COVID w czasie pobytu w Sanatorium Lądek Zdrój Jubilat.

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
PAP wywiadowka49
Posty: 2
Na forum od: 16 sie 2022 11:51
Oddział NFZ: Dolnośląski

COVID w czasie pobytu w Sanatorium Lądek Zdrój Jubilat.

Post autor: PAP wywiadowka49 »

Teraz mój Tata dostał Covid podczas turnusu i chcą go wyrzucić,mimo tego że ma wysoką gorączkę i bardzo źle się czuje. Ma ponad 600 km drogi autem,do domu, a został mu jeszcze opłacony tydzień pobytu w Sanatorium Uzdrowiskowym Jubilat w Lądek Zdrój. :oops: :(
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7130
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

COVID w czasie pobytu w Sanatorium Lądek Zdrój Jubilat.

Post autor: jacky6 »


Byłem tamże na ZUSowskiej kuracji 8 lat temu.
Pewna komercyjna staruszka ( pobyt opłaciły dzieci udające się na wyspy kanarkowe ) zasłabła i pogotowie zawiozło ją na dwa dni do szpitala.
Pora powtórzyć sekwencję.

:mrgreen: :ugeek:

Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: COVID w czasie pobytu w Sanatorium Lądek Zdrój Jubilat.

Post autor: dani888 »

PAP wywiadowka49 pisze: 16 sie 2022 12:33 Teraz mój Tata dostał Covid podczas turnusu i chcą go wyrzucić,mimo tego że ma wysoką gorączkę i bardzo źle się czuje. Ma ponad 600 km drogi autem,do domu, a został mu jeszcze opłacony tydzień pobytu w Sanatorium Uzdrowiskowym Jubilat w Lądek Zdrój. :oops: :(
Witaj .
Czy Twój tato miał robiony test na obecność koronowirusa ? A swoją drogą były takie przypadki
w innych sanatoriach , poczytaj o Równicy w Ustroniu w dziale ,,Oceń sanatorium..." .
Teraz nie ma izolatoriów ale zachorowanie zależy też od ośrodka , w jednych wyrzucają a w innych
trzymają tyle , że chora osoba przebywa w pokoju , ma dostarczane posiłki itd...
Musisz dowiedzieć się u źródła a swoją drogą nie wyobrażam podróży kogoś kto ma gorączkę i złe samopoczucie :shock: . Jeśli możesz to daj znać co z tego wszystkiego wyszło .
Pozdrawiam ciepło i zdrówka dla Twojego Taty .
ODPOWIEDZ