Sanatorium Modrzew Inowrocław

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Gosia5701
Posty: 1
Na forum od: 27 paź 2023 14:27
Oddział NFZ: Podkarpacki

Sanatorium Modrzew Inowrocław

Post autor: Gosia5701 »

Czytałam wiele negatywnych opinii o sanatorium nie zrezygnowałam z wyjazdu, i dobrze. Po pobycie moge stwierdzić rzeczywiście wystrój sanatorium to brzydko powiedziana "komuna" łazieki bez kabin prysznicowych tylko kratka sciekowa i zasłonka. Zabiegi dobre fizjoterapeuci pomocni bardzo uprzejmi, jedzenie bardzo dobre urozmaicone jak na NFZ . Najwazniejsze sanatorium w parku solankowym do tęzni kawałek ale to jako plus spacer przez park solankowy. Personel w sanatorium tak uprzejmy i pomocny jak nigdzie się nie spotkałam. Polecam napewno są w Inowrocławiu lepsze o wyższych standardach lecz to co najważniejsze rehabilitacje dobre otoczenie, piękny park do spacerów, jedzenie urozmaicone i w odpowiednich ilosciach. :D :D :D
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4097
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Sanatorium Modrzew Inowrocław

Post autor: Bibi2 »

Dziękuję Gosiu :)
Genever
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 363
Na forum od: 31 maja 2022 06:44

Re: Sanatorium Modrzew Inowrocław

Post autor: Genever »

Ja również. 🌺 bardzo lubię Inowrocław, chociaż tego obiektu nie znam kompletnie.
ODPOWIEDZ