Rymanow Zdroj 10.03-31.03.2016

Forum na temat leczenia sanatoryjnego dzieci. Można tu wymieniać swoje doświadczenia w tym zakresie. Serdecznie zapraszam.
maszontko
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 12 lut 2016 00:39

Rymanow Zdroj 10.03-31.03.2016

Post autor: maszontko »

Witam, wraz z córkami 6 i 2 latka wybieramy się w podanym wyżej terminie . Będę wdzięczna za każde aktualne informacje. Może jest ktoś kto ma ten sam termin?
agadawid
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 24 lut 2016 10:05
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Rymanow Zdroj 10.03-31.03.2016

Post autor: agadawid »

Witam. byłam z córką 4 letnia w ubiegłym roku na przełomie kwietnia i maja. Mieszkałyśmy w Annie. Pokój typu studio tj. wspólny korytarz i łazienka na dwa pokoje. Bez szału, wyposażenie skromne, na szczęście nie miałam sąsiadów więc było swobodnie. Sa tez pokoje innego typu a w Stasiu o wiele lepszy standard. Posiłki w Annie, zjadliwe ale dość monotonne, zupy bardzo do siebie podobne. Zabiegi w Zimowicie 5 minut spacerkiem od Anny. Klimat Rymanowa wybitny łączy cechy klimatu morskiego (dużo jodu) z górskim). Zabiegi 3 dziennie z 6 ogólnych tj. borowina zamiennie na nos i gardło, naświetlanie, gimnastyka, inhalacja sucha zamiennie z mokrą. Z inhalacji korzysta także opiekun. W tym roku staram sie o wyjazd właśnie do Rymanowa ale już w ramach leczenia ambulatoryjnego.
Rozrywka w Rymanowie to ... spacery. Kilka miejsc gdzie można pójść na kawę i ciastko, jeden większy market, jeden plac zabaw. Przy sanatorium tez jest kilka huśtawek. Prywatnie w weekendy można jechać na wycieczkę. Miejsce spokojne, park zdrojowy uroczy. Można wypocząć, z grupą innych mam mozna też wybrac się na wycieczkę po okolicznych górkach.
maszontko
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 12 lut 2016 00:39

Re: Rymanow Zdroj 10.03-31.03.2016

Post autor: maszontko »

Witaj, dzięki za wyczerpujące informacje. Jeśli możesz to proszę napisz czym pokoje w Stasiu różnią się od tych w Annie? Twoim zdaniem lepiej jest w Stasiu pomimo braku stołówki? Z góry dziękuję za odpowiedz.
ODPOWIEDZ