Arka Kołobrzeg od 04.06.24

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Marcin_Es
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 12 mar 2024 12:59
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Arka Kołobrzeg od 04.06.24

Post autor: Marcin_Es »

Jedzenie nie było takie złe! Jak się człowiek nie nastawia na kawior i krewetki - to raczej się nie rozczaruje. Moim zdaniem - ot taki bar mleczny, gdzie można zjeść lepiej lub gorzej. Z porcjami bywało różnie, ale faktem jest, ze częściej były mniejsze niż większe - mam na myśli głównie śniadania i kolacje. Dobrze że można było sobie kupić w grill-barze jakieś zapiekanki, aby się dopchać :D
Zakwaterowanie.. no, ja miałem pecha, bo przyjechałem praktycznie jako ostatni. Pokój 3-osobowy, na parterze (nie pamiętam numeru pokoju)- tuż obok gabinetu lekarskiego. Jedyny jego plus - blisko na zabiegi i.. do bocznego wyjścia z budynku :D Poza tym raczej same minusy, choć akurat współlokatorów miałem bardzo w porządku - dwaj panowie w wieku ok 70tki, ale takie życiowe i wesołe chłopaki ;) W pokoju jednak - podobnie jak Ty - to ja praktycznie tylko spałem, więc i tak nie mogłem narzekać.
Z tego co się orientuję, to pokoje 2-osobowe są w Arce wyłącznie dla par, więc z dwojga złego - znów liczę na pokój 3 osobowy, bo 4 osoby na 18 metrach to musi być prawdziwy dramat ;)
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Arka Kołobrzeg od 04.06.24

Post autor: wiktor64 »

Kolego jestem obecnie w pokoju na parterze nr 49 blisko wszędzie tak zwane studio 2pokoje z łazienkami ja jestem zadowolony ,całą moja relacja dla. zainteresowanych w dziale opinię :)
ODPOWIEDZ