22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Ciechocinek od 6.09.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
MagnoliaM
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 17 sie 2018 20:55

22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Ciechocinek od 6.09.2018

Post autor: MagnoliaM »

Witam czy ktoś jedzie do Ciechocinka w terminie od 06.09.2018 r. Chętnie usłyszę opinię na temat ośrodka.
Ostatnio zmieniony 18 sie 2018 15:48 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
nusia
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 125
Na forum od: 04 sty 2012 21:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: 22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Ciechocinek od 6.09.2018

Post autor: nusia »

Witam.Jadę do 22 WSZUR komercyjnie od 2 września.W 2015 byłam z NFZ i jestem zadowolona.Opinie są bardzo rozbieżne,zależy co kto lubi.Pobyt w Wojskowym postawił mnie na nogi.Dlatego jadę ponownie odplatnie, ponieważ baza zabiegowa jest bogata i mozna skorzystać z bezpiecznych zabiegów nawet wowczas, gdy w innych sanatoriach pacjentów onkologicznych nie przyjmują.Zyczę udanego pobytu i trafionych zabiegów.Pozdrawiam.
MagnoliaM
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 17 sie 2018 20:55

Re: 22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Ciechocinek od 6.09.2018

Post autor: MagnoliaM »

Witam, dziękuję bardzo za informację, dobre zabiegi to podstawa turnusu. Pozdrawiam. :kwiat:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: 22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Ciechocinek od 6.09.2018

Post autor: Felice »

Ja również potwierdzam wysoką jakość rehabilitacji. Przywrócono mi prawie całkowicie sprawność kolana ,oczywiście tą w zakresie wynikającym z ćwiczeń. Jedno z niewielu miejsc gdzie indywidualna praca z pacjentem jest wykonywana bardzo rzetelnie.
MagnoliaM
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 17 sie 2018 20:55

Re: 22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Ciechocinek od 6.09.2018

Post autor: MagnoliaM »

Dziękuję bardzo za info. Pocieszające opinie, to wiele znaczy. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Alex373
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 19 sie 2018 13:22
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 3

Re: 22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Ciechocinek od 6.09.2018

Post autor: Alex373 »


Nie byłam w tym sanatorium, ale rozmawiałam z kuracjuszami i byli zadowoleni.

Byłam natomiast kilka razy na basenie i bardzo mi się podobało. Tory do pływania mają co prawda tylko 20m długości (a nie standardowo 25m), ale można było popływać. Bardzo ciepła woda w basenie (dla mnie do pływania aż za ciepła, ale dla osób, które mają ćwiczenia w basenie - idealna). Za oknami piękne sosny, i cena za wejście na basen prywatnie też przyzwoita, obsługa sympatyczna. Kuracjusze mają chyba 1,5h dziennie za free.
MagnoliaM
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 17 sie 2018 20:55

Re: 22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Ciechocinek od 6.09.2018

Post autor: MagnoliaM »

Na to wynika, że tylko ja będę na tym turnusie :lol: :lol: :lol: Nikt więcej nie jedzie :roll: :roll: :roll:
forumowicz

Re: 22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Ciechocinek od 6.09.2018

Post autor: forumowicz »

Witaj Magnolia.
Wybieram się 4 października do wojskowego ale za bardzo nie ma tutaj nowych opinii i informacji. Miałbym więc prośbę, jeżeli możesz to napisz coś świeżego. Jak przebiega samo przyjęcie, czy mają wczesniej porozdzielane pokoje czy dopiero po kolei dają jak ktoś dojedzie na miesjce, jakie warunki teraz tam są. Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
wyspiarka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 432
Na forum od: 20 lut 2015 19:59
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: 22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Ciechocinek od 6.09.2018

Post autor: wyspiarka »

Ja jadę w listopadzie.... chętnie przeczytam Wasze opinie.
Chciałabym też wiedzieć czy tam trwa jeszcze remont (na stronie 22 WSZUR jest informacja, że część kuracjuszy może być zakwaterowana w ośrodku TVP - 300 metrów od WSZUR) oraz czy mieszkając w 22 WSZUR można jakoś korytarzami dostać się na basen czy trzeba wychodzić poza budynek żeby tam dotrzeć?
Pozdrawiam!
wyspiarka
ODPOWIEDZ