Dancingi w kurortach

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1906
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: ZAGUBIONY »

Gieniu i jak tu Cię nie kochać 😍 ;) :serce: :serce:
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4488
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: Kleinehexe »

Przepraszam, że trochę zmienię tok dyskusji, ale chciałam się odnieść...
Raczej chyba o Sponsoring Zbyszkowi nie chodzi
Bo temat był już wielokrotnie poruszany.
Szkoda, że kto pyta i otrzymuje odpowiedź, potem się nie odnosi i nie prostuje. To bardzo nieeleganckie i lekceważące ZbigniewieMaxie. Czy zawsze tak traktujesz kobiety? :? :)
Wnioski wyciągam na podstawie postów autora pytania, a tam głównie PLN dominowały, więc... 8-)
Ludzie może nie chcą się Bawić Lub nie umieją
A muszą chcieć i to właśnie w takiej formie? Osobiście za dancingami nie przepadam. Byłam trzy razy i dziękuję, to poprostu nie dla mnie. Główny powód to muzyka, która po godzinie mnie zaczyna irytować. Może jest takich więcej. Osobiście wolę pójść z kimś na spacer, do kawiarni, restauracji i swobodnie porozmawiać. O innych aktywnościach nie wspomnę. :)
Ale kto lubi ten rodzaj rozrywki, to tutaj wiele się dowie, choć jak widać każda ocena jest subiektywna i warto wszystko sprawdzić samemu, nie sugerować się opiniami, nie nastawiać, by nie ograniczyć własnego osądu. :)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7823
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: darek »

Klaine

Kiedyś Ktoś zwrócił się do kogoś .

MUZYKA ŁAGODZI OBYCZAJE

Został za to obarczony od Czci BO......

Jestem prostym Synem Robotnika Wnuka Obszarnika
Pamiętam gdy jako Młodemu Chłopakowi Sugerowano słuchanie Muzyki poważnej czy innej
Zawsze się miksowałem

Nie ukrywam ,że jako jedyny z Wnucząt nie pobierałem lekcji Tańca
NIGDY nie zatańczyłem Walca czy innych

Mnie po prostu Słoń nadepnął na ucho

Do czasu
Do czasu Kiedy Najładniejszą Dziewczynę na Koloniach poderwał czy też -Kolega ,który był w zwykłych Odrach ( mowa o spodniach )
Jestem z rocznika który Nawet nie miała Studniówki ( Stan Wojenny) i sławna Matura 3 błędy interpunkcyjne i 2 ( To udało mi się obejść -Wszyscy pisaliśmy długopisami Zenith -Zenitha miała też Pani Sprawdzająca Maturę - Nomen omen - Już wtedy Narzeczona ...Kolegi z Ławki :) a Ja w Częstochowie w sklepie Fabrycznym Kupiłem 50 Zenithów )

Tańce i muzyka była dla mnie absurdem do CZASU


Do kiedy Moja Przyjaciółka mieszkanka Wiednia nie zaprosiła na Koncert Noworoczny

Od 10 lat Oddam Wszystkie pieniądze ,aby założyć Frak i móc słuchać koncertu Noworocznego w Wiednia ( Nawet kolejny raz Wnuk wśród widzów zauważył Dziadka Darka )
Tak jest to moje zakompleksienie
Tak od Lat już umiem rozróżnić Bacha od Liszta czy Mozarta nie wspominam Czajkowskiego czy Chopina

Jednak co zapewne Potwierdzi Kilka Forumowiczek lubię Improwizować w tzw tańcu

Jak Naprawdę Nie umiem TAŃCZYĆ no ale lubię
Fakt ostatnio troszkę z Formą nie za bardzo no ale te 2 na 1 2 kawałki zatańczę Później cóż zwalam na Rozrusznik ,że ...
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4488
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: Kleinehexe »

Darku,
i tak trzymaj, co to kogo obchodzi, że tańczyć nie umiesz. Lubisz tańczyć, to tańcz, na swój sposób i styl. :) Jedynie uważaj, by paluszków u stóp partnerki nie zmiażdżyć, bo przecież kawał chłopa z Ciebie. ;)
Tak, muzyka łagodzi obyczaje, ale u jednych taka, a u innych siaka. :P
Nie twierdzę, że zaraz trzeba tylko klasycznej słuchać. Lubię ją, ale najbardziej w nowoczesnych aranżacjach, a co do jej twórców, to choć pewnie kilka najbardziej znanych utworów potrafiłabym pewnie przyporządkować do autora, to jednak ogólnie nie mam większej wiedzy w tym zakresie.
Nie neguję, nie oceniam osób, które lubią popularną muzykę taneczną. Chcą jej słuchać, bawić się przy niej, jak najbardziej, niech to robią, taniec to doskonała forma rekreacji. Mnie jednak nik nie namówi i to dla dobra ogółu. Bywam irytująca w zwyczajnych warunkach, a teraz wyobraź sobie, jak poziom irytacji podniesie się u mnie na full. Nie radzę tego doświadczyć. :lol: :lol: Muzyka grana na weselach czy dancingach nie łagodzi moich obyczajów, wręcz przeciwnie. :shock: Pomóc może tu ogólne znieczulenie pewnymi substancjami, ale.... ;)
Awatar użytkownika
Yaga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 262
Na forum od: 07 lut 2015 14:59
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: Yaga »

Dzień dobry w niedzielę. Dostałam skierowanie do Dąbek na lipiec i jestem ciekawa,gdzie można pójść na wieczorek taneczny .Może ktoś coś wie na ten temat. Dziękuję I pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Andrzej-WP
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 354
Na forum od: 07 paź 2015 08:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: Andrzej-WP »

Kudowa Zdrój.
Gdzie ostatnio można się pobawić ,potańczyć w Kudowie Zdroju?
Jak byłem przed 5 laty to najczęściej bawiłem się w kawiarni w sanatorium MSWiA Bristol, oraz w Kosmicznej,nieraz w Raju.
Ciekawy jestem jak obecnie. Chce sie wybrać w maju b.r.
Pozdrowienia
Awatar użytkownika
Andrzej-WP
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 354
Na forum od: 07 paź 2015 08:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: Andrzej-WP »

Gdzie ostatnio można się pobawić, potańczyć w Kudowie Zdroju
Awatar użytkownika
Andrzej-WP
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 354
Na forum od: 07 paź 2015 08:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: Andrzej-WP »

Andrzej-WP pisze: 24 mar 2024 18:22 Kudowa Zdrój.
Gdzie ostatnio można się pobawić ,potańczyć w Kudowie Zdroju?
Jak byłem przed 5 laty to najczęściej bawiłem się w kawiarni w sanatorium MSWiA Bristol, oraz w Kosmicznej,nieraz w Raju.
Ciekawy jestem jak obecnie. Chce sie wybrać w maju b.r.
Pozdrowienia
Mini
Posty: 4
Na forum od: 15 kwie 2024 23:02
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: Mini »

Lądek-Zdrój
gdzie polecacie odbyć "ostatni zabieg" ;)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20163
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: Felice »

W Kaprysie ewentualnie Pod Wąsem.
ODPOWIEDZ