sanatorium Jasna Solec od 19.10.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Bogda 60
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 12 wrz 2018 14:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Solec

Post autor: Bogda 60 »

Witam jadących do Solca Zdrój od 19.10.2018.
Chamader
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 314
Na forum od: 12 lis 2017 16:44
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: sanatorium Jasna Solec od 19.10.2018

Post autor: Chamader »

BOGDA>>>>>>> Dziś otworzyłaś po raz trzeci ten sam temat......!!! Zupełnie nie potrzebnie. Powinnaś prowadzić rozmowę dalej w tym temacie, pozdrawiać i zadawać pytania..... A tamte nie potrzebne , dla porządku --- wykasować. Tak będzie najlepiej dla nas wszystkich....Pozdrawiam.
Chamader
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 314
Na forum od: 12 lis 2017 16:44
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: sanatorium Jasna Solec od 19.10.2018

Post autor: Chamader »

Witam wszystkich przeglądających ten temat....( było ~500 odsłon).... Dzięki "Dominowi" za czystkę i uporządkowanie w tym temacie.
BOGNA... czy już przygotowujesz się do wyjazdu ? Bo dni lecą , a termin bardzo bliski...... Powinnaś co jakiś czas odświeżać swój temat, żeby nie spadał tak daleko... a zawsze był na pierwszej stronie, na początku listy forum. Pozdrawiam..... :lol:
Bogda 60
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 12 wrz 2018 14:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: sanatorium Jasna Solec od 19.10.2018

Post autor: Bogda 60 »

Witam, właśnie wróciłam z Solca. Jechałam negatywnie nastawiona i o dziwo byłam mile zaskoczona, pobyt był bardzo udany. Pogoda dopisała, towarzystwo również, więc było naprawdę super. Zabiegi wspaniałe no i te kąpiele siarkowe nieocenione. Co prawda Solec to mała miejscowość, jednak urokliwa przy pięknej pogodzie ( jaka była prawie przez cały pobyt). Można sobie zorganizować czas po zabiegach na wyjazdy do Buska, Pacanowa, Wiślicy i okolic jak również korzystać z organizowanych wycieczek. Dla siarki pewnie tam wrócę. Pozdrawiam.
Chamader
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 314
Na forum od: 12 lis 2017 16:44
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: sanatorium Jasna Solec od 19.10.2018

Post autor: Chamader »

Bogda60 ... Witaj w domu... Miło, że odzywasz się po powrocie, i z dobrymi wrażeniami. Widze , że wszystkie ważne punkty o których pisałem w Twoim pobycie się spełniły. Gratulacje...... Wyjeżdzałaś z niepokojem, marzyłaś o wielkim okrzyczanym kurorcie.... , a wróciłaś mega zadowolona z tego małego uroczego uzdrowiska...... , ale pełnego wdzięku, spokoju i dobrych zabiegów i kąpieli .... (siarki i borowiny).
Napisz jeszcze o swoich wrażeniach i spostrzeżeniach..... ; w jakim domu mieszkałaś i warunkach ??? Pozdrawiam... Wszystkiego dobrego....
Bogda 60
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 12 wrz 2018 14:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: sanatorium Jasna Solec od 19.10.2018

Post autor: Bogda 60 »

Witam, jak już wspominałam Solec pozytywnie mnie zachwycił. Mieszkałam w Jasnej, warunki do przyjęcia, pokój co prawda 3 osobowy ale z pełnym węzłem sanitarnym, codziennie sprzątany tak więc czysto, miło i rodzinna atmosfera. Współlokatorki były odrobinę starsze ale dogadywałyśmy się wspaniale i stworzyłyśmy super paczkę. Razem na spacery, wycieczki i tańce. Tak więc na nudę nie narzekałyśmy, a że ja jestem osobą kontaktową więc znajomości moc. Pozdrawiam serdecznie.
ODPOWIEDZ