Sanatoryjne filmowe relacje, wspomnienia

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
nula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2350
Na forum od: 25 lut 2020 00:29

Re: Sanatoryjne filmowe relacje, wspomnienia

Post autor: nula »

Witajcie :)
Staff,
bardzo miło się ogląda Twoje filmiki i proszę o więcej jeżeli masz takowe.
Ja niedawno rozpoczęłam moja sanatoryjną przygodę i jeżeli los i NFZ zechce to może uda się odwiedzić właśnie te miejsca, bo spojrzenie Twoimi oczyma na te urokliwe miejsca bardzo mnie do nich zachęciło :P
Te fragmenty ze stokami narobiły mi chęci już na przyszły sezon, bo w tym roku załapaliśmy się na końcówkę z w względu na aurę :roll:
Pozdrawiam serdecznie
🍀
N
Awatar użytkownika
staff
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 01 mar 2019 20:39
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatoryjne filmowe relacje, wspomnienia

Post autor: staff »

..smuteczek nula.. tylko te 3 sanatoryjne miejsca wyłożyłem już kiedyś do oglądnięcia na YouTube. Tylko tyle.
Mam jeszcze co prawda filmowe wspomnienie z sanatorium Mewa, w Kołobrzegu, latem`2016r. Był to letni, wyjątkowo cudowny czas.
Ale zbyt dużo tam mnie, w tej postaci absolutnie nie do pokazania ogółowi. Może kiedyś go okroję, i dopiero wtedy wystawię. ..może.
Moja cała 'filmoteka' na YouTube -gdybyś była mocno ciekawa- to dziesięć filmików.
Znajdziesz wszystkie.
Ja na "YouTube" to StanF. Wystarczy kliknąć pod wyświetlanym filmem ten mój nick: StanF.
..pozdrowionka.. :-)
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4095
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Sanatoryjne filmowe relacje, wspomnienia

Post autor: Bibi2 »

Dzięki Staff za filmiki , ale z nimi zawsze tak jest , że w kadrze są ludzie, a nie każdy chce siebie zobaczyć w necie.
Ktoś już kiedyś wstawiał film (oczywiście link do filmu) z Krynicy .
Jeszcze raz dzięki :)
Awatar użytkownika
staff
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 01 mar 2019 20:39
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatoryjne filmowe relacje, wspomnienia

Post autor: staff »

Bibi2.. a ja chciałbym napotkać filmiki z jakichś fajnych miejsc, gdzie niechcąco nawet byłbym pokazany.
Traktowałbym to jako pamiątkowy obraz, dokument. Że też tam byłem, z innego punku widzenia.
Z tym że filmiki powinny być na poziomie. Bo może sama wiesz jakie różne śmieci ludzie zamieszczają w internecie.
Ciepło pozdrawiam ;) .
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3431
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Sanatoryjne filmowe relacje, wspomnienia

Post autor: Dzia_dek »

Staff, mam pytanie nie związane z tematem. Czy budowla na Twoim awatarze to zamek "Tenczyn" w Rudnie :?:
Awatar użytkownika
staff
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 01 mar 2019 20:39
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatoryjne filmowe relacje, wspomnienia

Post autor: staff »

Tak. Jak to miło że zauważyłeś. Brawo za spostrzegawczość :!:
To stare odbudowywane zamczysko jest tylko kilka kilometrów ode mnie.
I tak w ogóle to mieszkam przy ul. Tenczyńskiej. ..a sielskie otoczenie dookoła. :)
Awatar użytkownika
staff
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 01 mar 2019 20:39
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatoryjne filmowe relacje, wspomnienia

Post autor: staff »

Nie wyszło mi z tym moim hasłem: 'filmiki z sanatorium', Oj nie wyszło.
I z ciekawości sprawdzałem dziś na kanale YouTube, co może bć ogólnie znalezione odnośnie moich: Szczawnica-Nauczyciel, Krynica-Lwigród, i Kołobrzeg-Verano.
Najpierw jednak zapytam: czy sekundowy filmek w linku poniżej to z 'Arki' właśnie.? (12.V.2023r) Bo nigdy tam na tańcach nie byłem jeszcze, miejsca zupełnie nie kojarzę:

https://www.youtube.com/watch?v=VbJHkLIe68U

Z ciekawszych dla mnie (i może nie tylko) filmików jest tylko jeden, jedyny. Z szukanych 3 sanatoryjnych miejsc.
Nie uwzględniam filmów komercyjnych, promujących ośrodki, bo jest ich trochę. Są potrzebne, to oczywiste. Ale przecież że nie o to mi chodzi.
To filmek Mariusza: "Szczawnica Sanatorium Nauczyciel"", z 7 marca 2024:

https://www.youtube.com/watch?v=QEzd7nbTgp0

No i tyle na dziś, teraz.. ależ kiepski, zupełnie nie medialny temat wymyśliłem.
Nic to.. warto jednak uważam -oprócz zdjątek- też filmować, obrobić zgodnie z tym co w duszy gra i konkretna żywa pamiątka pozostaje.
..pozdrawiam .. ;) :)
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4095
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Sanatoryjne filmowe relacje, wspomnienia

Post autor: Bibi2 »

Staff, niczego sobie nie wyrzucaj , temat jak temat.
Nie każdy jak Ty filmuje i umieszcza w sieci , częściej rzeczywiście robimy zdjęcia .
Trzymaj się , może znajdzie się jeszcze ktoś z forumowiczów kto podziela Twoją pasję
bo oglądać to pewnie większa część z nas jest chętna :)
pozdrawiam
ODPOWIEDZ