Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 / Szpital Uzdrowiskowy nr 1 Ciechocinek od 07-06-2024 do 28-6-2024

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7822
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 / Szpital Uzdrowiskowy nr 1 Ciechocinek od 07-06-2024 do 28-6-2024

Post autor: darek »

Dzień Dobry

Jako że w innych postach wspominałem że NFZ tym razem skierował mnie do Ciechocinka.
Pozwolę sobie zapodać TEMAT

Czego można spodziewać się w tym obiekcie ?
Kogo spotkam na małej czarnej w Wiedeńskiej

Oraz innych informacji o obiekcie .
Ostatnio zmieniony 01 mar 2024 20:00 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Popr. datę.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3431
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 / Szpital Uzdrowiskowy nr 1 Ciechocinek od 07-06-2024 do 28-6-2024

Post autor: Dzia_dek »

Bez urazy, ale na dzień dobry poprosiłbym Admina o poprawienie daty w temacie.
Abonament miesięczny w SPP to bardzo dobry pomysł. Przede wszystkim wygoda,
która pozwala też zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7822
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 / Szpital Uzdrowiskowy nr 1 Ciechocinek od 07-06-2024 do 28-6-2024

Post autor: darek »

Dzień Dobry

Jako że Pan Moderator za sugestią poprawił datę.
pozwole sobie na podbicie postu
Z pytaniem Kogo SPOTKAM w podanym czasie w Ciechocinku wiem i zdaję sobie sprawę ,że Fundusze rozpoczynają "Wydawke "czerwca no ,ale może już pojawili się potencjaalni Kuracjusze.

Nie ukrywam ,że wstepnie zasięgnąłem jezyka odnośnie pobytu Mialem nawet przyjemność krótkiej rozmowyy z Kierownik administracyjnym obiektu.

Dowiedzialem się ,że -ALE NIE JEST to potwierdzona Informacja -
Że NFZ w tym Obiekcie nie wnosi o Pokoje 1 osobowe
40% Obiektu to Pobyty Komercyjne reszta dla NFZ a że jest to obiekt z ubiegłego-ubiegłego wieku to nie wiele można

NFZ ma zakontarktowane pokoje 4 - 3 -2 Osobowe

Istnieje w ramach tzw Luzów za Odpłatnością z pokoju 2 Osobowego ZROBIĆ POKÓJ 1 Osobowy
Jednak koszt to naprawdę cena z KAPELUSZA -podobnie jak ma miejsce z parkingiem.

Cóz wladze Ciechocinka Slyną z zarobku na Kuracjuszach -To prawie 75 % ich dochodu do budżetu.

No ale nie narzekać
Zapewne czerwiec ZREKOMPENSUJE dzisiejsze informacje
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 / Szpital Uzdrowiskowy nr 1 Ciechocinek od 07-06-2024 do 28-6-2024

Post autor: Atina »

Czerwiec jest bardzo uroczy w Ciechocinku.
Bywam tam corocznie :) ...z małym wyjątkiem ubiegły rok lipiec NFZ Julianówka i było super 8-)
Darku znasz uroki tego uzdrowiaka i na pewno będzie Pan zadowolony 8-)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7822
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 / Szpital Uzdrowiskowy nr 1 Ciechocinek od 07-06-2024 do 28-6-2024

Post autor: darek »

oj Atino
Znasz Mnie poprzez Osoby 2 ,że jestem typem człowieka który lubi po narzekać
Umiem się dostosować do Sytuacji która mnie zastanie

Jestem osoba która z niejednego pieca jadla CHLEB
Dziekuję za Mile Slowo i nie ukrywam że Milo będzie spotkać sięna Malej czarnej w Wiedeńskiej
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7822
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 / Szpital Uzdrowiskowy nr 1 Ciechocinek od 07-06-2024 do 28-6-2024

Post autor: darek »

Widzę ,ze temat spadł az na 2 podstronę
Może już KTOŚ znalał w swojej przeglądarce Informację że w podanym terminie odwiedzi Ciechocinek
Lub sa Osoby które podzielą się opiniami na temat tego Obiektu
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 / Szpital Uzdrowiskowy nr 1 Ciechocinek od 07-06-2024 do 28-6-2024

Post autor: jan19557 »

Darku byłem w tym obiekcie już 2 razy i bardzo miło wspominam. Jest 1 minus bo nie ma kawiarenki ale jest naprzeciwko w Łazienkach II łącznie z tańcami. Jeśli chodzi o parking to obok na Lorentowicza po jednej stronie można parkować za friko. Sam korzystałem. W dniu przyjazdu i wyjazdu można zaparkować przed wejściem. Jest też możliwość zaparkowania naprzeciwko głównego wejścia na kopercie pod warunkiem, że masz kartę parkingową. Powodzenia.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7822
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 / Szpital Uzdrowiskowy nr 1 Ciechocinek od 07-06-2024 do 28-6-2024

Post autor: darek »

Dziękuję Janie
za poradę
Matko nawet zrymowałem :)

Nie ukrywam ,że wstepnie udało mi się oczarować Pewną osobę i pod względem logistycznym nawet załapię się na pokój z klimatyzacją
Co dla kardiologicznego może byc PLUSEM
Okazuje się ,że mimo że NFZ za odpłatą czy dopłata załapię się na podwyższony standard pokoju
Nawet wstepnie wyrazono zgodę na przyjęcie mojego osprzetu oraz butli z tlenem
Niestety Sanatoria w pakiecie nie zawsze maja na stanie
Dlatego zawsze na wyjazd sanatoryjny wolę się zabezpieczyć i mieć
Lepiej nosić niż w przypadku się prosić
Dlatego przystałem na Propozycję parkingu u nich w obiekcie tym bardziej że mając ową Niebieską kartę :)
Nie mylić z inna Niebieską :)
Pani zaproponowała 50% rabatu na parking i to jeszcze na fakturę

Myslę ,ze po SZKOLENIU u Nazego Max-a będę przygotowany na pobyt sanatoryjny w Ciechocinku

Zresztą nawet w ostatnia niedzielę byłem na kawie w Wiedeńskiej
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7822
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 / Szpital Uzdrowiskowy nr 1 Ciechocinek od 07-06-2024 do 28-6-2024

Post autor: darek »

Nie zauwazyłem ale w ciagu niespełna 20 dni od ostatniego wpisu
SPADŁEM az na 4 pod stronę.

Pozwolę sobie dziś Niespełna 2 mioesiace przed
Na zadnie pytania
Kogo spotkam w.. ŁAZIENKACH
Awatar użytkownika
ZbigniewMax
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 580
Na forum od: 10 maja 2022 09:24
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 / Szpital Uzdrowiskowy nr 1 Ciechocinek od 07-06-2024 do 28-6-2024

Post autor: ZbigniewMax »

Witaj,zapewne spotkasz piękne kobiety,polecam ci panie 30+ i 40+ z Kolejowego,przy Twojej energii i ich ,zapewne miło spędzisz czas,pogoda będzie super,więc Zdrojowa/knajpa/ zabawy na otwartym powietrzu,jeżeli natomiast ruszysz tyłek to Wojskowy około 1km od Łazienek.Jeżeli natomiast nie spotkasz w Łazienkach,to spędzisz mile czas w swojej Łazience.Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ