OPINIE O SZPITALU UZDROWISKOWYM MARKIEWICZA W CIECHOCINKU

Forum na temat leczenia sanatoryjnego dzieci. Można tu wymieniać swoje doświadczenia w tym zakresie. Serdecznie zapraszam.
JULIA-2013
Posty: 3
Na forum od: 29 lip 2013 18:35

OPINIE O SZPITALU UZDROWISKOWYM MARKIEWICZA W CIECHOCINKU

Post autor: JULIA-2013 »

Prosze o opinie na temat ww szpitala uzdrowiskowego. Będę bardzo wdzięczna.Pozdrawiam
zuzka03
Posty: 1
Na forum od: 21 maja 2014 19:51
Staż sanatoryjny: 0

Re: OPINIE O SZPITALU UZDROWISKOWYM MARKIEWICZA W CIECHOCINK

Post autor: zuzka03 »

Dostaliśmy skierowanie na lipiec do tego szpitala. bardzo proszę o jakiekolwiek informacje - jak tam jest, czy są jakieś atrakcje dla dzieci, czy są jakieś zabiegi? Każda informacja dla mnie na wagę złota, bo mam zerowe doświadczenie w kwestii sanatorium i zupełnie nie znam Ciechocinka.
kasiaasia1
Posty: 1
Na forum od: 24 maja 2014 13:13
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: OPINIE O SZPITALU UZDROWISKOWYM MARKIEWICZA W CIECHOCINK

Post autor: kasiaasia1 »

Witam, byłam z synem w Markiewiczu w ubiegłym roku zimą, więc co do atrakcji typu place zabaw niewiele jestem w stanie się wypowiedzieć, wiem jedynie, że na tyłach sanatorium jest niewielki plac z huśtawką, piaskownicą taki jeszcze w stylu komunistycznym ;-). Naszą zimową atrakcją były spacery, jest tam na pewno wiele pięknych miejsc do spacerowania. W roku szkolnym funkcjonowało przedszkole, do którego można było zaprowadzić dziecko na ok. 3 godziny.
Warunki w Szpitalu Uzdrowiskowym im. Markiewicza moim zdaniem są kiepskie. Łazienki i ubikacje na korytarzu, pokoje duże w większości z balkonem, w pokoju czajnik. Na piętrze przeznaczonym dla dzieci z opiekunami jest też świetlica z TV.. Wyżywienie średnie, ale nam starczało, czasem dokupiłam jakieś owoce i było ok.
Zabiegi: 3 razy w tyg. basen solankowy, codziennie gimnastyka, inhalacje, lampy, 3 razy w tyg. okłady z borowiny, może coś jeszcze ale nie pamiętam, wychodziło ok. 3-4 zabiegi dziennie, rozłożone w godzinach do obiadu.
Dzieci raczej zadowolone, choć (chyba ze względu na zimę w większości chore i na antybiotykach). Mamy bardzo fajne.
My byliśmy w celu podleczenia dróg oddechowych i muszę przyznać, że po tym wyjeździe dziecko mniej chorowało.
Jakbyś miała jeszcze jakieś pytania, to w miarę możliwości chętnie odpowiem ;-)

A w jakim terminie się wybieracie?
ODPOWIEDZ