Santorium Opatrzność-Gołąbek październik 2015

Forum na temat leczenia sanatoryjnego dzieci. Można tu wymieniać swoje doświadczenia w tym zakresie. Serdecznie zapraszam.
ppmgp
Posty: 2
Na forum od: 17 wrz 2015 17:09
Oddział NFZ: Pomorski

Santorium Opatrzność-Gołąbek październik 2015

Post autor: ppmgp »

Cześć, pierwszy raz jedziemy z naszym małym astmatykiem do sanatorium, dostaliśmy przydział do Sanatorium Opatrzność-Gołąbek byłabym wdzięczna za jakiekolwiek opinie na temat tego sanatorium to co udało mi się przeczytań w internecie to wpisy w większości z 2011 roku, z góry bardzo dziękuję za jakiekolwiek informacje.
ppmgp
Posty: 2
Na forum od: 17 wrz 2015 17:09
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Santorium Opatrzność-Gołąbek październik 2015

Post autor: ppmgp »

To znowu ja, jesteśmy już po turnusie wiec ponieważ nikt mi nie odpowiedział a wiem że jest to temat dość nieaktualny w internecie to może ja coś napiszę dla ciekawych : :D
W Rymanowie są dwie możliwości sanatoryjne dla dzieci:
1. Można trafić do Anny-Stasia - to dwa osobne budynki oddalone od głównego placu zdrojowego i centrum miejscowości. Nie miałam przyjemności być w środku, ale słyszałam jak tam jest i Bogu dziękuje że my trafiliśmy do Opatrzności.
2. lub do Opatrzności-Gołąbka: i tu też jest problem bo to znowu dwa budynki obok siebie, o dwóch kompletnie różnych standardach. w Naszym turnusie było bardzo mało dzieci więc nikt nie musiał mieszkać w Gołąbku ( to nie wszystkie pokoje mają pełny węzeł sanitarny - tzn nie we wszystkich jest prysznic :), co do Opatrzności - to jest chyba świeżo po remoncie, w każdym pokoju łazienka, lodówka, plaski telewizor, czajnik) - warunki są naprawdę dobre - oczywiście jeśli będziemy pamiętać że nasz wyjazd finansuje NFZ :)
Posiłki są w Teresie, 50-100 m od Opatrzności - swoją droga jedzenie jest bardzo dobre a Panie przemiłe.
Zabiegi dla dzieci z Opatrzności w Eskulapie - kadra też bardzo fajna.
Jeśli kogoś interesuje temat Rymanowa to polecam się jesteśmy na świeżo więc wszystko dokładnie pamiętamy
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ