Kołobrzeg

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
jawa 53
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4983
Na forum od: 24 gru 2013 07:17
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Kołobrzeg

Post autor: jawa 53 »

W styczniu i wrześniu tego roku korzystałem z noclegów na osiedlu Kołobrzeg Polanki: apartament-kołobrzeg.eu
Osiedle usytuowane jest z dala od hałaśliwej części uzdrowiskowej,w spokojnej zachodniej części Kołobrzegu,
znajdziecie tu: szeroką niezatłoczoną plaże, ścieżki spacerowe i rowerowe oraz piękny Park Jedności Narodowej.
Osiedle jest obiektem zamkniętymi całodobowo dozorowanym,wewnątrz znajduje się park rekreacyjny z basenem,
salą fitness i saunami. Dla dzieci przygotowano plac zabaw, brodzik ze zjeżdżalnią oraz wewnętrzną sale zabaw.
tel.kontaktowy:513482737.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kołobrzeg

Post autor: medi »

Telefon sobie zapisałam ...tak na wszelki wypadek ...a nóż KTOŚ ;) uzna go za reklamę :o :evil: :evil:
jawa 53
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4983
Na forum od: 24 gru 2013 07:17
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Kołobrzeg

Post autor: jawa 53 »

Do wczorajszego postu wkradł się błąd,po prawej u góry powinno być: [link]
Ostatnio zmieniony 01 lut 2016 17:44 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kołobrzeg

Post autor: medi »

Hi hi paczę ,paczę a tu tylko kładeczka przy ł :x :x :x poprawiłam sobie w notesiku ale ....wszystkie apartamenty są 4 osobowe a ja sama samiuteńka (małża i tak nie wyciągnę z domu :evil: :evil: ) A ceny wcale nie małe :o i jeszcze sprzątanie 130 zł ,poszaleli :shock: :shock: :shock:
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4557
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: rybka »

gorkaa pisze:
Selene pisze:Ja polecam: Ośrodek Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, położony jest w części uzdrowiskowej Kołobrzegu, około 100 m od morza. Obiekt posiada 45 pokoi 1, 2, 3 lub 4 osobowymi z niepełnym węzłem sanitarnym ( umywalki ) lub z pełnym węzłem sanitarnym. Wszystkie pokoje wyposażone są w sprzęt radiofoniczny, TV SAT, telefon. W pokojach są lodówki oraz garnek do gotowania, talerzyki, sztućce, kubki.
Ceny od 33 PLN do 60 PLN w zależności od standardu i wielkości pokoju. Na trerenie poseji jest parking nieplatny. Obiekt jest całoroczny, ogólnodostepny z wyłączeniem okresu od 01-06 do 30-08.
Na stronie internetowej są podane nr telefonu oraz są fotki budynku i pokoi. Ośrodek nie akceptuje kart płatniczych.
:kwiat: :kwiat: :kwiat:
ja też polecam ten Ośrodek, osobiście sprawdzony. Tak jak Selen napisała jest w samym centrum uzdrowiska, blisko Mesko, Perły Bałtyku...
I ja polecam ww. Ośrodek :) Byłam tam 2 tygodnie i jestem bardzo zadowolona z pobytu.
Ośrodek po remoncie w zeszłym roku, miła obsługa, cisza, spokój, wszędzie blisko.

[ obrazek zewnętrzny ]

[ obrazek zewnętrzny ]
z mojego okna... sentymentalny widok ;) :lol: :serce:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kołobrzeg

Post autor: medi »

Rybko kochana a na zabiegi jakieś chodziłaś ? I gdzie ewentualnie i jak to sobie wszystko zorganizować bo ja zielona jestem w tym temacie :oops: :oops: :oops:
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4557
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Kołobrzeg

Post autor: rybka »

Medi, tym razem bez zabiegów i wyżywienia :) Po rehabilitacji ambulatoryjnej w miejscu zamieszkania .... już tylko beztroski relaks... :lol: :lol: :D
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27697
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Kołobrzeg

Post autor: Princi »

Byłam u Rybki,oglądałam pokoik i muszę stwierdzić,że rewelacja. Mały ale bardzo funkcjonalny, z bardzo dużą łazienką i to co najważniejsze...... wszędzie blisko. :)
Awatar użytkownika
Maria777
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 131
Na forum od: 08 lip 2014 17:38
Staż sanatoryjny: 2

Re: Kołobrzeg

Post autor: Maria777 »

rybka pisze:Medi, tym razem bez zabiegów i wyżywienia :) Po rehabilitacji ambulatoryjnej w miejscu zamieszkania .... już tylko beztroski relaks... :lol: :lol: :D
Rybko czy są problemy z rezerwacją jedynki z łazienką?
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4557
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Kołobrzeg

Post autor: rybka »

Mario, ja nie miałam z tym problemu. Teraz nie wiem bo Ośrodek jest nieczynny z powodu remontu :o Mam pytać pod koniec kwietnia...
ODPOWIEDZ