Polanica Zdrój

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4557
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Polanica Zdrój

Post autor: rybka »

Proszę o propozycje sprawdzonych noclegów (jedynka z pełnym węzłem sanitarnym) w pobliżu Wielkiej Pieniawy :)
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Polanica Zdrój

Post autor: Selene »

Rybko :kwiat: coś niecoś wyszperałam :D

Villa Lessing ul. Parkowa 23, Polanica Zdrój – uroczy, komfortowy hotelik, około 150 m od Wielkiej Pieniawy.
Villa Alexandra, ul. Piastowska 3, Polanica Zdrój, mały i przytulny pensjonat, około 250 m od Wielkiej Pieniawy.
Dużą zaletą w/w ośrodków jest bardzo dobra lokalizacja w najładniejszej, uzdrowiskowej części Polanicy-Zdroju, w pobliżu Parku Zdrojowego ponadto możliwość wyboru ofert w tym ofert promocyjnych.
:kwiat:
Awatar użytkownika
serendipity
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 495
Na forum od: 17 gru 2011 18:45
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Polanica Zdrój

Post autor: serendipity »

Aktualnie też szukam w Polanicy, może jednak gdzieś ktoś był i może polecić, albo wręcz przeciwnie?
forumowicz

Re: Polanica Zdrój

Post autor: forumowicz »

Również interesuje mnie jak najwięcej sprawdzonych ofert niekrępujących jednoosobowych,w pełni wyposażonych pokoi z pełnym węzłem sanitarnym w Polanicy.W najbliższym czasie czeka mnie tam litotrypsja.
Awatar użytkownika
serendipity
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 495
Na forum od: 17 gru 2011 18:45
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Polanica Zdrój

Post autor: serendipity »

Dzięki Selene (dziękuję ;)), wybieram się w połowie marca do Villi Lessing na kilka dni, jak wrócę, dam znać co i jak:)
Jajacek, poszukaj okazji na godzilii:) (godealla), tam znalazłam dużo tańszy, niż np. na booking, nocleg ze śniadaniami :)
Awatar użytkownika
serendipity
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 495
Na forum od: 17 gru 2011 18:45
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Polanica Zdrój

Post autor: serendipity »

Byłam, wypoczęłam, wróciłam i polecam:) Dwa kroki do parku, dwie minuty do Wielkiej Pieniawy i fajnych basenów:)
Villa Lessing, świeżo wyremontowany stary przepiękny dom (na recepcji dostępne są albumy ze starymi zdjęciami Polanicy, warto zobaczyć), wysokie w miarę przestronne pokoje z balkonami, ciepło, łóżka wygodne, nowe tv, sprzątanie/wymiana ręczników na życzenie, śniadania w bufecie z szeroką gamą propozycji, aczkolwiek w ciągu kilku dni część się powtarzała, ale spokojnie można podejść do zaleceń dietetyków, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, bo do godz. 15-16 wystarczyło;) i napić kawy i zjeść pyszne do niej racuchy :)
Jedyne czego brakowało w pokoju, to czajnik, aby zrobić sobie herbatę/kawę (wyczytałam to na innym portalu, więc zabrałam z premedytacją swój czajnik i kubki, co na miejscu okazało się niezgodnie z regulaminem, ale nikt tego nie zobaczył), a w łazience brak jakiejkolwiek półki;/ tę funkcję spełniał całkiem szeroki parapet, jednak sporo oddalony od umywalki i prysznica.
I tak tam kiedyś wrócę, więc polecam:)
Aha, na miejscu jest jakieś spa, ale nie korzystałam.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Polanica Zdrój

Post autor: sztani »

Czy mogła byś podać cenę za dobę Serendipity. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polanica Zdrój

Post autor: Felice »

Sztani 1500 zł za 14 dni wczasów z dopłatą 700 zł do jedynki.W tym śniadanie i obiadokolacja.
Pobyty hotelowe od 150 do 180 zł jedynka ze śniadaniem.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Polanica Zdrój

Post autor: sztani »

Dzięki Alice to B. drogo. :(
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Polanica Zdrój

Post autor: sztani »

Może pobyt za 1500 zł. nie ale jedynka za 180 zł. ze śniadaniem :?:
ODPOWIEDZ