Lekarstwa a suplementy diety

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Lekarstwa a suplementy diety

Post autor: Zbigniew- I »

Max, masz rację. Przecież każda choroba to po prostu zachwianie równowagi w organizmie, czegoś brak lub czegoś nadmiar. Brak najczęściej witamin i minerałów, a nadmiar chemii, metali ciężkich czy posożytów w postaci robali, grzybów, bakterii i wirusów. Wystarczy oczyścić organizm z tych rzeczy szkodliwych, a dostarczyć tego czego potrzebuje i doprowadzając do stanu równowagi w organizmie wyeliminuje się każdą chorobę. Ale tylko naiwni wierzą w to, że komuś zależy na ich zdrowiu, prócz ich samych. Medycyna i farmacja to potężne biznesy. Czy zależy im na tym, aby kogoś wyleczyć i stracić klienta?
graza
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 139
Na forum od: 13 sty 2011 19:37
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Lekarstwa a suplementy diety

Post autor: graza »

Witam
Gdzie nabywacie [ chodzi mi o sprawdzone i bezpieczne zródło] chlorek magnezu .?Może ktoś ma osobiste doświadczenie z Delbet .Z góry dziękuje za wiadomość .Z pozdrowieniami Graza
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Lekarstwa a suplementy diety

Post autor: Zbigniew- I »

Graza, czuję się wywołany do tablicy. Gdyż to ja z uporem maniaka wypisuję gdzie tylko mogę o delbecie i jego wspaniałym wpływie na nasze zdrowie. Robię to dlatego, że za jego pomocą udało mi się dokonać czegoś, co medycyna akademicka uważa za niemożliwe, mianowicie cofnąłem zwyrodnienie kości. Bez mała 40 lat choruję na ZZSK, miałem zarośnięte stawy biodrowe, zrośnięty kręgosłup lędźwiowy i połowę piersiowego. Mój kolega, któremu postanowiłem trochę ulżyć w bólu, był zrośnięty cały od miednicy po czaszkę. Zaczęliśmy razem brać delbet (chlorek magnezu sześciowodny) w październiku 2015r. W marcu 2016 r. rezonans magnetyczny wykazał pojawienie się przestrzeni międzykręgowych w moim zrośniętym kręgosłupie, a kolega zameldował mi, ze po raz pierwszy od wielu lat może przekręcić głowę w bok rozglądając się za kobietami.We wrześniu 2017 r zorganizowałem spotkanie chorych na ZZSK w Kielcach na którym było troje lekarzy, Oglądali nas i nasze wyniki badań. Kręcili z niedowierzaniem głowami. Dziś największe wady w naszych kręgosłupach to zwężone przestrzenie międzykręgowe. Mamy sprawne i ruchome na nowo kręgosłupy i wszystkie stawy obwodowe.Żyjemy bez bólu. Chlorek magnezu bezwodny można kupić w aptece 33.3 grama do rozpuszczenia w litrze wody co wystarcza na 10 DNI kuracji za 28 zł. My nie byliśmy , aż tak hojni i kupiliśmy 1 kg chlorku magnezu sześciowodnego czystego do analiz ( CZDA ) na allegro z firmy Stanlab co wystarczyło nam na 10 MIESIĘCY kuracji. Trzeba go trzymać szczelnie zamknięty, bo jest bardzo higroskopijny.
forumowicz

Re: Lekarstwa a suplementy diety

Post autor: forumowicz »

a ja polecam magnez chelate na stronie iHerb.com
forumowicz

Re: Lekarstwa a suplementy diety

Post autor: forumowicz »

ale że nie znam się na magnezie tzn zażywam profilaktycznie wiec myślę że Zbigniew opisał konkretniej
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Lekarstwa a suplementy diety

Post autor: Zbigniew- I »

Max, na konkretny opis roli magnezu w naszym organizmie to trafiłem na forum Kod Czasu, on mnie zainspirował do spróbowania dokonania niemozliwego, udalo się, ale artykuł był chyba zbyt dobry i komuś przeszkadzał, został zdjety. Mam go na dysku i wyślę każdemu zainteresowanemu na priv lub pocztę jeśli ktoś mi ją poda.
graza
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 139
Na forum od: 13 sty 2011 19:37
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Lekarstwa a suplementy diety

Post autor: graza »

Bardzo dziękuje Zbigniew-I i Max za wiadomości .Jeśli mogę prosić Zbigniew o ten artykuł na pw .Z góry bardzo dziękuje. Z pozdrowieniami Graza
forumowicz

Re: Lekarstwa a suplementy diety

Post autor: forumowicz »

Zarówno lekarstwa jak i suplementy diety są to po aby je stosować. Zasada jest jednak jedna - z umiarem i rozsądnie. Patrząc na reklamy suplementów diety człowiekowi wciska sie kit, że lekarze są niepotrzebni kup sobie taki i inny suplemencik diety i od razu staniesz się piękny, młody, zdrowy, szczupły, pełen energii itd itp.Proponuję w takim razie aby przemysł farmaceutyczny płacił za mnie abonament RTV i każdy będzie zadowolony.I jeszcze jedna ważna rzecz, o której lekarze nie mówią: lek pomagający na jedno schorzenie powoduje spustoszenie w innych organach wewnętrznych. Wniosek jest jeden: nie chorujmy! ;) Wszystkim życzę dużo zdrowia! :)
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Lekarstwa a suplementy diety

Post autor: Zbigniew- I »

Szacun Jacku :kwiat: wszystko z umiarem i rozwagą w tym tkwi sedno sprawy. Jeśli media ogłupią społeczeństwo do tego stopnia, że dojdzie do wniosku, że lekarze są niepotrzebni, to to społeczeństwo podzieli los dinozaurów. Kto z nas jest w stanie sam na sto procent się zdiagnozować? Nie mamy takiej wiedzy. A co z całą gałęzią medycyny ratunkowej, chirurgią, gdzie konieczny jest skalpel, bo na ziółko jest za późno? Z kolei sam proces leczenia, mi osobiście bardzo się nie podoba. Teraz medycyna akademicka de facto służy farmacji i wręcz jest nazywana Rockefelerowską, gdyż ta rodzina posiada największe korporacje farmaceutyczne, a uznaje tylko jednego Boga. Jej Bóg to zysk za wszelką cenę, nawet cierpienia i śmierci milionów. Farmacji zależy na dozgonnym kliencie, nie na wyleczeniu go i jego utracie. Leki z przeogromnej większości wcale nie leczą, tylko usuwają objawy na czas brania tych leków. Posłuchajmy ze zrozumieniem nawet reklam. Mówiąc np, że ten lek usuwa wszystkie objawy grypy. I jakiś idiota to weźmie, bez objawów poczuje się dobrze i pójdzie do pracy, a tam zarazi dwudziestu kolegów, bo tylko objawy są zamaskowane a proces chorobowy trwa w najlepsze. I o to chodzi farmacji, ma następnych dwudziestu klientów. Lekarze nie zajmują się usunięciem przyczyny choroby, bo na tym powinno polegać leczenie prowadzące do wyleczenia, tylko maskują objawy, a choroba niech trwa po grób. Jeśli chcemy być zdrowi, to musimy zrozumieć jedno, sami musimy znaleźć i usunąć przyczynę naszej choroby bo na tym nikomu prócz nas nie zależy, a na tym właśnie polega wyleczenie. Nie ma chorób nieuleczalnych (poza genetycznymi). Mózgi mamy nie gorsze od lekarzy i wszystkiego możemy się nauczyć. Niestety, to wymaga czasu i naszego zaangażowania. Dlatego Ci którzy zechcą znaleźć czas powinni wyleczyć się sami, a Ci którym się nie będzie chciało tego czasu znaleźć będą leczeni do grobowej deski.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Lekarstwa a suplementy diety

Post autor: Felice »

Zbigniew twoje podejście do leczenia alternatywnego jest
już znane wszystkim forumowiczom. Ale nic nie upoważnia ciebie do pisania w ten sposób o lekarzach.
ODPOWIEDZ