Medikur w Kołobrzegu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
jarek62
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 17 gru 2012 21:44

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: jarek62 »

Selen wybierasz się :?: :) :)
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: Selene »

Może ;) :D
maglop
Posty: 2
Na forum od: 15 sty 2014 19:43
Staż sanatoryjny: 1

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: maglop »

Witaj,
wieczorki w Panorama Cafe nie są codziennie - dwa trzy razy w tygodniu, oczywiście tylko do godziny 22. Muzyka zawsze na żywo. W naszym turnusie było chyba trzech grajków.
Basen jest w ośrodku Bałtyk, niby tylko kawałek drogi ale dla osób poruszających się o kulach nie zapewniają dojazdu. Po interwencji jednej z kuracjuszek zaproponowano busa oczywiście odpłatnie.
Wi-fi jest tylko przy recepcji a w pokojach nawet z zasięgiem komórek jest problem.
Pozdrawiam
misiaczek
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 03 sty 2013 23:17

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: misiaczek »

Witam ! :)
Dziękuję za informacje o "Medikur" w Kołobrzegu.
Z osobami które jadą - 20.02.2014r. do spotkania na turnusie ! ;)
Pozdrawiam !
Awatar użytkownika
kozek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 06 sty 2014 22:41
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: kozek »

No to do 20!Troche lipa z tym zasiegiem wi fi.A kombinuje laptopa...
ifka100
Posty: 3
Na forum od: 16 gru 2013 08:45
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: ifka100 »

Witam, maglop bylyśmy tam razem,ale trzeba napisac tez o "schodach śmierci"-drewniane,sliskie i kręte.. czyli dostepu do bazy zabiegowej na parterze co bylo masakrą dla osób ze schorzeniami kręgosłupa i kolan. A sprawa basenu to poprostu kpina, bo większośc osób zrezygnowała ze względu na odległośc w taką pogode jak była (mróz -13 st.) a i wśród tych co chodzili to dużo się rozchorowało... ogólnie punkt sanatoryjny nazwany Centrum Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjne ma mało z ta nazwą i wogóle nie jest przystosowane dla osób kierowanych z ZUSu. To męczarnia nie rehabilitacja... :(
baarrtt71
Posty: 1
Na forum od: 04 lut 2014 12:09
Staż sanatoryjny: 1

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: baarrtt71 »

ifka100 potwierdzam to co piszesz , , dramat dramat dramat , jedna wielka ściema rehabilitacyjno-uzdrowiskowa , jedzenie ,śniadania i kolacje horror (żadnej kawy prze cały turnus , jedno jabłko i raz był jeden pomarańcz na 4 osoby tzn. ćwiartka na głowe , dwie kolacje na ciepło-letnio , kubek herbaty nic więcej , zero podwieczorków owoców ) obiady jak Cie moge jak im sie udało coś ugotować , zupa 300ml , i nic więcej wazy zabieraja i nie patrzą czy może masz ochotę sobie dolać , bo zostało cudem bo ktoś nie zjadł , jelitówka w pierwszym tygodniu , zrobili z nas brudasów i kazali ręce myć,niektórzy wogóle nie schodzili na posiłki albo tylko na obiad , dojadanie sprawa normalna inaczej sie nie dało, zabiegi śćiema kto nie chciał nie musiał byleby miał podpis , zero borowin tylko dla niemca dostepne , miłe dziewczyny :kwiat: na rehabilitacji ale co one mogą , zważyli i zmierzyli nas po 7 dniach od przyjazdu , czas badania lekarza na pacjeta 3 min , przy wypisie 5 min , basen 300m , po basenie przy minus 13 cięzko sie nie załatwić zwłaszcza ze wiekszosć to reumatycy i "powyginiani"(Pani kierownik się nie zgodziła na busa bo sie nie opłacało podobno ) .Nikt nie zajrzał do mojej dokumentacji medycznej , przez cały turnus , badanie odbywało sie na zasadzie co Panu jest , co Pan proponuje jakie zabiegi ????Ogólnie ludzie byli niezadowoleni , gorzej sie czuli i zdawali sobie sprawe z absurdu takich wyjazdów , no ale cóż turnus zaliczony , ludzie maja prace , właściciel kase od ZUSU i kółko sie kręci ....... szkoda tylko tych 3,5 tygodnia straconych (turnus styczniowy) :shock:
eska
Posty: 3
Na forum od: 10 lut 2014 18:05
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: eska »

Witam.... po tym co przeczytałam ,troszkę się załamałam hehe...naprawdę jest tak źle? Jadę w czerwcu i to pierwszy raz...Może ktoś się wybiera? Pozdrawiam :D
Ann
Posty: 1
Na forum od: 23 lut 2014 16:36

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: Ann »

Hey eska.....ja jadę do Medicura od 24 czerwca ,,,
dyskopatia29
Posty: 1
Na forum od: 09 kwie 2014 21:45

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: dyskopatia29 »

16.03.2014 -08-04.2014 Jestem na swiezo z sanatorium z WENEDY czy jak kto tam woli inna nazwe.... ;)
Wiec tak : Pokoje nie sa zle zawsze panie pokojowe sprzataly co dziennie oprocz niedzieli -jedynie niemcom ktorych jest tam na potege... Recepcja bardzo uprzejma sympatyczna i sluzy pomoca o kazdej porze
Jezeli chodzi o posilki to tylko obiady sa ze tak powiem tresciwe bo sniadania i kolacje niestety malo urozmaicone wiecznie pomidor w krazkach cwiartkach ze szczypiorkiem pieczywo bulki na glowe jedna i na pieczywo ciemne z bialym jak sie poprosi to kelnerka nie zawsze (zadowolona) z łaski przyniesie na całe szczescie nie wszystkie takie są....
Zabiegi tak jak wyzej ktos napisal jak ktos nie chce to nie chodzi byle zeby był podpis..... Ogolnie nie jest az tak zle jezeli ktos pojechal wypoczac psychicznie to polecam ....Co do wieczorkow na 11p to o wiele polecam Bałtyk hotel tam imprezy sa lepsze sala o wiele wiele wieksza :D Lekarze mam wrazenie ze nie sluchaja co sie do nich mowi jak by mieli juz ustawione swoje wersje a Ty sciemniasz......No coż gimnastyka grupowa po 4 operkach kregoslupa z instrumentarium drabinkami i srubami to dla mnie byla porazka nie robilam polowy z obawy ze karetka po mnie przyjedzie......I tak po pobycie z 5 roznymi zabiegami nie wiecej cudownie nie ozdrowiałam ......Jedynie mialam wczasy i psychiczny odpoczynek ......
ODPOWIEDZ