HUTNIK-WIENIEC ZDROJ--NIKT SIE NIE WYBIERA?

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
hanelore
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 22 mar 2014 18:55
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

HUTNIK-WIENIEC ZDROJ--NIKT SIE NIE WYBIERA?

Post autor: hanelore »

Cz w czerwcu nikt sie nie wybiera do sanatorium Hutnik...Wieniec Zdroj?myslalam,ze moze Ktos sie odezwie......
strzelba
Posty: 4
Na forum od: 18 maja 2014 08:24
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: HUTNIK-WIENIEC ZDROJ--NIKT SIE NIE WYBIERA?

Post autor: strzelba »

Wybieram się od 4 czerwca do wieńca zdroju pierwszy raz i mam troszkę obawy jak tam będzie .Dostałem skierowanie z ZUS -po złamaniu dwukostkowym stawu skokowego
terka
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 28 gru 2012 08:17

Re: HUTNIK-WIENIEC ZDROJ--NIKT SIE NIE WYBIERA?

Post autor: terka »

Witam,jadę do Wieńca od 4.czerwca.;skierował mnie ZUS na "podreperowanie" zdrowia- głównie kręgosłup.kończyny dolne.
Byłam kilka razy w sanatorium,lecz czytając wpisy o Hutniku trochę włosy jeżą mi się na głowie.Ciekawa jestem aktualnego stanu a nie wpisów sprzed 2-3 lat.
Pozdrawiam (acha,jadę z Łodzi) : :lol:
hanelore
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 22 mar 2014 18:55
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: HUTNIK-WIENIEC ZDROJ--NIKT SIE NIE WYBIERA?

Post autor: hanelore »

czyli jednak Ktos jedzie...fakt,czytajac o tym sanatorium,nie za bardzo patrze optymistycznie,ale...po prostu sie okaze...raz,ze nigdy nie bylam,dwa--na tak dlugo z domu wybywam,ale mam galimatias w glowie:)...w ogole nie wiem co wziac itp...pocieszam sie,ze jest jakis park,no ja akurat moge pojzdzic rowerem,o ile bedzie mozliwosc wypozyczenia...gdzies o tym czytalam,ze mozna.....no i jakos bedzie...ja jade z Chodziezy---niezle mnie "rzucili"...zadzwonie jeszcze do sanatorium,moze jakies informacje uzyskam....:)
ODPOWIEDZ