Krynica Zdrój Beskid od 4.01.2019

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
mart 36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 03 kwie 2017 08:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Krynica Zdrój Beskid od 4.01.2019

Post autor: mart 36 »

Mam porównanie jeżeli chodzi o Wysowa i krynice i ośrodki Beskid. W wysowej cóż wiocha ale pokoje i posiłki były super. W Krynicy. Się zakochałam. W tym ośrodku byłam przed rokiem ale w porze letniej. Szału nie było. Ale człowiek jest w stanie przystosować się do wszystkich warunków. A Beskid w Krynicy i ja i wielu kuracjuszy którzy tam byli wspominamy przyjemnie. Pokoje tak tak pisał Michał profus są różnego standardu. Z doświadczenia polecam ośrodek Beskid. Inne bywają dużo gorsze. Np. Osieczek :(
AGA62
Posty: 2
Na forum od: 14 paź 2017 22:18
Staż sanatoryjny: 10

Re: Krynica Zdrój Beskid od 4.01.2019

Post autor: AGA62 »

WITAM,BYLAM w tym osrodku w styczniu br,jestem zadowolona z pobytu,ogolnie bylo SUPER.MOGE Z CALEGO SERCA WYDAC POZYTYWNA OPINIE.I pragne dodac ze pojade po raz kolejny,jak dostane skierowanie, POZDRAWIAM:)
Awatar użytkownika
profus
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 174
Na forum od: 19 cze 2017 19:40
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Krynica Zdrój Beskid od 4.01.2019

Post autor: profus »

Marta, a Ty nie wybierasz się pod koniec stycznia? Fajnie by mieć za sąsiadkę taką fajną wariatkę :)
Awatar użytkownika
mart 36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 03 kwie 2017 08:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Krynica Zdrój Beskid od 4.01.2019

Post autor: mart 36 »

Wybieram się ale do Ciechocinka 28 listopada z NFZ będzie to San. Poszpitalne. A w zusie wniosek będę składała dopiero pod koniec stycznia. Także Michał nie będziemy sąsiadami wariatami :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Leonidas
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 09 paź 2018 11:24
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Krynica Zdrój Beskid od 4.01.2019

Post autor: Leonidas »

Czyli nie taki diabeł straszny jak go malują są i pozytywne opinie. Czytając Wasze wpisy o standardzie pokoi i tym przystosowaniu się człowieka do sytuacji pomyślałem sobie kurcze w końcu byłem w wojsku Sheraton to to nie był i się przeżyło. Tyle, że człowiek był nieco młodszy :lol: i chyba mniej wymagający no i przede wszystkim zdrowy, ale co nas nie zabije to nas wzmocni.
Będę mógł wydać "osąd" ponieważ jako laik i niedoświadczony w podróżach po sanatoriach złożyłem papier (na NFZ) otrzymany po sierpniowej hospitalizacji zaraz po wyjściu ze szpitala, a moja Pani reumatolog która mnie prowadzi dała mi papier (ZUS) który poszedł ze dwa tygodnie później Finał jest taki że
z NFZ jadę do Krynicy Lwigród od 3 do 24 grudnia 2018
a ZUS jadę do krynicy Beskid od 4 do 25 stycznia 2019

więc będę miał porównanie, śledząc strony obu ośrodków przynajmniej ze zdjęć wynika, że pokoje w Lwimgrodzie są w lepszym standardzie. Zaskoczony jednak jestem dodatkowymi opłatami, jak jeździcie to we wszystkich tak jest?
Awatar użytkownika
mart 36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 03 kwie 2017 08:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Krynica Zdrój Beskid od 4.01.2019

Post autor: mart 36 »

Teraz będę w 6 ośrodku mimo młodego wieku ale niestety ciężkiego schorzenia. Zawsze sprawdzałam zdjęcia z internetu i tyleż razy byłam rozczarowana na miejscu. Najczęściej jest tak że nie ma pokrycia z rzeczywistością. Jeżeli trafi się na świetny turnus to żal będzie wyjeżdżać. Beskid w Krynicy szału wizualnie nie ma. Ale to jest ten ośrodek w którym jest jakaś magia :D
Awatar użytkownika
Leonidas
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 09 paź 2018 11:24
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Krynica Zdrój Beskid od 4.01.2019

Post autor: Leonidas »

hahahah marta36 "mimo młodego wieku" rozbawiłaś mnie ;)
Awatar użytkownika
mart 36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 03 kwie 2017 08:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Krynica Zdrój Beskid od 4.01.2019

Post autor: mart 36 »

Bo młoda jestem duchem a ciałem jeszcze z peselu :lol: przy odpowiednim towarzystwie czuje się jak osiemnastolatka. Będąc w Beskidzie w Krynicy poczujesz to samo ;) w każdym ośrodku trzeba uiścić jakąś opłatę. Tak to już wygląda. Media kosztują. W Beskidzie maja jeszcze telewizory te z duza"du... "
Awatar użytkownika
Tytus
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 13 kwie 2014 16:59
Oddział NFZ: Śląski

Re: Krynica Zdrój Beskid od 4.01.2019

Post autor: Tytus »

AGA62 pisze: 11 lis 2018 12:07 WITAM,BYLAM w tym osrodku w styczniu br,jestem zadowolona z pobytu,ogolnie bylo SUPER.MOGE Z CALEGO SERCA WYDAC POZYTYWNA OPINIE.I pragne dodac ze pojade po raz kolejny,jak dostane skierowanie, POZDRAWIAM:)
AGA62 skoro przeżyłaś to nie zamarzłaś, 😀 bo czytałem, że oszczędzają na opale i krioterapię stosują w pokojach😋
Awatar użytkownika
Leonidas
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 09 paź 2018 11:24
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Krynica Zdrój Beskid od 4.01.2019

Post autor: Leonidas »

mart 36 pisze: 13 lis 2018 20:53 Bo młoda jestem duchem a ciałem jeszcze z peselu :lol: przy odpowiednim towarzystwie czuje się jak osiemnastolatka. Będąc w Beskidzie w Krynicy poczujesz to samo ;) w każdym ośrodku trzeba uiścić jakąś opłatę. Tak to już wygląda. Media kosztują. W Beskidzie maja jeszcze telewizory te z duza"du... "
tak co do opłat poczytawszy tu i ówdzie różne posty, komentarze no i informacje ze stron ośrodków wynika, że w każdym gdzieś za coś się płaci. Nie wiedzą nigdy nie byłem to mój dziewiczy wyjazd ;)

no zobaczymy czy poczuje, oby, trzeba być dobrej myśli, już niebawem się przekonam trochę w grudniu i troszkę w styczniu ;)
ODPOWIEDZ