jade do sanatorium Kujawiak Inowrocław 31.10.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
katarzyna 49
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 22 sie 2018 07:52

Re: jade do sanatorium Kujawiak Inowrocław 31.10.2018

Post autor: katarzyna 49 »

z zus
Awatar użytkownika
Kebra
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 14 sie 2018 21:52
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: jade do sanatorium Kujawiak Inowrocław 31.10.2018

Post autor: Kebra »

Zabiegi są rozplanowane na cały dzień. Zaczynają się już o 7.15, a kończą o 20. Co wcale nie znaczy, że każdy tak ma. W moim przypadku zaczynają się o 8. 30, a kończą o 16,25. Te najpóźniejsze zabiegi związane są z basenem.
Agnieszka111
Posty: 1
Na forum od: 25 sie 2018 12:11

Re: jade do sanatorium Kujawiak Inowrocław 31.10.2018

Post autor: Agnieszka111 »

Też jadę do Kujawiaka 31 października. Będę tam już nie pierwszy raz. Nie mam porównania do innych miejsc ale ja za każdym razem byłam zadowolona i lubię tam wracać. Zabiegi faktycznie trwają czasem do późnego wieczora ale są to albo basen albo psychoedukacja lub relaksacja. Można w planowaniu sobie troszkę pozamieniać. Ogólnie jest fajna atmosfera. Jest dużo ludzi i zawsze znajdzie się kogoś dla siebie. Ja już nie mogę się doczekać :-) Pozdrawiam i do zobaczenia
katarzyna 49
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 22 sie 2018 07:52

Re: jade do sanatorium Kujawiak Inowrocław 31.10.2018

Post autor: katarzyna 49 »

dzieki za info nie podobaja mi sie te zabiegi popołudniu ale coz pozdrawiam i byc moze sie poznamy
Karolina_nn5
Posty: 2
Na forum od: 10 wrz 2018 21:46

Re: jade do sanatorium Kujawiak Inowrocław 31.10.2018

Post autor: Karolina_nn5 »

Ja byłam tam jakiś czas temu, pokoje ok choć te na parterze nie są tak ładne jak na wyższych piętrach, ale ogólnie ok, jedzenie trochę słabe....natomiast bardzo dobre są zabiegi, personel też jest w porządku, oczywiście zdarzają się niemiłe panie ale to tylko pojedyncze przypadki. Niedaleko jest bardzo duży park, blisko tężni, jest gdzie pospacerować....naprawdę,....i kilka knajpek do potańczenia....zabiegi tylko są porozrzucane , czasami do późnego wieczora. Przegięciem natomiast był basen ok. godz. 21, ale kiedy się wszyscy zbuntowaliśmy że to chyba żart wówczas przeniesiono nam te zabiegi na wcześniejsze godziny. Ogólnie polecam bo było fajnie....Miłego pobytu....Ja tym razem jadę do Stalowej Woli i opinie są okropne....że jakieś pokoje z oknami w dachu....masakra.....trudno....co ma być to będzie ..nie mam wyboru
katarzyna 49
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 22 sie 2018 07:52

Re: jade do sanatorium Kujawiak Inowrocław 31.10.2018

Post autor: katarzyna 49 »

[*]dzieki za ifo a powiedz jak z innymi zabiegami do ktorej trwaja pozdrawiam i mysli ze twoje nowe sanatorium bedzie udane
Awatar użytkownika
Kebra
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 14 sie 2018 21:52
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: jade do sanatorium Kujawiak Inowrocław 31.10.2018

Post autor: Kebra »

Wróciłam z ,Kujawiaka" tydzień temu. Wrażenia wielce pozytywne. Zakwaterowanie wprawdzie bez nadmiernych luksusów, ale wszystko co potrzebne do funkcjonowania w obcym miejscu jest zabezpieczone. Oczywiście każdy może znaleźć minusy pobytu tam ( zwłaszcza osoby lubiące sobie ponarzekać :lol: ). Faktem jest, że zabiegi są mocno rozstrzelone w czasie - ale to przypadłość większości sanatoriów. Basen o dramatycznej porze - 20,45 chyba było ostatnie wejście...
Posiłki wystarczające dla ogółu kuracjuszy, aczkolwiek lodówki do przechowywania prywatnej żywności niejednokrotnie pękały w szwach (na każdym piętrze jest jedna taka lodówka).
Personel przemiły i bardzo kompetentny. Z pewnością najbardziej zapadnie mi w pamięć Pan Darek prowadzący m.in. gimnastykę, który poza rzetelnym wypełnianiem swoich obowiązków dysponował wspaniałym poczuciem humoru i całą gamą zabawnych dowcipów.
Inowrocław nie jest wielkim miastem, toteż w nim samym atrakcji jest niewiele, ale dla kuracjuszy chcących lepiej poznać Kujawy organizowane są wycieczki - Gniezno, Toruń, Kruszwica, Bydgoszcz itp. Można też wybrać się samemu na wycieczkę w weekend ( korzystając np. z udogodnienia jakim jest bilet weekendowy kolei IC).
Jeśli idzie o rozrywkową część pobytu, to w promieniu 200 metrów od ośrodka znajduje się conajmniej 7 miejsc, gdzie można potańczyć, wypić lampkę wina, dobrą kawę, czy zjeść smaczny deser. Z pobytu jestem bardzo zadowolona i bardzo chętnie wrócę tam, jeśli nadarzy się taka okazja.
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23803
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: jade do sanatorium Kujawiak Inowrocław 31.10.2018

Post autor: grazynamackowiak »

Kebra dziękujemy za info :kwiat:
Oczekuję na kuracje do Inowrocławia 8-)
Szkoda że termin wyjazdu wcześniejszy ,nie dołączę do Was :(
Pozdrawiam wyjeżdżających do Inowrocławia :kwiat:
NinaWlodarczyk
Posty: 1
Na forum od: 23 paź 2018 12:45
Oddział NFZ: Łódzki

Re: jade do sanatorium Kujawiak Inowrocław 31.10.2018

Post autor: NinaWlodarczyk »

Jadę do kujawiaka 31.10.2018 r. z okolic Piotrkowa Tryb. może ktoś też jedzie . Jadę z Zus. mój tel. [tel]
Ostatnio zmieniony 23 paź 2018 21:50 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto nr tel.
kaja111
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 20 wrz 2018 20:32

Re: jade do sanatorium Kujawiak Inowrocław 31.10.2018

Post autor: kaja111 »

Katarzyna mogę się podpisać pod powyższymi opiniami, kończę pobyt w Kujawiaku 31.10. I jak narazie jestem zadowolona z pobytu. Atmosfera jest pozytywna, jedyne co bym poprawiła to jedzenie ale w okolicy jest kilka sklepów i knajpek. Zabiegi kończę koło 16 więc całe popołudnie mam dla siebie. Życzę Ci miłego pobytu i sympatycznej współlokatorki!
ODPOWIEDZ