Szpital Uzdrowiskowy Mieszko.Kamień Pomorski 24.07-14.08

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
kasiula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 598
Na forum od: 13 mar 2012 11:16
Staż sanatoryjny: 6

Szpital Uzdrowiskowy Mieszko.Kamień Pomorski 24.07-14.08

Post autor: kasiula »

Czy ktoś też jedzie w tym terminie....czytając opinie jestem przerażona....Niech ktoś też jedzie......
Mareek
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 05 kwie 2014 12:06

Re: Szpital Uzdrowiskowy Mieszko.Kamień Pomorski 24.07-14.08

Post autor: Mareek »

Kurcze - masz świetny termin, więc nie wiem skąd te przerażenie. Ja jadę z radością. Byłem tam kilka razy i z wielką chęcią wracam ponownie. Pod kątem usprawniania super, okolica też nie najgorsza. Przy odrobinie własnej inwencji - jest co robić. Ja nigdy się nie nudzę.
Więcej optymizmu - będziesz zadowolona!
No, chyba że współlokatorka będzie chrapać, lub nie będzie pozwalała otwierać okna :)

zdrowia
kasiula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 598
Na forum od: 13 mar 2012 11:16
Staż sanatoryjny: 6

Re: Szpital Uzdrowiskowy Mieszko.Kamień Pomorski 24.07-14.08

Post autor: kasiula »

dzięki Mareek za pocieszenie.....wiem..termin super....ale nie ma tam łazienek w pokojach to mnie najbardziej dołuje.....Ty kiedy znowu jedziesz?
Mareek
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 05 kwie 2014 12:06

Re: Szpital Uzdrowiskowy Mieszko.Kamień Pomorski 24.07-14.08

Post autor: Mareek »

No nie ma - fakt. Chyba nawet w jedynkach ich brak. Mi ogólnie ten minus rekompensuje cała reszta plusów.
Naprawdę to tylko tak za pierwszym razem jest strasznie. Po powrocie przyznasz mi rację. No, chyba że jesteś typem notorycznego smutnego marudera.
Jeżeli trafisz na dobrą ekipę w pokoju, to nawet wieczorne kolejki pod prysznic będą atrakcją :-).
Ja melduję się już 8 czerwca. Cieszę się, że jadę do Mieszka i że akurat w tym terminie, bo fajnie mi się wkomponowuje w resztę wakacyjnych planów.
Awatar użytkownika
teśka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1491
Na forum od: 29 paź 2011 19:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Szpital Uzdrowiskowy Mieszko.Kamień Pomorski 24.07-14.08

Post autor: teśka »

Kasiula:)

Głowa do góry ;) Też byłam w Mieszku i przeżyłam. Wszystkie minusy rekompensuje dobra baza zabiegowa.
A wiesz ilu będziesz miała chętnych na mycie pleców czekając w tej kolejce pod prysznic ;)

Uśmiechnij się ;) :kwiat: :kwiat: T.....
kasiula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 598
Na forum od: 13 mar 2012 11:16
Staż sanatoryjny: 6

Re: Szpital Uzdrowiskowy Mieszko.Kamień Pomorski 24.07-14.08

Post autor: kasiula »

dziękuję teśka i pozdrawiam
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Szpital Uzdrowiskowy Mieszko.Kamień Pomorski 24.07-14.08

Post autor: malgorzatas »

Kasiu...no co ty dzieciaku :serce: glowa do góry..my z Poznania to jesteśmy silne kobiety..wszystko przezwyciężymy razem.. :serce: :kwiat: :kwiat:
ODPOWIEDZ