23-czerwiec -2014 Krystyna Busko Zdrój do 14-07

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
gorkaa
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3444
Na forum od: 23 lip 2010 10:57
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: 23-czerwiec -2014 Krystyna Busko Zdrój do 14-07

Post autor: gorkaa »

Selene pisze:Buskowa, portalowa ekipa w komplecie :D Ptaszyna :kwiat: dotarła i w rytmie samby turnus rozpoczęła :lol:
Serdecznie wszystkich pozdrawiamy i zapraszamy do Buska na... siarkę oczywiście :D
Szkoda, że Ptaszyna tak późno przyfrunęła, jak część forumowiczów odfrunęło :(
Miłego wypoczynku :D
Awatar użytkownika
Ida
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 21 sie 2010 11:08
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 13

Re: 23-czerwiec -2014 Krystyna Busko Zdrój do 14-07

Post autor: Ida »

Selene pisze:Buskowa, portalowa ekipa w komplecie :D Ptaszyna :kwiat: dotarła i w rytmie samby turnus rozpoczęła :lol:
Serdecznie wszystkich pozdrawiamy i zapraszamy do Buska na... siarkę oczywiście :D
Ciebie Selene już chyba nie będzie, gdy ja dotrę w niedzielę :( , szkoda. Mam pytanie - czy w w Busku, tak jak w większości kurortów kwitnie handel ciuchami i biżuterią na terenie sanatoriów ?
Awatar użytkownika
ulanie
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1185
Na forum od: 30 cze 2014 17:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: 23-czerwiec -2014 Krystyna Busko Zdrój do 14-07

Post autor: ulanie »

Witam, mam nadzieję, że na tym forum dowiem się, czy dobrze trafiłam.... :) jadę do Krystyny 13 września, na 4 tygodnie. Czy możecie mi napisać jak tam jest... bo jestem trochę przerażona opiniami na innych forach, Pozdrawiam serdecznie... a może ktoś jedzie w tym terminie do Krystyny w Busku?
Awatar użytkownika
MARIOLA69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 372
Na forum od: 25 kwie 2013 21:16
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: 23-czerwiec -2014 Krystyna Busko Zdrój do 14-07

Post autor: MARIOLA69 »

Ulu byłam w Krystnie rok temu przed oddaniem nowego obiektu .Teraz wiem bo byłam tam w maju iz nowa czesc jest juz otwarta,zrezta widziałam nowa czesc jest fajna ..Stara jest zamknieta ..więc nie masz sie co martwić.Ja bardzo miło wspominam pobyt w Krystynie .mimo tego iz mieszkałam w pokoju bz łazienki w 3 osoby..Poznałam bardzo miłych ludzi..i czas 3 tyg szybko zleciał.Jade do Buska 10 sierpnia na 3 tyg i juz bardzo ciesze sie.Ja bede prywatnie w Bajecznej .Pozdrawaim i życzę miłego pobutu. :D
Mrowka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 62
Na forum od: 01 lip 2013 16:06

Re: 23-czerwiec -2014 Krystyna Busko Zdrój do 14-07

Post autor: Mrowka »

MARIOLA69 pisze:Ulu byłam w Krystnie rok temu przed oddaniem nowego obiektu .Teraz wiem bo byłam tam w maju iz nowa czesc jest juz otwarta,zrezta widziałam nowa czesc jest fajna ..Stara jest zamknieta ..więc nie masz sie co martwić.Ja bardzo miło wspominam pobyt w Krystynie .mimo tego iz mieszkałam w pokoju bz łazienki w 3 osoby..Poznałam bardzo miłych ludzi..i czas 3 tyg szybko zleciał.Jade do Buska 10 sierpnia na 3 tyg i juz bardzo ciesze sie.Ja bede prywatnie w Bajecznej .Pozdrawaim i życzę miłego pobutu. :D

Ja byłem w Krystynie w Busku w lutym tego roku i potwierdzam nowa część jest już otwarta ,ale starej części nie zamknięto .Stara część to więcej niż 3/4 bazy noclegowej Krystyny, w dalszym ciągu funkcjonują 3 bez łazienki . Hałas i kurz wynikający z prac remontowych dotyczy tylko niewielkiej części obiektu.Według mnie remont w Krystynie będzie trwał jeszcze kilka miesięcy i kuracjusze jadący do Krystyny muszą być przygotowani na niedogodności wynikające z tego faktu.Pozdrawiam i życzę miłego pobytu.
Awatar użytkownika
ulanie
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1185
Na forum od: 30 cze 2014 17:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: 23-czerwiec -2014 Krystyna Busko Zdrój do 14-07

Post autor: ulanie »

Mariola i Mrówka- wielkie dzięki :kwiat: :kwiat: :kwiat: super :!: ja mam być sama nie wiem gdzie, bo na skierowaniu mam zaznaczoną reumatologię, ale i rehabilitację, więc nie wiem gdzie mnie zakwaterują, ale bardzo mnie cieszą nowe informacje, zwłaszcza ta, że stara część jest zamknieta :D hip,hip-hura,hura,hura :!: :!: :!: :D :D :D Pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
ulanie
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1185
Na forum od: 30 cze 2014 17:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: 23-czerwiec -2014 Krystyna Busko Zdrój do 14-07

Post autor: ulanie »

.Stara część to więcej niż 3/4 bazy noclegowej Krystyny, w dalszym ciągu funkcjonują 3 bez łazienki .... Czyli 3 pokoje bez łazienki jeszcze funkcjonuje... czy inaczej mam rozumieć? :)
bogjan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 358
Na forum od: 08 wrz 2012 14:24

Re: 23-czerwiec -2014 Krystyna Busko Zdrój do 14-07

Post autor: bogjan »

3-osobowe bez łazienki?
Awatar użytkownika
ulanie
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1185
Na forum od: 30 cze 2014 17:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: 23-czerwiec -2014 Krystyna Busko Zdrój do 14-07

Post autor: ulanie »

nie wiem o co chodzi z tą trójką :lol: interesuje mnie jeszcze basen... ;) proszę o odpowiedź :)
ODPOWIEDZ