POMORSKI NFZ -kolejka itp

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
2024
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 53
Na forum od: 20 lut 2024 09:35
Oddział NFZ: Małopolski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: 2024 »

"Olszówka" Uzdrowiskowy Szpital Kardiologii Dziecięcej Uzdrowiska Rabka budynek dla dorosłych. Byłam z ZUS. Pandemia. jak nazwa wskazuje również dla dzieci i ich rodziców, więc na korytarzach do zabiegów i zabiegi i basen pomiedzy dziećmi. Pobyt III-IV.21r. Od 15-16 w sezonie grzewczym mimo iz osrodek wyzej niz centrum Rabki- okna nie uchylaj -smog odczyty kolor czarny. Jedzenie wtedy z cateringu z Krakowa. Osrodek fajny, basen do ćwiczeń w środku, zabiegi w dwóch częsciach budynku. Obsługa super, pokoje też.
cin33
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 28 mar 2022 14:43
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: cin33 »

Właśnie ten najbardziej biorę pod uwagę że względu na basen. Niestety w piątek dzwoniłem o zwroty, ale Rabki nie było :(
cin33
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 28 mar 2022 14:43
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: cin33 »

No i dziś się udało. :D Zadzwoniłem do naszego NFZ o zwroty i mieli skierowanie do Szczawnicy, Hotel Spa Budowlani. Wprawdzie stawić trzeba się tam juz 7 maja, ale po sprawdzeniu czy są bilety na nocny do Krakowa i pytaniu do szefa czy puści mnie z dnia na dzień na miesiąc urlopu szybka decyzja: jadę. Uzupełnię trochę informacji o tym obiekcie, bo już trochę wiekowe są. Ktoś z naszej pomorskiej grupy był tam może?
Awatar użytkownika
Asik_
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 251
Na forum od: 02 sie 2022 09:55
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Asik_ »

Cin33,
Gratuluję miejscówki :D
Z tego co słyszałam to jedno z najlepszych sanatoriów.
Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrej rehabilitacji i odpoczynku.
Maj piękny miesiąc :D
cin33
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 28 mar 2022 14:43
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: cin33 »

Dzięki, czytałem trochę o sanatoriach i wyszło, że to jest ok, lepiej szukać w zwrotach niż czekać w moim przypadku do listopada na to, co ześle los.
irenae
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 192
Na forum od: 16 lut 2012 22:01

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: irenae »

Witam CIN
Gratuluję zwrotu, życzę udanej rehabilitacji, miłego towarzystwa
Dobrej pogody.
Ja czekam też na przydział, mam nr 230 ale fundusz Wlkp.
Pozdrawiam IE.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11652
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Atina »

Cin 33...super maj to nie listopad zadymiony w górach.
Szczawnica też na mojej mapie sanatoryjnej ...kiedyś ;)
Awatar użytkownika
BarbaraG
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 929
Na forum od: 19 sie 2018 12:24
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraG »

cin33 pisze: 02 maja 2024 13:30 No i dziś się udało. :D Zadzwoniłem do naszego NFZ o zwroty i mieli skierowanie do Szczawnicy, Hotel Spa Budowlani. Wprawdzie stawić trzeba się tam juz 7 maja, ale po sprawdzeniu czy są bilety na nocny do Krakowa i pytaniu do szefa czy puści mnie z dnia na dzień na miesiąc urlopu szybka decyzja: jadę. Uzupełnię trochę informacji o tym obiekcie, bo już trochę wiekowe są. Ktoś z naszej pomorskiej grupy był tam może?
Gratuluję Szczawnicy. Byłam we wrześniu 2023, ale prywatnie. Będziesz zadowolony. Zabrakło nam czasu na zobaczenie wszystkiego w tej okolicy. Polecam Restaurację "Pod Siekierkami" - pyszne jedzenie, Pani Agnieszka - kelnerka cudowna kobieta.
Też będę czaiła się na Szczawnicę po złożeniu wniosku - mogę po 12.07.2024, ale poczekam do września. :D
Pozdrawiam :D
cin33
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 28 mar 2022 14:43
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: cin33 »

Dzięki Barbara za polecenie dobrej knajpki, też nie chciałbym trafić do Szczawnicy w sezonie wakacyjnym z tłumem ludzi dlatego polowałem teraz, pobyt tak do połowy czerwca, albo po wakacjach. Mam nadzieję, że pogoda pozwoli zdobyć kilka okolicznych górek.
ODPOWIEDZ