Dodatkowe opłaty

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
kasia+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 221
Na forum od: 08 cze 2014 20:14
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Dodatkowe opłaty

Post autor: kasia+ »

witam - dodam że za darmo - do sanatorium - też jeżdzić mogą osoby które pracowały w b. szkodliwych warunkach - azbest.
Awatar użytkownika
E w a
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 211
Na forum od: 22 cze 2014 19:30
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Dodatkowe opłaty

Post autor: E w a »

kasia+ pisze:witam - dodam że za darmo - do sanatorium - też jeżdzić mogą osoby które pracowały w b. szkodliwych warunkach - azbest.
Najlepiej nie chorować :D ale tak się nie da :!: więc cierpliwie czekamy w kolejkach :roll:
krzysztof100
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 421
Na forum od: 07 kwie 2013 11:38
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dodatkowe opłaty

Post autor: krzysztof100 »

Wróciłem tydzień temu z Polanicy,byłem na leczeniu typu-uzdrowiskowe leczenie szpitalne w ramach L-4,nie ponosiłem żadnych kosztów typu oplata klimatyczna czy telewizor, pobyt z NFZ pokój dwuosobowy, jedynie trzeba było zapłacić za parking.
Awatar użytkownika
E w a
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 211
Na forum od: 22 cze 2014 19:30
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Dodatkowe opłaty

Post autor: E w a »

krzysztof100 pisze:Wróciłem tydzień temu z Polanicy,byłem na leczeniu typu-uzdrowiskowe leczenie szpitalne w ramach L-4,nie ponosiłem żadnych kosztów typu oplata klimatyczna czy telewizor, pobyt z NFZ pokój dwuosobowy, jedynie trzeba było zapłacić za parking.
Szczęściarz :kwiat: :serce: :D
Awatar użytkownika
ulanie
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1185
Na forum od: 30 cze 2014 17:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dodatkowe opłaty

Post autor: ulanie »

E w a pisze:Wróciłem tydzień temu z Polanicy,byłem na leczeniu typu-uzdrowiskowe leczenie szpitalne w ramach L-4,nie ponosiłem żadnych kosztów typu oplata klimatyczna czy telewizor, pobyt z NFZ pokój dwuosobowy, jedynie trzeba było zapłacić za parking.
Krzysztof a w jakim sanatorium byłeś w Polanicy, bo ja też byłam w Polanicy w Pieniawie w ubiegłym roku i niestety telewizor był płatny, ale z współlokatorką nie chciałyśmy telewizora...więc nie płaciłyśmy, nie pamiętam ile ta opłata wynosiła.
krzysztof100
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 421
Na forum od: 07 kwie 2013 11:38
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dodatkowe opłaty

Post autor: krzysztof100 »

Byłem w szpitalu uzdrowiskowym kardiologia "Zdrowie "może dlatego nie wymagali żadnych opłat.
Awatar użytkownika
ulanie
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1185
Na forum od: 30 cze 2014 17:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dodatkowe opłaty

Post autor: ulanie »

W Wielkiej Pieniawie w Polanicy-Zdroju płaci się za telewizor i klimatyczne też. :)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7822
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dodatkowe opłaty

Post autor: darek »

Dodatkowe opłaty
W buskiej Krystynie -jako ,że jest to Szpital każdy przy zdaniu dokumentów PŁACI całe 28 złotych - 26 za możliwość korzystania całkiem minimalnego pakietu TV ( TVP 1,TVP 2 Polsat, TVN , TV Polonia ,TV Info,TV Trwam , Euro Sport..niemiecki!!) radio ,czajnik ,2 złote za jednorazowe prześcieradło .
Istnieje MOŻLIWOŚĆ wypożyczenia na okres Turnusu Szlafroka , Leżaka jak i częstszej wymiany ręczników jak i kompletu pościeli za 15 zl
Kuracjusze -Pacjenci maja ZAGWARANTOWANE wymianę ręczników w 10 dniu - bezpłatnie !!!!!
Awatar użytkownika
ulanie
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1185
Na forum od: 30 cze 2014 17:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dodatkowe opłaty

Post autor: ulanie »

Darku dziękuję za info, to bardzo przydatne informacje dla mnie, bo za dwa miesiące już tam będę, może jeszcze coś Ci się przypomni, to bardzo proszę napisz :kwiat: :)
ODPOWIEDZ