Pakiety rehabilitacyjne na bóle kręgosłupa.

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
calineczkaa
Posty: 2
Na forum od: 16 paź 2012 00:24

Pakiety rehabilitacyjne na bóle kręgosłupa.

Post autor: calineczkaa »

Orientujecie się w pakietach pobytowych specjalnie ukierunkowanych na leczenie wad, bólów kregosłupa i pleców?
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 933
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: Pakiety rehabilitacyjne na bóle kręgosłupa.

Post autor: Narewka »

Polecam Inowrocław,sanatorium 'Przy tężni'.W tym roku byłam tam w marcu i we wrześniu i jestem tak baaardzo zadowolona,że znów wiosną tam pojadę.Mają 3 pakiety w ofercie,m.in.Zdrowy kręgosłup.Dużo opisywałam tu,na forum,swoje pobyty w Inowrocławiu,bo naprawdę mi pomógł pobyt tam.
mao616
Posty: 1
Na forum od: 15 lis 2012 18:38

Re: Pakiety rehabilitacyjne na bóle kręgosłupa.

Post autor: mao616 »

Właśnie ja również rozglądam się za takim programem pobytowym. Z tego co się dowiadywałam, to np. Malinowy Zdrój ma takie programy pobytowe.
wilczkowo
Posty: 4
Na forum od: 28 lut 2014 17:13
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Pakiety rehabilitacyjne na bóle kręgosłupa.

Post autor: wilczkowo »

A ktos zna jakis fajny pakiet cwiczen na wzmocnienie miesni brzucha z odciazeniem odcinka ledzwiowego?
Wlasnie tam mam wypukliny.
Posiadam tez pilke podwojna i wlasnie z fasolka nie moge znalesc cwiczen na internecie.
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23855
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Pakiety rehabilitacyjne na bóle kręgosłupa.

Post autor: grazynamackowiak »

wilczkowo wklikaj gogle rehabilitacja holistyczna manualna na kręgosłóp dolnośląskie wyszukaj znajdziesz nowoczesną rehabilitacje .Sanatoria Uzdrowiska rehabilitacja
holistyczna manualna na kręgosłóp .Ja zawsze z takiej rehabilitacji korzystam zawsze pomaga .
ODPOWIEDZ