Wycieczki dla kuracjusza

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Wycieczki dla kuracjusza

Post autor: zbigniew165 »

Darek dzięki
Ja pisałem, nie tylko o jednym obiekcie, lecz o wszystkich będących własnością przedsiębiorstwa
Uzdrowisko Świnoujście S.A.
Dodam tylko, że wszystkie obiekty sanatoryjne w Świnoujściu należą do wspomnianego przedsiębiorstwa z wyjątkiem sanatorium ENERGETYK i we wszystkich są jednakowe opłaty, bo ustala to Zarząd firmy i NFZ nie ma nic do tego. Tak samo jest z opłatami za parking, czajnik, tv itp.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7823
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wycieczki dla kuracjusza

Post autor: darek »

Zgadza się
Te opłaty są prawie we WSZYSTKICH obiektach Sanatoryjnych .
Jednak wszystko uzależnione jest od Osób ,które wymagają opłat za ...Nieobecności lub Osób które potencjalnie pod padły personelowi .

Nawet dziś są Obiekty ,które są bardzo TOLERANCYJNE dla Kuracjuszy i pozwalają na Więcej niż inni.
Kolega wyjechał z sanatorium w sobotę po zabiegach -Zostawiając Kopertę ze znaczkiem ,aby wysłać mu wypis pomimo że pobyt kończył w poniedziałek .
Inny zaś Musiał uiścić opłatę za opuszczenie obiektu o godz 21 czyli potencjalnie 3 godz przed godziną wyjazdu

Myślę ,że teraz gdy udało mi się WKLEIĆ Regulamin jednego z Obiektów Sanatoryjnych Ludzie zaczną wierzyć -INNYM
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Wycieczki dla kuracjusza

Post autor: zbigniew165 »

Darek jak nam nie uwierzą, to będzie zdziwienie już na pobycie sanatoryjnym po podpisaniu regulaminu pobytu i zapisaniu si ę na wycieczkę trwającą pom. 12 godz. nawet w niedzielę.
Awatar użytkownika
Ciekawska
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 01 paź 2021 14:16

Re: Wycieczki dla kuracjusza

Post autor: Ciekawska »

Ja będąc w Lądku Zdrój Jubilat jak wykupiłam wycieczkę na która wyjazd był o 5 rano a powrót o 23 była to niedziela musiałam wypisać przepustkę u pielęgniarek.Nie musiałam uiszczać żadnej opłaty .Zawsze można się ugadac z pielęgniarkami czy osobami odpowiedzialnymi i wtedy nie potrzeba niczego opłacac.Wszystko zależy jak do tego podejdziemy.
ODPOWIEDZ