*** DŁUGOPOLE ZDRÓJ "MIESZKO" 10.08.2012 ***

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
jolaa
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 17 lip 2012 22:43

*** DŁUGOPOLE ZDRÓJ "MIESZKO" 10.08.2012 ***

Post autor: jolaa »

Witam,

Kto jedzie na turnus do Mieszka od 10.08.2012?

Zapraszam do dyskusji,

jolaa
henpin
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 14 cze 2012 17:04

Re: *** DŁUGOPOLE ZDRÓJ "MIESZKO" 10.08.2012 ***

Post autor: henpin »

Witaj. Byłaś kiedykolwiek w Długopolu? Bo ja byłam. Jak chcesz coś wiedzieć pytaj.Henia
jolaa
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 17 lip 2012 22:43

Re: *** DŁUGOPOLE ZDRÓJ "MIESZKO" 10.08.2012 ***

Post autor: jolaa »

Dzięki za odpowiedź.

Nigdy tam nie byłam (jedynie w okolicy). Słyszałam, że nic tam nie ma w sensie że to wieś i ani gdzie wyjść ani nic. Jedynie park na spacery i to wszystko.
Mam pytania:
- co tam można robić,
- czy dużo przyjeżdża kuracjuszy,
- jakie są warunki "bytowe" (pokoje, dostępność tv, łazienki, windy itp),
- czy jest połączenie jakimś autobusem do większych pobliskich miejscowości,

Pozdrawiam
Dana180
Posty: 2
Na forum od: 08 cze 2012 20:47

Re: *** DŁUGOPOLE ZDRÓJ "MIESZKO" 10.08.2012 ***

Post autor: Dana180 »

Witaj , Joola , niestety mimo,ze bardzo się starałam to informacji o Długopolu większych nie zdobyłam.Pojechałam nawet w którąś niedziele ale pogoda była fatalna, przeszłam się przez park i lunął deszcz. Miejscowość wydaje się być rzeczywiście maleńka ,pijalnia ładna, park też. Jestem pełna obaw bo jest to mój pierwszy wyjazd i zupełnie nie wiem czego się spodziewać. Mam nadzieje ,że wyjazd mimo wszystko będzie udany , zabiegi dobre i milo spędzimy tam czas. Do zobaczenia. :)
henpin
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 14 cze 2012 17:04

Re: *** DŁUGOPOLE ZDRÓJ "MIESZKO" 10.08.2012 ***

Post autor: henpin »

Witam kuracjuszki do Długopola.Byłam tam.Wspominam miło. Znam takich co chcieli tylko do tej miejscowości.Zabiegi ok. ,piekne widoki,ci co lubią samotność i spacery, będą zachwyceni. Ja dużo czytałam jeździłam na wycieczki do Pragi i Wiednia. Chodziłam na spacery, jeżdzilam na stronę Czeską blisko granicy na rybę. Bardzo polecam piękną kawiarnię w starym kościele, tak pysznego drinka na bazie soku bananowego nigdzie nie piłam.Warto bezwzględnie zaplanować sobie dzięń wolny na zwiedzanie Kłodzka, stare miasto , most z rzeżbami, i inne zabytki.Rewelka. i to wszystko. Samo Długopole to tak jak mówi nazwa długie pola. Maleńka wioseczka. henpin
P.S. Teraz jadę w inne miejsce.Raz dla mnie wystarczy Długopola pomimo wszystko.
jolaa
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 17 lip 2012 22:43

Re: *** DŁUGOPOLE ZDRÓJ "MIESZKO" 10.08.2012 ***

Post autor: jolaa »

Henpin dziękuję Ci bardzo za wszystkie informacje, postaram się je wykorzystać :)
Ja akurat jestem osobą raczej unikającą samotności. Lubię towarzystwo i aktywne spędzanie czasu 8-)

Dana,

Mam nadzieję że mimo wszystko spędzimy tam miłe chwile. Może uda się pojechać na ciekawą wycieczkę w miejsca o których wspomina Henpin, albo chociaż podjechać do Kłodzka ;)
Do wyjazdu coraz bliżej. Ja byłam wielokrotnie w sanatoriach, każde miejsce to inne wspomnienia.

Pozdrawiam,
Jola
Yoko91
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1336
Na forum od: 18 cze 2012 18:08

Re: *** DŁUGOPOLE ZDRÓJ "MIESZKO" 10.08.2012 ***

Post autor: Yoko91 »

Jola, zgadzam się z tobą, każde sanatorium to inne wspomnienia. Pozdrawiam życzę miłego wypoczynku :D
jolaa
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 17 lip 2012 22:43

Re: *** DŁUGOPOLE ZDRÓJ "MIESZKO" 10.08.2012 ***

Post autor: jolaa »

Yoko91 pisze:Jola, zgadzam się z tobą, każde sanatorium to inne wspomnienia. Pozdrawiam życzę miłego wypoczynku :D
Dziękuję Yoko, mam nadzieję że miło spędzę tam czas.


Czy nikt więcej się tam nie wybiera?? :|
Yoko91
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1336
Na forum od: 18 cze 2012 18:08

Re: *** DŁUGOPOLE ZDRÓJ "MIESZKO" 10.08.2012 ***

Post autor: Yoko91 »

jola, mam nadzieję że po powrocie dasz opinie o tym sanatorium z góry dziękuje i pozdrawiam :D
jolaa
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 17 lip 2012 22:43

Re: *** DŁUGOPOLE ZDRÓJ "MIESZKO" 10.08.2012 ***

Post autor: jolaa »

Yoko91 pisze:jola, mam nadzieję że po powrocie dasz opinie o tym sanatorium z góry dziękuje i pozdrawiam :D
Tak, pewnie, ze dam opinię moim "srogim okiem" 8-)

A tak poza tym Yoko, gdzie Ty się wybierasz?
ODPOWIEDZ