iwonicz zdroj sanatorium krus crr

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
turystyk
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 19 sty 2014 17:39
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 1

iwonicz zdroj sanatorium krus crr

Post autor: turystyk »

Witam , malo jest wiadomosci i opini na temat tego osrodka wiec jesli ktos nie dawno byl lub przebywa teraz moglby sie podzielic pewna wiedza.pytam gdyz mam skierowanie na poczatek grudnia. Bardziej interesuja mnie wiadomosci typu np. czy jest tv .czajniki. radio w pokojach. czy jest dostep do internetu i jak cenowo ? co mozna porabiac w wolnych chwilach??
forumowicz

Re: iwonicz zdroj sanatorium krus crr

Post autor: forumowicz »

Witaj :kwiat: Byłam w tym ośrodku dwa razy, ale to było pięć lat temu i od tego czasu zapewne dużo się zmieniło. Jak ja byłam, był telewizor, dwa ręczniki, szklanki w pokoju, czajnik był na korytarzu. Żelazko można było wypożyczyć w recepcji. Na dole przy recepcji był komputer i bezpłatny dostęp do internetu. Baza zabiegowa była trochę porozrzucana po piętrach, ale wszystko w ośrodku. Był i zapewne został basen. Za moich pobytów kawiarnia wyglądała jak klub RUCH z czasów PRL ;) :lol: Na tańce chodziło się do ośrodków sąsiednich i słynnego Krakowiaka.
To moje spostrzeżenia sprzed pięciu lat, ale teraz na pewno zmieniło się na lepsze.
Sam Iwonicz to urokliwe miasteczko do którego jak się zawita raz, to chce się wracać :D
Pozdrawiam :kwiat:
danka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 279
Na forum od: 16 gru 2010 12:40

Re: iwonicz zdroj sanatorium krus crr

Post autor: danka »

Witam!Basen jest po remoncie.Kawiarenka również jest odnowiona,a muzyka na żywo.Pięknie gra i śpiewa jeden pan.
Awatar użytkownika
krisss0070
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1023
Na forum od: 03 lut 2013 20:29
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: iwonicz zdroj sanatorium krus crr

Post autor: krisss0070 »

Witam turystyk :)
Jak ja dawno tutaj nie zaglądałam ;) Byłam w tym sanatorium na przełomie maja i czerwca i mogę jak najbardziej polecić ten ośrodek naprawdę super począwszy od obsługi rehabilitację i kończąc na kawiarence a i internet też jest bynajmniej mnie w pokoju odbierał...myślę że na drugi rok też tam pojadę jestem zauroczona Iwoniczem :serce: jak chcesz coś jeszcze wiedzieć pisz odpowiem :D
Pozdrawiam Kriss ;)
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: iwonicz zdroj sanatorium krus crr

Post autor: sztani »

Miło ,ze jesteś :kwiat:
Awatar użytkownika
krisss0070
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1023
Na forum od: 03 lut 2013 20:29
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: iwonicz zdroj sanatorium krus crr

Post autor: krisss0070 »

Witaj sztani :kwiat: nie było mnie tutaj chyba z 5 miesięcy ale fajnie jest wrócić :D ale to nie ten dział i administrator nas przegoni hehe :D
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: iwonicz zdroj sanatorium krus crr

Post autor: sztani »

to było jednorazowe zaśmiecenie . Przymknie oko Admin
Awatar użytkownika
turystyk
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 19 sty 2014 17:39
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 1

Re: iwonicz zdroj sanatorium krus crr

Post autor: turystyk »

Witam . Milo sie czyta takie pozytywne opinie o osrodku-dzieki wszystkim :kwiat: , wierze ze tak jest a reszte sam zweryfikuję osobiscie :) .
a jak jest z pokojami, sa jedynki? jak sytuacja z parkingiem i oplatą parkingowa moze ktos wie ?(zastanawiam nad autem)
Awatar użytkownika
turystyk
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 19 sty 2014 17:39
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 1

Re: iwonicz zdroj sanatorium krus crr

Post autor: turystyk »

Sory miało byc .... (zastanawiam sie nad autem) :?
Awatar użytkownika
krisss0070
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1023
Na forum od: 03 lut 2013 20:29
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: iwonicz zdroj sanatorium krus crr

Post autor: krisss0070 »

Hej ;)
Niema pokoi jedno osobowych są studia czy choćby 3 , 4 osobowe ale jak chcesz jedynkę to możesz dostać w studiu za opłatą i to nie małą ale ja wiem czy warto ja tez myślałam o jedynce ale super mieć z kimś pogadać jak trafi Ci się super kompan to jest fajnie.... a co do parkingów to są płatne to też opłata w recepcji i strzeżone ale są i nie płatne gdzieś na poboczu :D pozdro ;)
ODPOWIEDZ