ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Barbura
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 19 paź 2023 11:27
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Barbura »

Sprawdź na IKP, tam jest wcześniej, a pocztą to dłużej idzie. Ja na IKP miałam zarejestrowane po dwóch tygodniach
CelinaB
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 53
Na forum od: 16 paź 2020 20:30
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: CelinaB »

Samosia pisze: 18 mar 2024 18:07 Witam....mam pytanko...czy ktoś wie ile czasu w naszym śląskim NFZ czeka się na nadanie numeru w kolejce :?: Jutro mijają cztery tygodnie jak mąż był u lekarza i poszło jego e-skierowanie do NFZ i nadal czeka na nadaniw numeru.
Moje skierowanie do NFZ wpłynęło 8.02.24 r.
A 3.03 na IKP miałam przyznany numer.
Pocztą jeszcze nie dostałam.
2024
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 20 lut 2024 09:35
Oddział NFZ: Małopolski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: 2024 »

Barbura pisze: 20 mar 2024 07:14 Sprawdź na IKP, tam jest wcześniej, a pocztą to dłużej idzie. Ja na IKP miałam zarejestrowane po dwóch tygodniach
Witam. W Małopolsce w ogóle nie przysyłają papierowego numeru, tylko IKP. Potem z wyjazdem papier
Awatar użytkownika
Mark52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 532
Na forum od: 24 maja 2022 14:24
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Mark52 »

Witam. W Małopolsce w ogóle nie przysyłają papierowego numeru, tylko IKP. Potem z wyjazdem papier
Nie wiem skąd masz takie informacje. JA po około miesiąca czasu dostałem z NFZ pismo z nr. i czasem oczekiwania w formie papierowej.
Misiek55
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 23 paź 2023 11:31
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Misiek55 »

W marcu Fundusz błyskawicznie przyspieszył i z kolejki ubyło 10,041 osób. Zostało do końca 22,632. Wszystkim życzę Wesołych Świąt Wielkanocnych.
Awatar użytkownika
seti36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2025
Na forum od: 28 lip 2009 18:09
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: seti36 »

Faktycznie śląskie pendolino przyspieszyło bo ubyło 9989 ludków z kolejki .Od nowego miesiąca startuję z numerem 25222 .
Wszystkim kolejkowiczom życzę Wesołych Świąt Wielkanocnych.
Awatar użytkownika
seti36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2025
Na forum od: 28 lip 2009 18:09
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: seti36 »

Coś cicho się w naszym Funduszu zrobiło albo wszyscy po wyjeżdżali już .Bo po 4 mc od złożenia wniosku ubyło mi już ponad 50 % z przydziału jak tak dalej pójdzie to wyjazd będzie nie po 11 mc ale po 8 mc.
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1245
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Samosia »

Seti a może czekają tak jak mój mąż od dwóch miesięcy nanadaniu numeru 🤔😱
Awatar użytkownika
seti36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2025
Na forum od: 28 lip 2009 18:09
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: seti36 »

Dwa miesiące i jeszcze nie dostał nadanego numeru sprawdzałaś na IKP tam podobno najwcześniej się ukazuje. Ja dostałem pismo z nadanym numerek w kolejce równo po 30 dniach a też jestem z Śląskiego NFZ.
Barbura
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 19 paź 2023 11:27
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Barbura »

Po siedmiu miesiącach oczekiwania dostałam przydział do sanatorium. Mam jechać od 21 sierpnia do sanatorium Kujawianka w Inowrocławiu, czyli od mometu złożenia wniosku do wyjazdu minie dokładnie 11 miesięcy. Prawdopodobnie jednak będę przekłądać ten wyjazd, bo w międzyczasie doczekałam się na wizytę u specjalisty, który skierował mnie na zabieg kręgosłupa, i będę go miała w czerwcu. Po operacji spytam się lekarza, czy taki pobyt w sanatorium ma sens i ewentualnie poproszę o zaświadczenie o celowości przesunięcia terminu.
ODPOWIEDZ