWKA 10.09.2018 ZUS może ktoś jedzie samochodem z Radomia czy okolic

Post autor: beatricze »

Witaj
jest połączenie Radom - Kraków i Kraków Rabka jet pięknie i wcale nie tylko dla dzieci piękny, duzy park deptak i piękne góry. Dla tych co lubią chodzić nie będziesz się nudzić i nie tylko
Super miejsce
ODPOWIEDZ