Mikołaj- Busko Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Dama Karo
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 29 lip 2016 13:46
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Mikołaj- Busko Zdrój

Post autor: Dama Karo »

Bardzo udany pobyt w sanatorium Mikołaj w Busku Zdroju ( 2-23 stycznia 2018r.). Byliśmy z mężem pierwszy raz z NFZ do tej pory jeździliśmy prywatnie. Naczytałam się różnych negatywnych opinii na temat pobytów z NFZ a tu miłe zaskoczenie. Ośrodek kameralny przy parku Zdrojowym, nie było problemu z pokojem 2-osobowym (trafił nam się pokój po remoncie -:). W całym ośrodku bardzo czysto. Zabiegi prowadzone przez profesjonalne, przemiłe panie.
Większość zabiegów przeprowadzanych na miejscu na jeden chodziłam do innego ośrodka oddalonego o 200m.
W trakcie pobytu organizowanych było dużo wycieczek za niewielkie pieniądze. Wyżywienie bez "cudów" ale wszystko smaczne. Porcje wystarczające.Polecam.
Awatar użytkownika
ania
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 277
Na forum od: 07 kwie 2013 09:29
Staż sanatoryjny: 4

Re: Mikołaj- Busko Zdrój

Post autor: ania »

Dama-Karo. Dzieki za opis sanatorium Mikołaj. W internecie mało jest informacji, uwag, opinii na temat tego obiektu. Przeglądałam informacje z przed kilku lat i nie napawaja one optymizmem.. Wszystke pokoje są po remoncie? Czy może niektóre pamiętaja czasy cara Mikołaja? Pozdrawiam
forumowicz

Re: Mikołaj- Busko Zdrój

Post autor: forumowicz »

ania pisze: 05 lut 2018 21:15 Dama-Karo. Dzieki za opis sanatorium Mikołaj. W internecie mało jest informacji, uwag, opinii na temat tego obiektu. Przeglądałam informacje z przed kilku lat i nie napawaja one optymizmem.. Wszystke pokoje są po remoncie? Czy może niektóre pamiętaja czasy cara Mikołaja? Pozdrawiam
Niedawno opisywałam to sanatorium. Proszę zerknąć na niedawne opinie. Mówiąc krótko, byłam zadowolona.
Shiba
Posty: 1
Na forum od: 01 sie 2023 15:46
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Mikołaj- Busko Zdrój

Post autor: Shiba »

Jesteśmy uczestniczkami turnusu od 13 lipca do 3 sierpnia 2023r. w Sanatorium Mikołaj w Busku Zdrój.
Pragniemy podziękować personelowi tego Sanatorium, od pracowników obsługi na rehabilitantkach I Paniach ze stołówki kończąc.
W naszej ocenie złoty medal przyznajemy Pani Kasi, która obsługiwała zabiegi: kąpiele siarczkowe: zawsze uśmiechnięta, otwarta, pomocna, serdeczna.
Nie sposób wymieniać wszystkich Pań...i Panów, ale nie było nikogo wśród pracowników, kto byłby niemiły. Każdy sumiennie i z dużym zaangażowaniem wykonywał swoje obowiązki.
Sanatorium mieści się w starym budynku, w trzech pawilonach. Jest to sanatorium kameralne. Pokoje są czyste, Panie sprzątają co drugi dzień. Zabiegi odbywają się sprawnie. Jest cicho i spokojnie.
Z całą odpowiedzialnością możemy polecić Sanatorium Mikołaj w Busku Zdrój.
Polecamy również Biuro Podróży DAL z Buska Zdrój, które organizowało przez cały nasz pobyt wycieczki po okolicy.
Życzymy wszystkim pracownikom satysfakcji z pracy w tym obiekcie oraz ... miłych i grzecznych kuracjuszy.
Ania i Dorota z pokoju 41
Pozdrawiamy serdecznie
Rysia1956
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 41
Na forum od: 21 paź 2022 15:06
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Mikołaj- Busko Zdrój

Post autor: Rysia1956 »

Witam
Nic dodać nic ująć z opisu. My byliśmy z mężem na początku kwietnia i byliśmy
zachwyceni. No może pogoda nam nie dopisała, ale na to nie mamy wpływu.
Cudowne miejsce, cudowny cały personel, no wszystko cudowne.
Polecamy .

Rysia
ODPOWIEDZ