Plastyka powiek.

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Plastyka powiek.

Post autor: kmz44 »

Maryaan witam !!! Jak powieki Twojej mamy, czy już się wygoiły i czy wyglądają lepiej jak przed zabiegiem bo u mnie jest trochę lepiej jak przed zabiegiem ale lekka opuchlizna nadal się utrzymuje ;)
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Plastyka powiek.

Post autor: Maryann »

Witaj kmz :kwiat: .. U mojej mamy wszystko w porządku... żadnej opuchlizny wszystko się pięknie wygoiło... Wygląda lepiej niż przed zabiegiem .. Pani doktor .. mistrzyni w swoim fachu i super kobieta.. :serce:
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Plastyka powiek.

Post autor: kmz44 »

Dziękuję Maryann :kwiat: U mnie trochę lepiej ale spodziewałam się lepszego rezultatu nie jestem zachwycona tym zabiegiem :D
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Plastyka powiek.

Post autor: Maryann »

A to moja mama też nie jest zadowolona do końca z efektu... jedno oko jest trochę mniejsze... ale to efekt porażenia a nie opadającej powieki... Powieki są ładnie zrobione.
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Plastyka powiek.

Post autor: kmz44 »

To i u mnie chyba też ten sam powód bo już dobrze widzę na to oko ale myślałam że będzie lepiej :kwiat:
marikka
Posty: 1
Na forum od: 01 cze 2019 14:21
Oddział NFZ: Śląski

Re: Plastyka powiek.

Post autor: marikka »

Ja robiłam plastykę powiek w Warszawie [..]. [..] jest nowoczesną klinika, mają wspaniałych chirurgów, miły personel. Super opieka. Zabieg sam trwał krótko, nie czułam nic bo był w znieczuleniu jak u dentysty. Ale efekt wow, buzia młodsza od kilkanąscie lat
Ostatnio zmieniony 01 cze 2019 23:07 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: [..] usunięto nazwy - nie reklamujemy na forum.
asica5553
Posty: 2
Na forum od: 02 paź 2019 09:49
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Plastyka powiek.

Post autor: asica5553 »

Witam serdecznie ,czy ta opadająca powieka, była spowodowana udarem, czy tak się zaczęło dziać ,ja mam 51 lat i opadające powieki ,oko lewe ,rano to ,około 2 godz musi upłynąć, zanim zacznę widzieć całe pole proszę o info.Pozdrawiam.
Maryla88
Posty: 1
Na forum od: 27 kwie 2020 20:33
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Plastyka powiek.

Post autor: Maryla88 »

Podpytaj w jakiejś klinice jak z tym walczyć. To nie tylko problem estetyczny, ale też może negatywnie wpływać na samoocenę. Moja mam robiła plastykę powiek w [...] w Gdyni. Ona jest bardzo zadowolona z efektów. Poszukaj ich strony w sieci - jest sporo informacji na temat zabiegu.
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2020 23:11 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: [...] usunięto nazwę
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Plastyka powiek.

Post autor: Samosia »

Witajcie....odkopałam temat,który mnie również dotyczy...Dodam,że nie jest to spowodowane żadną chorobą...Od jakiegoś czasu z moim widzeniem szczególnie wieczorową porą jest coraz gorzej a jeszcze do tego co kilka dni dochodzi łzawienie ....Postanowiłam poszukać w internecie gdzie na śląsku można skonsultować z lekarzem i ewentualnie zrobić zabieg opadających powiek górnych na tzw.skierowanie z NFZ....owszem można ale termin najbliższy jaki udało mi się znaleść to wizyta + konsultacja MARZEC 2025r. a ewentualny termin zabiegu to LISTOPAD -GRUDZIEŃ 2025r :shock: Pytanie...może ktoś coś w temacie :(
Awatar użytkownika
Peggy
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 79
Na forum od: 01 lut 2024 19:41
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Plastyka powiek.

Post autor: Peggy »

😽Samosia, czy w grę wchodzi jedynie zabieg na NFZ i czy tylko na Śląsku 🐱 Wiem, gdzie prywatnie w Warszawie, rewelacja.
ODPOWIEDZ