Nałęczów sanatorium ZNP 04-25.04.23

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Stanleyy
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 18 sty 2022 17:42
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Nałęczów sanatorium ZNP 04-25.04.23

Post autor: Stanleyy »

Dzień dobry;
Otrzymałem dzisiaj skierowanie do sanatorium j/w . Szukałem w wyszukiwarce informacji o tym ośrodku , ale nic istotnego nie znalazłem .Są opinie o innych sanatoriach w Nałęczowie ale akurat o ZNP nic nie ma . Jeżeli ktoś był nie dawno i może podzielić się swoimi wrażeniami będę wdzięczny .Czekałem na skierowanie 14 miesięcy od daty wpływu do NFZ ( oddział śląski) do daty wyjazdu . :)
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Nałęczów sanatorium ZNP 04-25.04.23

Post autor: violet58 »

Widać szukałeś niezbyt dokładnie ;) :D
Byłem w Nałęczowie dość dawno (2013) na turnusie ZUS-owskiej prewencji - opis jest tutaj >>>>viewtopic.php?p=81243#p81243
Jak pisałem trwały prace modernizacyjne terenu, może i ośrodek doczekał się rewitalizacji, czego Ci życzę.
Mam nadzieję, że informacje choć w części okażą się przydatne.
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Stanleyy
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 18 sty 2022 17:42
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Nałęczów sanatorium ZNP 04-25.04.23

Post autor: Stanleyy »

Dziękuję za informację , rzeczywiście tego postu nie czytałem . Mam nadzieję ,że po 10 latach od Twojego pobytu coś się zmieniło na lepsze .
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Nałęczów sanatorium ZNP 04-25.04.23

Post autor: violet58 »

Z pewnością tak jest. Patrząc na ich stronę WWW czy na Facebooku widać znaczące zmiany na plus. Oby pogoda dopisała. :D
Wolf
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 01 lut 2024 16:22
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Nałęczów sanatorium ZNP 04-25.04.23

Post autor: Wolf »

Dzień dobry!

Dziękuję za fajne opisy Sanatorium ZNP, ale chciałem jeszcze dopytać o następujące kwestie:
1) czy jest tam gdzieś, tzn. poza sanatorium, możliwość niedrogiego lub darmowego zaparkowania i pozostawienia auta? niestety obecna cena parking należący sanatorium ZNP do 10zł/doba, czyli przy pobycie z ZUS'u to 240zł za parkowanie....
2) czy na terenie Sanatorium ZNP jest możliwość zaparkowania/zapięcia roweru? - widziałem na zdjęciu jakieś zadaszenie.

z góry dzięki!
Tamaryszek
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 77
Na forum od: 26 wrz 2021 14:02
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Nałęczów sanatorium ZNP 04-25.04.23

Post autor: Tamaryszek »

Nałęczów jest bardzo pogórkowaty, brak tras rowerowych, wąskie ulice i chodniki. Rower to chyba nie jest dobry wybór na relaks w tamtych okolicach. Po pierwszym wjeździe rowerem pod ZNP odechce Ci się takich pomysłów.
ODPOWIEDZ