Kudowa-Zdrój na NFZ

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
asikp
Posty: 3
Na forum od: 12 mar 2024 19:12
Oddział NFZ: Mazowiecki

Kudowa-Zdrój na NFZ

Post autor: asikp »

Dzień dobry,
Pomóżcie proszę, Które sanatorium na NFZ polecacie w Kudowie z basenem (wymóg konieczny), dobrą bazą zabiegową, smacznym wyżywieniem i godnymi warunkami w pokojach i obiekcie - nie jak za PRL-u. Dostałam do: "Zespół Opieki Zdrowotnej" w Kłodzku Oddział Uzdrowiskowy Sanatoryjny Kudowa-Zdrój ul.Zdrojowa 36C. Jestem załamana opiniami muszę szybko działać, aby to zmienić.
hipek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 243
Na forum od: 09 lis 2015 15:00
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kudowa-Zdrój na NFZ

Post autor: hipek »

Witaj aspik.

Byłem w przedmiotowym sanatorium listopad-grudzień 2024 r i uważam, że jest ono całkiem przyzwoite .Standard pokoi, zabiegów, oraz wyżywienia nie odbiega od innych tego typu sanatoriów. Ja też przed wyjazdem po przeczytaniu dostępnych opinii zastanawiałem się nad rezygnacją z leczenia.
Wróciłem jednak całkiem zadowolony z pobytu i nie żałuję że pojechałem. Zaznaczam, że nie jest to pierwsze moje sanatorium i mam skalę porównawczą.
Pozdrawiam i życzę miłego pobytu.

Hipek
asikp
Posty: 3
Na forum od: 12 mar 2024 19:12
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Kudowa-Zdrój na NFZ

Post autor: asikp »

Witaj,
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Doczytałam się jednak, że w tym obiekcie nie ma basenu, oraz że kuracja pitna jest wliczona w bazę zabiegów, a tego nie potrzebuje i tracę na tym zabiegi, które naprawdę są mi potrzebne. Myślę, że po sanatorium wojskowym w Busku-Zdrój chyba żadne nie będzie dla mnie dobre, a tam można dostać się tylko na skierowanie poszpitalne.
Pozdrawiam,
Asikp
ODPOWIEDZ