SZCZAWNO-ZDRÓJ, TURNUS OD27.07.2015

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: SZCZAWNO-ZDRÓJ, TURNUS OD27.07.2015

Post autor: Suzen »

asiulek pisze:... ciekawe co mnie tam czeka???
Pewnie dużo niesamowitych wrażeń. 8-) To ciekawe strony,tam jeszcze nie byłam...
Życzę efektywnej rehabilitacji,wspaniałej letniej aury,miłego wypoczynku i wesołego towarzystwa.
Pozdrawiam :)
ollalaola
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 190
Na forum od: 14 lut 2013 13:10
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: SZCZAWNO-ZDRÓJ, TURNUS OD27.07.2015

Post autor: ollalaola »

danuska pisze:Ja jadę do SZCZAWNA Zdrój ale do młynarza - podobno najbardziej kiepsko trafiłam :(
Nieprawda, trafiłaś super, to bardzo dobry obiekt. :)
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1956
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: SZCZAWNO-ZDRÓJ, TURNUS OD27.07.2015

Post autor: Zosia »

A Ci do Domu Zdrojowego też dobrze trafili pod warunkiem , .ze nie zostaną zakwaterowani w pokojach jeszcze nie remontowanych :) . Najczęściej będą to 3os. chyba że ..................., ale pamiętajcie mniej ważne ilu osobowy aby po remoncie :) Oj chętnie zabrałabym się z Wami :D Pozdrawiam i życzę super pobytów i koniecznie zdajcie relacje po powrocie :D
Awatar użytkownika
asiulek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4514
Na forum od: 06 cze 2014 17:02
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 6

Re: SZCZAWNO-ZDRÓJ, TURNUS OD27.07.2015

Post autor: asiulek »

Zosia pisze:A Ci do Domu Zdrojowego też dobrze trafili pod warunkiem , .ze nie zostaną zakwaterowani w pokojach jeszcze nie remontowanych :) . Najczęściej będą to 3os. chyba że ..................., ale pamiętajcie mniej ważne ilu osobowy aby po remoncie :) Oj chętnie zabrałabym się z Wami :D Pozdrawiam i życzę super pobytów i koniecznie zdajcie relacje po powrocie :D
Dziękuję Zosiu, bardzo cenne informacje, pozdrawiam :)
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1956
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: SZCZAWNO-ZDRÓJ, TURNUS OD27.07.2015

Post autor: Zosia »

Asiulku ja też byłam na turnusie rehabilit. 14 dniowym w pok. 317 . To jest 2 os. z tarasem. Ja (byłam prywatnie) miałam go na wyłączność a jeśli jedziesz np z PFRON to dobrze byłoby rozejrzeć się za koleżanką i w ciemno możecie prosić o ten pokój. Pozdrawiam cieplutko :) (Do mojej córci też mówię Asiulek :D )
Awatar użytkownika
asiulek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4514
Na forum od: 06 cze 2014 17:02
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 6

Re: SZCZAWNO-ZDRÓJ, TURNUS OD27.07.2015

Post autor: asiulek »

Jestem na miejscu i mnie się udało, pokój ogromna dwójka z tarasem.......wiara czyni cuda......wierzyłam, że będzie dobrze i jest.....pozdrawiam wszystkich :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23855
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: SZCZAWNO-ZDRÓJ, TURNUS OD27.07.2015

Post autor: grazynamackowiak »

Witam wszystkich na kuracji od dziś w Szczawnie Zdroju życzymy spotkania sympatycznych osób
imprezek udanej całej kuracji pozdrawiam po przyjeżdzie prosimy o opisanie pobytu :) :kwiat:
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: SZCZAWNO-ZDRÓJ, TURNUS OD27.07.2015

Post autor: Suzen »

asiulek pisze:Jestem na miejscu i mnie się udało, pokój ogromna dwójka z tarasem.......wiara czyni cuda......wierzyłam, że będzie dobrze i jest.....pozdrawiam wszystkich :serce: :kwiat:
Asiulek
Z pozytywnym nastawieniem...możemy "przenosić góry." :D
Pozdrawiam i życzę miłego pobytu.
Rehabilituj się oraz relaksuj do woli. :kwiat:
ODPOWIEDZ