Kto decyduje o miejcowości?

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Kto decyduje o miejcowości?

Post autor: asia13 »

Kto decyduje o przydziale miejsca ?Lekarz balneolog czy panie w okienku :?:
emik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 403
Na forum od: 11 sty 2012 18:48

Re: Kto decyduje o miejcowości?

Post autor: emik »

Myślę, że obydwoje. Lekarz balneolog wskazuje kilka miejscowości, pani przydziela którąś z nich. Tak bynajmniej było w moim przypadku. pojechałam do jednej z 5 wymienionych przez lekarza, ale chyba bywa z tym różnie. W przypadku zwrotów to chyba nie obowiązuje, byle się profil leczenia zgadzał.
Awatar użytkownika
Leon43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1379
Na forum od: 05 sty 2014 22:24
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kto decyduje o miejcowości?

Post autor: Leon43 »

chyba jednak Pani z okienka, bo jak obejrzałem swoje skierowanie to widniały trzy propozycje i pieczątka jakiejś pani inspektor a nie lekarza.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20163
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Kto decyduje o miejcowości?

Post autor: Felice »

Zdecydowanie lekarz balneolog określa w jakiej miejscowości leczenie.Finalny przydział konkretnego sanatorium należy do osób tym zajmujących się w NFZ.
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23855
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kto decyduje o miejcowości?

Post autor: grazynamackowiak »

No właśnie kto decyduje o miejscu wyjazdu na kuracje ja obecnie oczekuje na wyznaczenie miejsca jestem
bardzo ciekawa gdzie pojadę a kto będzie decydował tak naprawde się nie dowiem oby trafna miejscowosć
ostatnio był Lądek Zdrój kuracja trafne miejsce pozdrawiam oczekujących :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kto decyduje o miejcowości?

Post autor: asia13 »

Grażynko dalej nie wiem kto decyduje o przydziale ,ale kto by to nie był u mnie trafił w sedno.Dziś dostałam Arkę Kołobrzeg .Marzyłam o morzu :D Zyczę Ci tak trafnych decyzji jak moja :D czy to lekarza ,czy pań w okienku :?: nie wiem.Pozdrawiam :kwiat:
forumowicz

Re: Kto decyduje o miejcowości?

Post autor: forumowicz »

U nas w "okienkach" są panowie. nie panie. Jest ich czterech i oni ostatecznie rządzą.
Awatar użytkownika
Ramona2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2008
Na forum od: 18 paź 2014 18:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Kto decyduje o miejcowości?

Post autor: Ramona2 »

Według mnie to gdzie ostatecznie pojedziemy decyduje specjalista działu leczenia uzdrowiskowego , może się mylę. ( Lekarz balneolog wpisuje nam proponowane miejscowości)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20163
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Kto decyduje o miejcowości?

Post autor: Felice »

Pink pisze:U nas w "okienkach" są panowie. nie panie. Jest ich czterech i oni ostatecznie rządzą.
W waszym to jakim? Ja też jestem z Mazowieckiego i tych panów w ilości sztuk cztery nie odnotowałam.Byłam tam dzisiaj i rzeczywiście sprawę załatwiałam z panem,ale był tylko jeden. :lol:
Ponadto,ci którzy siedzą na dole w dziale obsługi nie mają żadnego wpływu na przydział.Do tego są wyznaczone zupełnie inne osoby.
Lekarz wpisuje profil,określa miejscowości a przydzielają już konkretne obiekty osoby na pieczątkach mające tytuł ;)
specjalista,lub starszy specjalista d/s uzdrowiskowych.
ODPOWIEDZ