zus terminy wyjazdów

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
tadek 1
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 164
Na forum od: 13 gru 2013 04:53
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 6

zus terminy wyjazdów

Post autor: tadek 1 »

Witam wszystkich bardzo serdecznie,czy może ktoś wie na jakie terminy zus dolnoslaski przydziela teraz wyjazdy? bardzo mi pasuje termin styczeń 2015 r.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7822
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: zus terminy wyjazdów

Post autor: darek »

tadek 1 pisze:Witam wszystkich bardzo serdecznie,czy może ktoś wie na jakie terminy zus dolnoslaski przydziela teraz wyjazdy? bardzo mi pasuje termin styczeń 2015 r.
Witam
wg Mnie jest to tylko kwestia dogadania się !!
Mamy sierpień 2014 czyli jeszcze 4 miesiące do stycznia 2015 a może lepiej jeżeli masz już wszystko porozmawiać z Panią w dolnośląskim oddziale tutaj na forum NIKT za ciebie tego nie załatwi.
Reasumując
Jaki jest Twój status ?
Czy jesteś już po komisji ?
Czy...
Dodatkowo pytasz czy ZUS przydziela na konkretne terminy z Informacji podawanych przez Kuracjuszy na portalu NIE ma zależności dotyczących dat -Wydają to co mają do danych terminów i schorzeń , turnus z ZUS możesz otrzymać nawet 24 godz przed rozpoczęciem były takie przypadki ale i nawet 4 miesiące od
Proponuję udać się do Swojego wlaściwego oddziału i Negocjować tam też są Ludzie i POMAGAJĄ
fawn
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 08 lip 2014 17:28
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: zus terminy wyjazdów

Post autor: fawn »

Jeśli jesteś na świadczeniu rehabilitacyjnym to muszą Cię wysłać w takim terminie, abyś się w nim zmieścił. Ja byłam na komisji o przyznanie świadczenia rehabilitacyjnego pod koniec czerwca i pani dr sama skierowała mnie do sanatorium, w lipcu dostałam pismo, że termin sanatorium jest na październik, czyli w moim przypadku to ok. 3 miesięcy, ale koleżanka dostała w ciągu miesiąca-jednakże ona była stosunkowo niedawno po operacji.
Awatar użytkownika
tadek 1
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 164
Na forum od: 13 gru 2013 04:53
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: zus terminy wyjazdów

Post autor: tadek 1 »

dziekuje za odpowiedz :D zycze dobrego wypoczynku i szybkiego powrotu do zdrowia.
ODPOWIEDZ