Remont w Jubilacie w Lądku Zdrój

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
Ciekawska
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 01 paź 2021 14:16

Remont w Jubilacie w Lądku Zdrój

Post autor: Ciekawska »

Dzisiaj właśnie przeczytałam artykuł o remoncie balkonów w Jubilacie który ma trwać prawdopodobnie do końca roku .Jest ktoś może na miejscu i mógłby powiedzieć czy bardzo uciążliwy jest ten romoncik mam termin na 24 października no i trochę mnie to przeraża .Z tego co doczytałam w tej chwili trwa usuwanie starych balkonów .
Awatar użytkownika
tanganika
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 127
Na forum od: 01 lis 2013 10:48
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Remont w Jubilacie w Lądku Zdrój

Post autor: tanganika »

Witaj. Zadzwoń do zarządu spółki Lądek-Zdrój - Długopole S. A.i zapytaj w sprawie. Panie w recepcji są mało zorientowane w funkcjonowaniu obiektu. Podczas mojego pobytu w sanato w czerwcu /lipcu informowano nas o rozpoczęciu remontu od 3 lipca. Wykonano jedynie drogę dojazdową dla ciężkiego sprzetu, oczyszczono teren z ławek. Wątpliwe, by do czasu Twojego pobytu remont za 9 mln się zakończył. Pozdrawiam serdecznie :D
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Remont w Jubilacie w Lądku Zdrój

Post autor: ewiko »

W Połczynie w sanatorium IRENA , podczas mojego pobytu , również był remont balkonów. Na szczęście , pogoda nie dopisywała i zaczął się kilka dni przed końcem mojego turnusu. Nie powiem , miłe to nie było.... starałam się jak najmniej przebywać w pokoju. Panowie kończyli ok 16 , więc tragedii też nie było .
ODPOWIEDZ