Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Pawlo1974
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 22 lis 2013 23:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Pawlo1974 »

Pozdro dla turnusu 30-11-2013 23-12-2013 :D
mayydayy33
Posty: 3
Na forum od: 03 lut 2014 11:37
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: mayydayy33 »

Witam wszystkich :)
W poszukiwaniu informacji na temat tego magicznego sanatorium niczym ufo ..jestem i znikam ..;D trafiłam tutaj :) i odnalazłam.Szkoda że na stronie tej Almy nie ma żadnej wzmianki o istniejącym tam sanatorium byłoby łatwiej:)ok ale do rzeczy wybieram się do tego sanatorium w ramach prewencji rentowej Zus na turnus od 19.03.2014 , a podobno im nas więcej tym weselej więc łączmy się marcowe duszki :) na razie z obserwacji, a na wzrok mi całe szczęście jeszcze nie padło widzę dwóch Panów:)

Ps.Przy okazji pytanie dla forumowiczów czy pokoje przydzielane są na podstawie schorzeń ? gdzieś wyczytałam , że windy często nie działają ,a efektem wypadku jest trzecia noga przy mojej prawej więc schodami byłby problem.Hmm ale parter mam nadzieje że jakiś cudownie uzdrowiony kuracjusz nie będzie odstawiał szopki niczym Romeo dla wybranki serca niedaj Bóg z mojego pokoju albo piętro wyżej ;D Pozdrawiam :)
Pawlo1974
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 22 lis 2013 23:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Pawlo1974 »

Na naszym turnusie to tylko raz baba się zacięła i o 6 rano ją wyciągali, pomagał Janek heheheh pozdro dla Janka. :D
irkon
Posty: 3
Na forum od: 19 sty 2014 12:27
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: irkon »

Witam ja też będę na kuracji od 19.03 i jestem Panią ale bywają i "baby" zacięte w windzie oj to nie fajnie Pozdrawiam. :kwiat:
marian42
Posty: 3
Na forum od: 05 lut 2014 18:18
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: marian42 »

Witam, mama skierowanie na 21.02.14.Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo
Pierwszy raz jadę do sanatorium i przeraża mnie myśl "co ja tam bedę robił w zimę" :shock:
Pozdrawiam przyszłych kuracjuszy.
Daritka25
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 27 wrz 2013 21:11
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Daritka25 »

mayydayy33 pisze:Witam wszystkich :)
W poszukiwaniu informacji na temat tego magicznego sanatorium niczym ufo ..jestem i znikam ..;D trafiłam tutaj :) i odnalazłam.Szkoda że na stronie tej Almy nie ma żadnej wzmianki o istniejącym tam sanatorium byłoby łatwiej:)ok ale do rzeczy wybieram się do tego sanatorium w ramach prewencji rentowej Zus na turnus od 19.03.2014 , a podobno im nas więcej tym weselej więc łączmy się marcowe duszki :) na razie z obserwacji, a na wzrok mi całe szczęście jeszcze nie padło widzę dwóch Panów:)

Ps.Przy okazji pytanie dla forumowiczów czy pokoje przydzielane są na podstawie schorzeń ? gdzieś wyczytałam , że windy często nie działają ,a efektem wypadku jest trzecia noga przy mojej prawej więc schodami byłby problem.Hmm ale parter mam nadzieje że jakiś cudownie uzdrowiony kuracjusz nie będzie odstawiał szopki niczym Romeo dla wybranki serca niedaj Bóg z mojego pokoju albo piętro wyżej ;D Pozdrawiam :)
Spokojnie na Naszym turnusie grudniowym nie bylo z tym wiekszych problemów:) jeżeli ktos ma bardzo powazne schorzenie , ze nie moze chodzic to moga dac pokoj na parterze, ale nie ma problemu bo na kazdym pietrze jest ta winda a do niej dojsc to pare kroczków:) zycze udanego Turnusu....i [cenzura] ekipy!!:)
Daritka25
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 27 wrz 2013 21:11
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Daritka25 »

marian42 pisze:Witam, mama skierowanie na 21.02.14.Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo
Pierwszy raz jadę do sanatorium i przeraża mnie myśl "co ja tam bedę robił w zimę" :shock:
Pozdrawiam przyszłych kuracjuszy.
Witam, również pierwszy raz jechałam do sanatorium i okropnie sie bałam , jak dojade , kogo tam spotkam i co bede robic .... z całego serca moge napisać , ze to tylko głupi strach! Faktycznie moze i w zime nie ma tam co robic..., ale jezeli sie ma super ekipe to to nie szkodzi!:) Zawsze idzie coś wymylec....:P plaża niedaleko, bary , restauracje niedaleko , przzystanek autobusowy pod nosem aby dojechac do Gdańska ( a tam wiadomo jest co robic) wiec 24 dni miną jak z bicza strzelił..:))))
Daritka25
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 27 wrz 2013 21:11
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Daritka25 »

Pawlo1974 pisze:Na naszym turnusie to tylko raz baba się zacięła i o 6 rano ją wyciągali, pomagał Janek heheheh pozdro dla Janka. :D
Janek the best !!:P
Pawlo1974
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 22 lis 2013 23:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Pawlo1974 »

Daritka25 pisze:
Pawlo1974 pisze:Na naszym turnusie to tylko raz baba się zacięła i o 6 rano ją wyciągali, pomagał Janek heheheh pozdro dla Janka. :D
Janek the best !!:P
Janek był najlepszy, taki uczynny kolega. Nawet jak widział że palacze petów narzucali pod hotelem to brał miotełkę i sprzątał. :D Robił to bezinteresownie co rzadko spotykane jest w Polsce. Każdemu pomógł jeżeli ktoś :D tej pomocy potrzebował.( Pomógł także tej babie, o przepraszam Pani w windzie) :D Janek jest najlepszy.
onegreatdefect-love
Posty: 1
Na forum od: 09 lut 2014 14:07
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: onegreatdefect-love »

witam i pozdrawiam wszystkich uczestników forum !! a w szczególności osoby jadące na turnus od 21 02 2014 roku- jadę z okolic Lublina, czy ktoś z tych okolic również się wybiera? - byłoby miło.
ODPOWIEDZ