Medikur w Kołobrzegu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
ejkzk
Posty: 1
Na forum od: 04 lis 2014 19:27

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: ejkzk »

andrewt pisze:Witam, jadę do Medikuru 27.11 podobnono jest to ostatni turnus w tym roku...jestem ciekawy ile z tych opinii jest prawdziwych...mam nadzięję że zabiegi i pozostała rekowalescencja będzie nam dodrze służyła...Pozdrawiam i do miłego spotkania w Medikurze...
Witaj tez mam turnus od 27.11 . Ciekawe jak będzie i czy to przetrwam :( Pozdrawiam wszystkich kuracjuszy .
andrewt
Posty: 3
Na forum od: 01 lis 2014 20:42

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: andrewt »

Spokojnie na pewno przetrwamy..słońce, morza szum czego jeszcze trzeba? :D Miło mi że kolejny kuracjusz pojawił sie na forum
andrewt
Posty: 3
Na forum od: 01 lis 2014 20:42

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: andrewt »

Blondi pisze:Jest na miejscu,cen nie podam ...ale za płotem "kościelny"...pod chmurką ,dużo tańszy.
Czy to az taka wielka tajemnica? Myśle ze wielu lub wiele kuracjuszy (szek) będzie zainteresowanych tą informacja. :D
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: darek »

andrewt pisze:Witam, jadę do Medikuru 27.11 podobnono jest to ostatni turnus w tym roku...jestem ciekawy ile z tych opinii jest prawdziwych...mam nadzięję że zabiegi i pozostała rekowalescencja będzie nam dodrze służyła...Pozdrawiam i do miłego spotkania w Medikurze...

Ostatni tegoroczny Turnus bo i kończysz swój w okresie świątecznym ;)
Ośrodek ten jest stosunkowo NOWYM na mapie kołobrzeskich sanatoriów bodajże ma już chyba 3 czy 4 nazwę a co i tylu było właścieli
Jednakże JEST to jedyny obiekt Sanatoryjny , który ma podpisane kontrakty czy to z NFZ czy ZUS gdzie PACJENT jest Najważniejszy nie tak jak w innych ośrodkach NFZ czy ZUS gdzie można rzec JEST teror godziny 22,00 :twisted:

Personel jak i kolejni właściciele czy też może Menagerowie są Bardzo TOLERANCYJNI oczywiście i kuracjusze nie wyczyniają tzw szopek i jest swoisty status qwo.

Ośrodek w pierwotnej formie był budowany jako tzw własność wakacyjna jednakże Firma Zarządzająca zbankrutowała i przez pewien okres był tam Hotel a dopiero od kilku lat włodarze zaczeli sprzedawać jako sanatoria

Co do parkingu " u Księdza " bo taką potoczna ma nazwę są tam ceny nie wygórowane bodajże 150 zł za turnus
Plock
Posty: 1
Na forum od: 17 lis 2014 18:11

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: Plock »

Jesteśmy w "Medikur" w Kołobrzegu od 03.11.2014r. (skierowanie z ZUS). Wyżywienie jest bardzo dobre, a w pokojach bardzo czysto. Jest dużo zabiegów, a panie wykonujące zabiegi są profesjonalne i bardzo miłe. Podziękowania dla Pani Patrycji, która dba o naszą sprawność ruchową. Pobyt w sanatorium będziemy wspominać bardzo miło. Szczególne podziękowania składamy Pani Prezes. Wszystkim polecamy to wyjątkowe sanatorium.
A.P. i A.B. z Płocka.
Awatar użytkownika
Blondi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 995
Na forum od: 23 mar 2014 00:51
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: Blondi »

andrewt pisze:
Blondi pisze:Jest na miejscu,cen nie podam ...ale za płotem "kościelny"...pod chmurką ,dużo tańszy.
Czy to az taka wielka tajemnica? Myśle ze wielu lub wiele kuracjuszy (szek) będzie zainteresowanych tą informacja. :D
Nie, nie tajemnica ...po prostu ich nie znam ,bo mnie mój osobisty kierowca odwoził i odbierał :roll:
Awatar użytkownika
nietuzinkowa40
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 140
Na forum od: 11 lis 2014 12:47
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: nietuzinkowa40 »

Dziękuje wszystkim na forum w tym poście za informacje :kwiat:
Dla mnie to pierwszy wyjazd i wiadomo ze człowiek ma obawy ...
Czytając Wasze opisy przestałam je mieć :) Za co dziękuję :kwiat:
Jadę tam 26.01.2015 Może ktoś jeszcze w tym czasie wyrusza ?
Pozdrawiam wszystkich bardzo cieplutko:)
PALOMINO
Posty: 4
Na forum od: 09 gru 2014 01:23
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: PALOMINO »

Hej nietuzinkowa40 ja też jadę 26 stycznia
Awatar użytkownika
nietuzinkowa40
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 140
Na forum od: 11 lis 2014 12:47
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: nietuzinkowa40 »

Hej PALOMINO ależ się cieszę że w końcu ktoś z NS tam jedzie :D
Może w końcu coś się zacznie dziać ;)
Pozdrawiam serdecznie :kwiat:
PALOMINO
Posty: 4
Na forum od: 09 gru 2014 01:23
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: PALOMINO »

nietuzinkowa40 pisze:Hej PALOMINO ależ się cieszę że w końcu ktoś z NS tam jedzie :D
Może w końcu coś się zacznie dziać ;)
Pozdrawiam serdecznie :kwiat:
Widzę że się trochę obawiasz wyjazdu. Nie ma się czego obawiać musimy być tylko grzeczne, może nie będzie tak źle, każde sanatorium się różni, za każdym razem jest inaczej dużo zależy z kim trafisz do pokoju i jacy będą lekarze prowadzący.
Pozdrawiam ;)
ODPOWIEDZ