Jaka rehabilitacja na jakie schorzenie - efekty leczenia

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
Awatar użytkownika
anusia153
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3923
Na forum od: 08 gru 2013 08:04
Staż sanatoryjny: 4

Re: Jaka rehabilitacja na jakie schorzenie - efekty leczenia

Post autor: anusia153 »

Wybór metody zależy od tego tego jakie działanie lecznicze chcemy uzyskać , jak rozluźniające napięte mięśnie , przeciwbólowe w chorobach reumatycznych czy bólach przeciążeniach stawów i mięśni ,jak dla mnie to zabiegi z fango .
Do tej pory myślałam że tylko masaż może mi ulżyć , jednak nie . Zabiegi z fango są przyjemniejsze , bezbolesne, czuje się po nich rewelacyjnie .
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Jaka rehabilitacja na jakie schorzenie - efekty leczenia

Post autor: andrzej1955 »

Widzę że zbyt póżno wszedłem na temat i już macie swoje i to przyjemne doświadczenia :) bardzo się cieszę i powtórzę to raz jeszcze-życzę zdrowia i bezbolesnego konsumowania tego wspaniałego Życia :) :) :) co do borowiny to pobudza ona większe partie mięśni i większe ukrwienie :!: jedyny mankament to to że jednak bardzo brudzi :!: ,Pozdrawiam :) :) :)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Jaka rehabilitacja na jakie schorzenie - efekty leczenia

Post autor: andrzej1955 »

Witam :) pozwolę sobie jeszcze na parę zdań w sprawie i temacie rehabilitacji-jestem takim egzemplarzem że kiedykolwiek zaczynam jakąkolwiek rehabilitację stacjonarną to efekty są u mnie odwrotne do zamierzonych-pogorszenie kondycji,wzmożony ból-mimo środków które powinny go złagodzić :!: efekt jest dopiero po około 2 tygodniach po zabiegach,jest to poprawienie kondycji fizycznej ale dolegliwości jednak nie ustępują do końca,jestem przykładem że bardzo różnie reagujemy na zabiegi i różnie je znosimy :!: niezmiennie zdrówka Życzę i Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ